• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

En İyi Beş Online Film Web Sitesi

Film izlemeyi çok seviyor ve gittiğiniz her yerde film izleyebilmek mi istiyorsunuz? Öyleyse şanslısınız. Sizi uzun süre idare edecek içeriğe sahip abartısız düzinelerce film web sitesi mevcut. Ancak öncelikle, sahip olduğunuz teknolojinin video akışı gereklerini karşılayacak düzeyde olduğundan emin olmanız gerekiyor. Hareket halindeyken yüksek kaliteli izleme deneyimi talebinizi karşılayacak bir dizüstü bilgisayara ya da tablete sahip olmak için Intel Ürün Arama Aracına göz atın. Ardından, binlerce filme erişim sağlayabileceğinizden emin olmak için aşağıda verdiğimiz harika film web sitelerini ziyaret edin.

 

 • Netflix*: Tüm çevrimiçi film akışı hizmetlerinin lideri Netflix, fiber optik altyapı ile yüksek çözünürlüklü eğlence sunmanın kitabını yazmıştır. Bu hizmeti sunmaya başlayan ilk web sitesi olarak öncü konumuyla Netflix, başka bir yerden ayrı ayrı aldığınızda ödeyeceğinize kıyasla çok küçük bir miktarı aylık olarak ödeyerek ulaşabileceğiniz binlerce filmden oluşan devasa ve giderek büyüyen bir film kitaplığına sahiptir. Netflix, ayrıca Netflix'e özel olarak geliştirilen ve daha da genişletilmesi planlanan orijinal bir yazılım sağlar.
 • Crackle*: Ücretsiz film izlemek istiyor ve reklam aralarından rahatsız olmuyorsanız, Crackle kesinlikle gözden geçirmek isteyeceğiniz bir film akışı web sitesidir. Filmleri sansürsüz bir şekilde ve ücretsiz sunmanın yanı sıra, aynı zamanda en sevdiğiniz televizyon programlarını takip edebileceğiniz ve yalnızca Crackle tarafından sağlanan tümü orijinal içerikleri izleyebileceğiniz bir web sitesi.
 • YouTube*: YouTube yıllardır, hem evde hazırlanan hem de profesyonel her türlü video içeriğini ücretsiz olarak barındıran ilk web sitelerinden biri olmuştur. Ancak şimdiye kadar telif hakkıyla korunan filmleri izlemek için iyi bir seçim değildi. YouTube, görebileceğiniz tüm o ücretsiz kedi videolarının yanı sıra talep üzerine veri akışıyla film kiralama hizmeti de sunuyor. Bunun yanında bir filmin dijital kopyasını satın alma seçeneğiniz de var.
 • Hulu*: Orijinal olarak zengin televizyon programı veri akışı seçenekleriyle tanınan Hulu kısa zamanda büyük yol katederek film tutkunlarına hitap eden diğer web sitelerini yakalamayı başarmıştır. Ayrıca, masaüstü bilgisayarlardan, tabletlere ve akıllı telefonlara düşünebileceğiniz her platformda Hulu'nun da yer alabilmesini sağlayacak teknoloji için hızlı adımlar atmıştır. Hulu'dan en iyi şekilde faydalanmak için cüzi bir aylık abonelik ücretiyle Hulu Plus'a kaydolmanız gerekir.
 • iTunes*: Birçok kişi dijital medya içeriklerine erişmek için iTunes kullanıyor olsa da; anında satın alıp indirebileceğiniz çok zengin bir film arşivine sahip olan ve tercih edebileceğiniz en iyi uygulamalardan biri de yine iTunes'dur. Bir Apple platformu olsa da iTunes işletim sistemine bakılmaksızın iOS*'tan Windows*'a çeşitli cihazlarda kullanılabilir.

Daha Fazla Bilgi

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Alışverişe başlayın

Ultrabook™ Satın Alın >

Ultrabook™ Satın Alın

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü bilgisayar. İstediğinizde tablet. 12 inç dokunmatik ekranlı ikisi bir arada bir dizüstü bilgisayar, Windows 8 dokunmatik tabletin eğlencesi ile Ultrabook™ cihazının gücünü ve üretkenliğini bir arada sunuyor.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.