Sizin hızınıza ayak uyduran Tabletler.

Çoklu görev yürütme ve uygulamalar arasında kolay geçiş ile size ayak uyduran Tabletleri keşfedin. Göz alıcı görselleri ile etkileyici oyun deneyimi sizi bekliyor, eğlencenin tadını çıkarın. Artık Intel® işlemcili ışık hızında tabletler ile bunların hepsi mümkün.

İş kullanımı için tablet mi arıyorsunuz?

Birçok işi bir arada mı yapmanız gerekiyor?

En sevdiğiniz web sitelerinde hızlı gezinme. Fotoğrafları hızlı düzenleme. İnternetten video izleme. Dışarıdayken bile sunumda güncelleme yapabilme. Tüm bunları yapabilmek için ihtiyacınız olan tek şey Intel® işlecili bir tablet.

Uzun süre dayanan olağanüstü pil.

Artık şarj cihazını evde bırakabilirsiniz. Gücünü Intel®'den alan bir tablet, size ayak uyduran olağanüstü pil performansı için geliştirildi. Daha fazla müzik dinleyin, bir sürü oyun oynayın ya da hareket halindeyken en sevdiğiniz dizinin bir sezonunu bitirin.

Tablet Videoları

Intel® İşlemcili Tablet Satın Alın

Güçlü performans. Göz alıcı görseller. Uzun süre dayanan pil ömrü. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve çok seveceğiniz size özel Intel® performansına sahip bir tablet var.

Tablet sol Tablet orta Tablet sağ
Intel® işlemcili tablet satın alın


Tek bir cihazda hem bilgisayar hem tablet deneyimi yaşamak ister misiniz? 2'si 1 Arada cihazların avantajları hakkında bilgi edinin.

2'si 1 Arada modellerine bakın