• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

En İyi Facebook* Oyunları Artık Daha İyi

Facebook*'ta bir defada bir saatten fazla zaman geçiriyorsanız, artık arkadaşlarınızı dürtmekten öteye geçmiş ve onlarla en eğlenceli Facebook oyunlarından oynuyorsunuz demektir. Soğuk terler dökmeyin; Bubble Witch Saga* bağımlısı olduğunuzu herkesin bilmesine gerek yok. Ancak kazanan hepsini alır oyunlarındaki bu patlamada yalnız değilsin!


Facebook kullanıcılarının sayısı bir milyar sınırını zorlarken, geçen yıl üç yüz milyona yakın kullanıcı Facebook oyunları oynadı—yani önceki yıla göre otuz beş milyon kişilik bir artış görüldü! Diamond Dash* oyununda yenmeniz gereken onca kişi varken herkesle bağlantıda kalmak için yeni bir bilgisayar almanın tam zamanı! Intel Ürün Arama Aracını inceleyerek dizüstü bilgisayar, Hepsi Bir Arada Bilgisayar ya da tabletin rahatlığı ile dizüstü bilgisayarın performansını bir araya getiren yeni Ultrabook™ satın alabilirsiniz. Bu cihazların tümüne güç veren yeni Intel® Core™ işlemciler sayesinde Facebook oyunlarını gelişmiş görseller, mükemmel performans ve ışık hızında başlama süresi özellikleriyle oynayabilirsiniz.


En İyi Facebook Oyunları

Hiçbir en iyi Facebook oyunları listesi eksiksizdir diyemeyiz, oyunseverlerin zevkleri her gün değişiyor. Şu anda dünya genelinde çok sayıda insanın oynadığı bazı ücretsiz Facebook oyunlarını aşağıda sıraladık.


 • Words with Friends*, sevilen bir sosyal Scrabble* oyunu. Facebook arkadaşlarınız ve diğerleriyle bir defada 20 farklı olun oynayabilir ve entegre sohbet özellikleriyle sohbetler oyunun kendisinden daha eğlenceli hale gelebilir.
 • Texas HoldEm Poker* geliştiricisi Zynga*'ya göre dünyanın en çok tercih edilen ücretsiz poker oyunu. Ancak güzel poker kızları, bir hediye mağazası ve masadaki özel koltuklarla, bu global kart oyununda gerçekten para harcamak işten bile değil.
 • Farmville 2*, Facebook'ta oyun tohumlarını atan halefi gibi Sim City*'nin tarım alanındaki eşdeğeri. Tarlanızı sürün, bitki dikin ve hasat edin, puan kazanın ve bir sonraki seviyeye geçin. Çiftçi dükkanını es geçmeyin!
 • Bubble Witch Saga*, başlangıçta kolay geliyor, ama zayıf olanlar ayıklandıktan sonra giderek zorlaşıyor. Amaç örümceklerin üzerine düşen baloncukları vurmak ve tavanda delikler açarak üst seviyelere yükselmek. Ve 150 seviyesi ve ilerlemenizi takip edebileceğiniz bir haritayla tüm yapboz severlerin hayallerini gerçeğe çevirecek bir oyun.
 • SongPop*, tüm müzikseverlerin internetteki arkadaşlarına hava atabileceği ve beynin bir anda ne kadar çok şey üretebileceğini göstereceği harika bir oyun.
 • Bejeweled Blitz*, kendisini sonsuz eğlence sunan bir dakikalık oyun olarak tanımlamakta çok haklı. Yalnızca altmış saniyede oyuncuların en kıymetli mücevheri yakalamak için değerli taşları eşleştirmeleri ve patlatmaları gerekiyor: her şey liderler panosunda yer almak için!


Intel Sizi En İyi Facebook Oyunlarıyla Bağlantıda Tutuyor

İster bir kart, sözcük, gereksiz bilgi, ister aksiyon oyunu olsun, arkadaşlarınızla dostça bir rekabet halinde olmanızı sağlayan birçok Facebook oyunu var. Ayrıca unutmayın, bir an önce kazanan tarafta olmak istiyorsanız, hemen Intel Ürün Arama Aracına gidin ve sizin için geliştirilmiş yeni bir bilgisayar bulun.

Daha Fazla Bilgi

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Alışverişe başlayın

Ultrabook™ Satın Alın >

Ultrabook™ Satın Alın

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü bilgisayar. İstediğinizde tablet. 12 inç dokunmatik ekranlı ikisi bir arada bir dizüstü bilgisayar, Windows 8 dokunmatik tabletin eğlencesi ile Ultrabook™ cihazının gücünü ve üretkenliğini bir arada sunuyor.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.