• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Dizüstü Bilgisayar ile Yapılacak Havalı Şeyler

Dizüstü bilgisayarın okul dersleri için ya da bir kafenin Wi-Fi bağlantısından e-postalarınıza erişmek için harika olduğunu biliyoruz. Ancak unutmayın: Dizüstü bilgisayar ya da 2'si 1 Arada Ultrabook™ cihazı ile yapabileceğiniz pek çok havalı şey var; kendi müzik mix'inizi yapın, dünyanın öbür ucundaki arkadaşlarınızla en sevdiğiniz dj'ler hakkında sohbet edin, anne babanızın 25. evlilik yıldönümü için online fotoğraf albümü oluşturun. Eğlenceye hazırlanın!

 

Taşınabilirlik ve Pil Süresi - Yaptığınız Her Şeyi Hareket Halindeyken De Yapın

Dizüstü bilgisayarınızın taşınabilirliği, satın alma nedenlerinizden biri olmalı. İşiniz, ödeviniz, hobileriniz ve daha fazlası artık siz nereye giderseniz orada. Tek boş zamanınız öğle yemeği arasıysa ve alışveriş merkezine arabayla 20 dakika mesafedeyseniz, dizüstü bilgisayarınız ile bir kafeye gidin ve haftalardır baktığınız o yeni ayakkabıları internetten satın alın. Bir süredir kaya tırmanışı ile ilgileniyorsanız ve böyle bir klübe katılmak istiyorsanız, dizüstü bilgisayarınızdan yakınlardaki tırmanış klüplerini araştırabilirsiniz. Çevrimiçi oyunları çok seviyor ama bütün gün evde oturmak istemiyorsanız, parkta sakin bir köşede oturup Candy Crush Saga'da arkadaşlarınızdan daha yüksek puanlar almak için istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Gerçeğe uygun boyutta bir anime çizimi üzerinde çalışıyorsunuz, ancak hafta sonu bir seyahate mi çıkıyorsunuz? Dosyayı buluta yükleyebilir ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Dosyaları Aktarın ve Paylaşın

Dizüstü bilgisayarınızla yapabileceğiniz bir diğer havalı şey de dosyalarınızı çok sayıda cihaz ile paylaşmaktır. Basit talimatları izlemeniz yeterli; müzik kitaplığınıza, film koleksiyonunuza ve seyahat fotoğraflarınıza dizüstü bilgisayardan, 2'si 1 arada cihazınızdan, tablet ve akıllı telefonunuzdan erişin. Dosyalarını aktarın, tüm verileriniz her zaman parmaklarınızın ucunda olsun; aynı zamanda en sevdiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşın!

 

Müzik Akışı

Yeni bir dizüstü bilgisayar ya da 2'si 1 arada ile müzik akışı için dosyaların yüklenmesini beklemeyeceksiniz. En sevdiğiniz İnternet radyosuna ya da evinizdeki müzik kitaplığınıza bağlanın ve kesinti ya da zaman aşımları olmadan kendi müziğinizi dinleyin.

 

Film

Dizüstü bilgisayarınızda DVD oynatın, veri akışıyla İnternetten videolar izleyin ya da Netflix* ya da Hulu* hesaplarına erişerek filmler izleyin!

 

Televizyon Programları Akışı

İnternet bağlantısıyla televizyon ve Hulu*, Youtube*, Vimeo* ya da diğer web sitelerinden en sevdiğiniz dizileri istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Ya da birçok televizyon programını doğrudan kaynağı üzerinden - mesela web sitesini açarak - izleyebilirsiniz.

 

Çevrimiçi Dersler

Artık birçok online dersler mevcut, Ivy League üniversitelerinin ücretsiz derslerinden diğer kurumların kişisel eğitim derslerine kadar.

 

Hayatın Ne Kadar Eğlenceli Olabileceğini Öğrenin

Dizüstü bilgisayarınızla yapabileceğiniz tüm bu havalı şeyler için Intel® Ürün Arama Aracını ziyaret edin, öğrenin, alışveriş yapon ve karşılaştırın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Ultrabook™ Oda Arkadaşı

Birden diğer her şey gözünüze demode görünecek.

Şimdi izleyin >

Alışverişe başlayın

Ultrabook™ Satın Alın >

Ultrabook™ Satın Alın

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü bilgisayar. İstediğinizde tablet. 12 inç dokunmatik ekranlı ikisi bir arada bir dizüstü bilgisayar, Windows 8 dokunmatik tabletin eğlencesi ile Ultrabook™ cihazının gücünü ve üretkenliğini bir arada sunuyor.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.