• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Size En Uygun Yeni Bilgisayara Karar Verme

Markasız giysiler ile markalı giysiler arasında büyük farklar olduğunu biliyorsunuz. Tasarruf etmek adına genellikle kaliteden ve üzerinize uygunluktan fedakarlık ediyorsunuz. Yakın zamana kadar yeni bir bilgisayar satın alırken, aynı tatsız durum geçerliydi. Sınırlı performans ve bellek sunan bütçe dostu bilgisayarlar vardı. Hiçbir zaman kullanamayacağınız entegre özelliklerine boş yere para vermeniz gereken yüksek teknolojili bilgisayarlar vardı. Çok şükür ki o günler geride kaldı. Artık yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorsanız, yaşam tarzınıza uyum sağlayacak şekilde geliştirilen makul fiyatlı cihazların olduğunu bilmek sizi sevindirecektir. Size en uygun sistemi seçmek için Intel Ürün Arama Aracını ziyaret edin ya da tüm özellikleriyle en sevilen en yeni cihaz olan yeni Ultrabook™ alışverişine hemen başlayın.

 

Yeni 2'si 1 Arada Bilgisayar: İkisi Bir Arada Ultrabook™

İkisi Bir Arada Ultrabook™, bir dizüstü bilgisayarın en iyi performans özelliklerini alır ve dokunmatik tabletin çevikliğiyle bir araya getirir. Ayrıca, katlanabilir, dönen ekranlı, kayan ekranlı cihazların tüm özelliklerini sunan çok çeşitli model seçenekleri mevcuttur.1

 

Ultrabook™ cihazının sizin için doğru tercih olup olmadığına karar vermek için onu iş başındayken izleyin. Bunun için aşağıdaki videolardan başlayabilirsiniz:

 

 • Kontrol parmaklarınızın ucunda: Dokunmatik ekran teknolojisiyle, fotoğraflar, veriler ve en sevdiğiniz web siteleriniz arasında gezinirken parmaklarınızla hafifçe vurarak, sürükleyerek ve ekranı yakınlaştırıp uzaklaştırarak tüm kontrolü elinize alabilirsiniz.
 • İki cihaz bir arada: Daha kolay taşınabilirlik için katlanabilir, kayan ve dönen Ultrabook™ ekranlarını izleyin.
 • Ultrabook™ performansı: Gücünü Intel® Core™ işlemciden alan İkisi Bir Arada Ultrabook™, harika görselleri ve performansı daha uzun pil süresiyle birlikte sunar.
 • Ultra hızlı: Başlama süresini saniyelere indiren Intel® Rapid Start Teknolojisiyle2 tanışın.
 • Şimdi daha güvenli: Kendinizi ve Ultrabook™ sisteminizi korumak için Intel® Anti-Theft Teknolojisi (Intel® AT)3 ile Intel® Identity Protection Teknolojisinin (Intel® IPT)3 sağladığı güvenlik hissini duyun.

 

Kendinizi Yeni Bir Bilgisayarda Bulun

Sizin ideal Cumartesi günü tanımınızda, civardaki Wi-Fi bağlantısı olan bir kafede harmanlanmış lezzetli kahvenizi yudumlarken e-postanızı, sosyal ağlarınızı kontrol etmek ve İnternetteki bir ders için bir makaleniz üzerinde çalışmak varsa, kolay taşınabilir bir dizüstü bilgisayar ya da dokunmatik ekran teknolojisine sahip İkisi Bir Arada Ultrabook™ sizin için doğru cihaz olabilir.

 

Yeni bir Tasarım ve Performans Düzeyi: Hepsi Bir Arada Bilgisayar

Öte yandan, yeni tasarımıyla az yer kaplayan, harika görseller sunan ve duvara monte edilebilen ekrana sahip bir bilgisayarı tercih ederseniz, Hepsi Bir Arada Bilgisayar sizin için şık bir eğlence ve çalışma istasyonu olabilir.

 

Kimse karmaşadan hoşlanmayacağı için yeni Hepsi Bir Arada Bilgisayar şık tasarımdan ödün vermez. Kablosuz klavye ve fare ile birlikte, tek bir tak-çalıştır kablosuna ve düz panel ekrana sahip bu bilgisayarlar, size masaüstü bilgisayarın bellek ve hızıyla tam bir oyun ve medya merkezi sunar.

 

Intel Ürün Arama Aracı Intel® teknolojisine sahip çok çeşitli yeni bilgisayarlar bulmanız için doğru yerdir. Kullanması kolay olan bu araç, hangi bilgisayarın yaşam tarzınıza en iyi şekilde uyacağına karar vermenize yardımcı olacaktır.

Yükseltmeye Hazır Mısınız?

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Alışverişe başlayın

Ultrabook™ Satın Alın >

Ultrabook™ Satın Alın

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü bilgisayar. İstediğinizde tablet. 12 inç dokunmatik ekranlı ikisi bir arada bir dizüstü bilgisayar, Windows 8 dokunmatik tabletin eğlencesi ile Ultrabook™ cihazının gücünü ve üretkenliğini bir arada sunuyor.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Dokunma ve dönüştürülebilirlik özellikleri tüm modellerde kullanılamayabilir. Ultrabook™ cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html sayfasına bakın.

2. Intel® Rapid Start Teknolojisi, bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi ve Intel® Solid-State Sürücü (Intel® SSD) gerektirir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için, sistem üreticinize başvurun.

3. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.