• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

En İyi Müzik İndirme Sitelerinde Ritmi Yakalayın

İdeal Cumartesi sabahınızda bir Wi-Fi noktasında e-postalarınızı yanıtlamak, sosyal ağlarınızda gezmek ve müzik indirmek varsa, İnternet'in dünyadaki en büyük müzik mağazası olduğunu biliyorsunuz demektir. Üstelik en iyi müzik indirme siteleri ve İnternet radyosu hizmetleri sayesinde bu mağazanın envanteri giderek genişliyor.

 

Doğal olarak en sevdiğimiz sanatçıları desteklemekten mutluluk duyanlarımız için en saygın müzik indirme seçeneklerinden haberdar olmak da önemli. Yeterli belleği, gücü ve ses özellikleri olan güvenilir bir bilgisayara sahip olmanız, müziğinize kolayca erişmeniz ve berrak bir ses kalitesi için çok önemli. Bu nedenle Intel Ürün Arama Aracı müzik tutkunlarının yeni bir bilgisayar satın alabilecekleri harika bir yer.

 

Artık birçok sanatçı sosya ağ sitelerinden gelişmiş özel indirme olanakları sunuyor, bu nedenle sevdiğiniz grupları Facebook ve Twitter takip etmek genellikle çok işe yarıyor. Ayrıca, Top 40 listelerinden bulması zor uluslararası parçalara kadar farklı müzik zevkleriniz varsa, bir İnternet radyosu hizmetinden medya akışı sağlamanın çok iyi olacağını görebilirsiniz. Unutmayın, her iki durumda da Tweetler, e-postalar ve pazarlık yapabileceğiniz teklifler alabilirsiniz. En sevdiğiniz müzikleri indiren ilk müzikseverlerden biri olmanız, her iki seçeneği de denemeye değer kılıyor.

 

En İyi Müzik İndirme Siteleri

 

Müzik kişisel bir tercih olduğu için her bir dinleyici için en iyi indirme sitesinin hangisi olduğunu söylemek imkansız. Ancak, kitaplıklarının büyüklüğü, kullanım kolaylığı ve ilginç ek özellikleriyle aşağıdaki siteler ziyaret edilmeye değer:

 

 • iTunes Music Store* kitaplığında sekiz milyondan fazla şarkı vardır. Zengin sanatçı ve tür yelpazesiyle daima takdir toplayan bu site, yakın zaman önce tüm müziklerini satın alınan şarkılarda dijital hakların yönetimi olmamak üzere sunmaya başladı.
 • Amazon MP3* dört en sevilen müzik şirketiyle anlaşma yapmak için görüşen ilk müzik indirme sitesi, bu nedenle kitaplığının hızla genişlemesine şaşırmamak lazım. Ayrıca, şarkılarının çoğu 1 dolardan düşük fiyata olduğu için gayet uygun.
 • Zune Marketplace* hem tek indirme hem de istediğiniz kadar çok şarkı indirmenize olanak tanıyan üyelik seçenekleri sunuyor.
 • Free Music Archive adından da anlaşıldığı üzere tam bir müzik arşivi. Site, devasa bir ücretsiz müzik kitaplığı sunuyor. Burada en popüler şarkıları bulamasanız bile, sitenin eklektik şarkı ve sanatçı seçeneklerini mutlaka seveceksiniz.
 • Last.fm* yeni ücretsiz İnternet radyosu sitelerinden biri. Ne kadar çok dinlerseniz o kadar sizin zevkinize hitap etmeye başlıyor. Site, ücretsiz indirme olanağı sunuyor ve sizin sevdiğiniz türdeki yeni parçaları otomatik olarak çalıyor.

 

Intel® Ürünleri Müzik Severlerin En Gözde Tercihi

 

Müzik ve eğlencede zengin seçenekler sunuluyorken Intel Ürün Arama Aracı ile tüm bu seçeneklerin keyfini çıkarmak için en doğru bilgisayarı bulabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Alışverişe başlayın

2'si 1 Satın Alın >

Ultrabook™ Satın Alın

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü bilgisayar. İstediğinizde tablet. 12 inç dokunmatik ekranlı ikisi bir arada bir dizüstü bilgisayar, Windows 8 dokunmatik tabletin eğlencesi ile Ultrabook™ cihazının gücünü ve üretkenliğini bir arada sunuyor.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.