Intel® işlemcili tabletler daha
iyi bir deneyim sunar

  • Işık hızında performans
  • Uygulamalar arasında kolay geçiş
  • Göz alıcı görseller
  • Entegre güvenlik1
  • Uzun süre dayanan pil
  • Windows* ya da Android*2 seçeneği

Intel® işlemci ile daha hızlı tablet deneyimi

Gücünü Intel'den alan bir tablet ile hareket halindeyken en sevdiğiniz sitelerde daha hızlı gezinir, fotoğraflarınızı kolaylıkla düzenler, çevrimiçi videoları daha hızlı izler ve sosyal medya güncellemeleri yapabilirsiniz. Intel® işlemcili tablet ile bunların hepsi mümkün.


Intel ile 64 bit performansını görün >

Intel® Atom™ işlemcili tabletler hakkında bilgi
edinin >

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir tablet

Oyunlardan iş toplantılarına yaşamınızın her anında size ayak uyduran Intel® işlemcili bir tablet satın alın. Otobüs yolculuğunuz sırasında internette gezinin ya da müşterileriniz ve iş arkadaşlarınız için bir sunum hazırlayın. Intel işlemcili tablet sizin hızınıza ayak uydurur.

Android* için Intel® işlemciyi keşfedin >

Intel ile eğlenceyi keşfedin >

Uzun süre dayanan olağanüstü pil

Güçlü Intel® işlemci, ışık hızında performans demektir. Bu olağanüstü pil ömrüyle, artık şarj cihazını evde bırakabilirsiniz. Intel® işlemcili tablet ile daha fazla müzik dinleyin, bir sürü oyun oynayın ve sevdiğiniz daha birçok şeyi yapın.


Tablet Videoları

Tablet Satın Alın

Intel® işlemciye her zaman değer.
Intel® İşlemcili Tabletler Intel® İşlemcili Tabletler Intel® İşlemcili Tabletler
Tablet satın alın

En iyi tablet ve masaüstü deneyimini tek bir cihazda almak ister misiniz? 2'si 1 Arada sizin için ideal tercih olabilir.


2'si 1 Arada modellerine bakın

Yasal Uyarılar

1 Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Teknolojileri kullanmak için etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti, optimize edilmiş yazılım ve sabit yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

2 Belirtilen özellikler tüm modellerde olmayabilir. Ayrıntılar ve modellerdeki işletim sistemleriyle ilgili bilgi için üretici şirkete danışın.