• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Intel® işlemcili Android* ya da Windows* 8 tabletleri deneyin

Intel® teknolojisine sahip tabletleri keşfedin

Intel® teknolojisine sahip Android* ya da Windows* 8 tabletler, internette ışık hızında gezinmenin yanı sıra size ve yaşamınıza ayak uyduracak olağanüstü pil süresine sahiptir.

Dışarı bir tabletten bir şeyler okuyan çift

Tüm içerikler istediğiniz anda elinizde

İşlemciye entegre akıllı çoklu görev yürütme özellikleriyle,1 e-book, en sevdiğiniz çevrimiçi dergi ve bir sunum arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Okumak istediğiniz her şeye anında ve her yerde erişin.

3D'den HD'ye

3D'den HD'ye

Hareket halindeyken bile kısa bir aksaklık anında da olsa çalışmaya devam edin. Tabletinizle arkanıza yaslanın ve 1080p HD filmlerin keyfini çıkarın, HD kalitesinde kendi videolarınızı çekin ya da 3D oyunlar ile alternatif bir evrene geçin.

Tablette gitar çalan adam

Şarkılar dinleyin. Müzik yapın.

Kendi kendinize gitar dersleri aldığınızı hayal edin. Yeni Intel işlemcili tabletler size hızlı web ve uygulama yüklemesi ile ihtiyacınız olan hızlı performansı sağlar. Takviminizde bir zaman belirleyin, elinize notaları alın ve müzik kitaplığınızdaki şarkılara ya da YouTube*'da bulduğunuz öğretici videolara eşlik edin.

Tablette görüntülü sohbet yapan kadın

Zengin ve etkileyici deneyimler

Tabletin entegre kamerası anı yakalamaktan fazlasını yapar. Geçmişinizi kayıt altına alır. HD kamerasıyla en zorlu ortamlarda bile çok özel anları fotoğraflamak çocuk oyuncağı. Ayrıca arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle gerçek zamanlı olarak sohbet edebilirsiniz.

Yürüyüş sırasında elindeki tablete bakan adam

Uzun pil ömrü

Olağanüstü pil süresi ve GPS sayesinde, gideceğiniz yeri kolaylıkla bulabilir, konumunuzu paylaşabilir ve çevrenizdeki güzelliklerden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Fotoğraflarınızda bulunduğunuz yeri etiketleyin, Facebook'*ta giriş yapın, yakınlardaki mağazaları, restoranları, etkinlikleri ve daha fazlasını keşfetmek için konum bazlı uygulamaları kullanın.

Yemek yaparken tabletten tarife bakan kişi

Her tür projede iyi performans

Diyelim ki yemek yapmayı seviyorsunuz. Tablet, hızlı web taraması, hızlı uygulama yükleme ve kusursuz çoklu görev yürütme olanakları sunar,1 böylece internette çabucak bir yemek tarifi bulabilir, bir alışveriş listesi hazırlayabilir ve yemeğin nasıl pişirileceğini adım adım açıklayan bir video izleyebilirsiniz. Mutfaktaki yeni arkadaşınıza merhaba deyin.

Intel® Teknolojili Tabletler

2'si 1 Arada Ultrabook™: İstediğiniz Zaman Tablet, İstediğiniz Zaman Dizüstü Bilgisayar

  • Taviz vermez

    Artık seçim yapmak zorunda değilsiniz. Mükemmel bir cihazla çalışın e eğlenin.

  • Eksiksiz performans

    Intel'e özgü performans, olağanüstü pil süresi, dizüstü bilgisayarın gücü ve tabletin özgürlüğünü elde edin.

  • Gerçek mobilite

    Hareket halindeyken dinleyin, izleyin, oynayın ve üretken olun. Intel® teknolojisine sahip 2'si 1 arada sizi bekliyor.

  • Daha fazla bilgi edinin

Tartışmalar

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.