• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Bir Kuruş Bile Harcamadan Erişebileceğiniz En İyi 7 Online Oyun

Tarayıcı tabanlı oyunlar, büyük yazılımlar indirmenizi gerektirmeyen online oyunlardır. Bununla birlikte, tarayıcı tabanlı oyunlar basit temalarla sınırlı değildir. Aslında, en iyi online oyunlardan bazılarını oynamak istiyorsanız, oyunun yüksek kaliteli grafik ihtiyaçlarını karşılayacak bir bilgisayara ihtiyacınız olacak. Hangi bilgisayarın sizin için en uygunu olduğuna karar vermek için Intel Ürün Arama Aracı'nda aramanıza başlayın. Karar verdikten sonra, tamamen ücretsiz online oyunlardan bazılarını değerlendirmenin zamanı geldi demektir.

 

Begone* – Birinci şahıs nişancı oyunlarını seviyorsanız, Begone oyununa bayılacaksınız. Bu oyun, rakip takımlar arasında süre sınırlı bir silahlı çatışmayı anlatan gerçekçi ve akıcı hareketli görüntüler sunar. Oyun, hızlıdır ve isteyen tek başına, isteyen birden çok oyuncuyla oynayabilir. Grafik özellikleri nedeniyle 13 yaş ve üzeri oyuncular için uygundur.

 

Seafight* – Karayip korsanı olsam nasıl olurdu diye düşündünüz mü hiç? Şimdi bir kuruş bile harcamadan ve tabi ki ıslanmadan cesaretinizi (ya da dalgalara karşı direncinizi) test edebilirsiniz. Seafight, sanal bir oyun dünyasında gerçekleşen bir MMORPG, yani devasa çok oyunculu online rol yapma oyunudur. Oyun her yaş grubundan oyuncular için uygundur, ancak MMORPG türü bir oyun olduğu için 18 yaşın altındakilerin etkinliklerinin izlenmesi tavsiye edilir.

 

Drakensang* – Kılıç oyunları ve ejderhalar tam bana göre mi diyorsunuz? Öyleyse ücretsiz online oyunlardan biri olan Drakensang oyununu çok seveceksiniz demektir; bu oyun pek çok online oyunun yapmadığı bir şeyi yapmanıza olanak tanıyor: Karakterinizde ve becerilerinizde kişiselleştirmeler yapabiliyorsunuz—ejderhalara ve diğer korkunç efsanevi ortaçağ yaratıklarına karşı savaş açmak için ihtiyacınız olan her şey. 13 yaş üzerinde oyuncular için uygundur, ancak online bir topluluğa erişim sunduğundan 18 yaş altı tüm oyuncuların etkinliklerinin izlenmesi gerekir.

 

Battlestar Galactica* – Bu oyuna başlamak için çılgınca sevilen bir TV programının fanı olmak zorunda değilsiniz, ancak tabi ki bu durum bu MMORPG oyununa katılma şansınızı azaltmaz. Mükemmel 3D grafiklerin yanı sıra oyun, uzay gemilerinde ve silahlarda eğlenceli değişiklikler yapmanıza olanak tanıyor. 13 yaş ve üzeri için uygundur, aynı MMORPG önerileri geçerlidir.

 

Slingo* – Kargaşa yaratmak ve yakıp yıkmaktan fazla hoşlanmıyor musunuz? Tüyler ürpertici oyunlardan çok hoşlanmayan ve zamanını bu tür oyunlarla geçirmek istemeyenler; yani herkes için online bir seçenek var. Slingo, benzersiz bingo ve şans oyunları seçenekleri sunuyor ve hatta oyuna dayalı çekilişlerle nakit para kazanma fırsatı da yakalıyorsunuz. Her yaş grubu için uygun bir oyun.

 

Run Bolt Run* – Çocuklarınız için onların yaş seviyesine uygun oynayabilecekleri birçok ücretsiz online oyun var. Disney'in Run Bolt Run oyunu bunlardan biri. Bu oyunda, oyuncular Bolt adındaki bir köpeğin sahibi Penny'yi kurtarmasına yardım ediyor. 13 yaş altı çocuklar içindir, ancak “koca çocukların” oynayamayacağı anlamına gelmez!

 

Carnage Racing* – Online oyunların tamamı rol oynama oyunları değil, size güzel bir haberimiz var, modern teknoloji ile eski eğlenceli oyunları mükemmel bir dengeyle sunan eski türde birçok ücretsiz online oyun da mevcut. Carnage Racing, silah ve modifiye araçlar gibi ek özellikler sunan geleneksel bir araba yarışı. Bu oyunun gerçekten güzel bir yanı da yalnızca Facebook* üzerinden oynanabiliyor olması. Böylece, asla bir dürtmeyi, beğeniyi ya da özel mesajı kaçırmadan oyununuzun keyfini çıkarabiliyorsunuz—hatta Facebook arkadaşlarınızı da yarışa davet edebiliyorsunuz. 16 yaş ve üzeri oyuncular için önerilir.

 

Fark etmediyseniz belirtelim, en iyi online oyunları bir araya getiren ortak özellik ise yüksek kaliteli grafikleri. Bilgisayar satın alırken, yalnızca fiyatına bakmayın, aynı zamanda bilgisayarın anında kaliteli oyun deneyimi sunma becerisini de göz önünde bulundurun. Oyuna başladığınızda en son isteyeceğiniz şey bilgisayarınızın duraksaması ve aksaklıklar yaşamak olacaktır, bu nedenle seçiminizi doğru yapın. Pazardaki en iyi Ultrabook™, Hepsi Bir arada Bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlar arasından seçim yapmak için Intel Ürün Arama Aracı'nı ziyaret edin. Oyuna başladığınızda en iyi teknolojinin parmaklarınızın ucunda olmasından başka bir şey istemeyeceksiniz.

Daha Fazla Bilgi

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Alışverişe başlayın

Ultrabook™ Satın Alın >

Ultrabook™ Satın Alın

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü bilgisayar. İstediğinizde tablet. 12 inç dokunmatik ekranlı ikisi bir arada bir dizüstü bilgisayar, Windows 8 dokunmatik tabletin eğlencesi ile Ultrabook™ cihazının gücünü ve üretkenliğini bir arada sunuyor.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.