• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Video Akışı Videoları Nasıl İndirilir?

YouTube* ve Vimeo* gibi sitelerden video akışı, tekrar tekrar izlemek istediğiniz videolara yer imi koymak için mükemmeldir. Ancak kişisel kullanım için ya da daha sonra izlemek için istiyorsanız, videoları sabit sürücünüze indirmeniz gerekir. Bunu yapmadan önce kuralları ihlal etmediğinizden emin olun. Başkalarıyla paylaşmak amacıyla video indirmenizin yasak olduğunu kullanım koşullarında belirten birçok veri akışıyla video izleme sitesi vardır. Daha sonra ise, en sevdiğiniz filmleri ve televizyon programlarını veri akışıyla görüntüleme, indirme ve izleme özelliklerine sahip bir bilgisayar aldığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. En iyiler arasından size en uygununu seçmek için Intel Ürün Arama Aracını inceleyin.


Filmleri Ücretsiz İndirin

İster inanın ister inanmayın, internetten birçok filmi ücretsiz indirebilirsiniz, üstelik tamamıyla yasal bir şekilde. Çok az kişinin bildiği kıymetli eserlerden kitlelerin kabul ettiği klasiklere kadar herekse açık binlerce film mevcut. The Internet Archive sitesini ziyaret ederek aramaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, belgesellerden derslere ve tarihi filmlere kadar her şeyi bulabileceğiniz Open Video Project sitesinde sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


Düşünce Liderliğinde En İyileri İndirin

TED* (İngilizce teknoloji, eğlence ve tasarım sözcüklerinin kısaltması), dijital dünyanın önde gelen simaları ve düşünce liderleri tarafından yapılan uluslararası konferansların ve sunumların yayınlandığı çevrimiçi bir platformdur. TED konuşmalarını, web sitesinden veri akışı yoluyla izleyebilir ya da web sitesindeki her videonun altındaki "indir" düğmesini tıklayarak doğrudan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Videoyu düşük, standart ve yüksek çözünürlükte indirme seçenekleri sunulur. İndirilen bir TED konuşma videosunu yeniden paylaşmak istiyorsanız, uymanız gereken bazı talimatlar vardır, ancak kişisel kullanımınız için indiriyorsanız bu konuda endişelenmenize gerek yok.


Video Podcast'larını İndirme

Çeşitli düşünce ve fikirleri duymak hoşunuza gidiyorsa, girişimciler ve küçük işletme sahiplerinin video podcast'leri (bunlara vlogs ya da vidcast dendiği de olur) dahil izleyebileceğiniz, doğrudan e-postanıza gönderilmesini sağlayabileceğiniz ya da kullanılabilir olduklarında otomatik olarak indirilmelerini sağlayabileceğiniz birçok çevrimiçi materyal mevcut. İzlemek istediğiniz bir video podcast bulduğunuzda, o podcast'e abone olarak tercih ettiğiniz yöntemi belirlemiş olursunuz.


Netflix*'ten Veri Akışı Videosu mu İndirmek İstiyorsunuz? Üzgünüm Charlie

Netflix* ya da Hulu* gibi sitelerden film indirmenizi sağlayacak bir yazılım (ücretli ya da ücretsiz) arıyorsanız, hiç şansınız olmadığını söylemekte fayda var. Bunlar gibi abonelikle çalışan sitelerin çoğu, her tür indirmeyi önleyen korsanlık önleyici özelliklere sahiptir. Bu çevrimiçi film web sitelerinin birinde yer alan bir filmi izlemek istiyorsanız, abone olmalı ya da filmi satın almalısınız.


Veri akışı videolarını indirmek için doğru yaklaşımı benimsemeniz ya da doğru yazılımları kullanıyor olmanız gerektiği bir gerçek. Ancak bu, indirme işlemini bekletmeden yapabilecek kadar hızlı ya da istediğiniz filmi veya televizyon programını yüksek çözünürlükte oynatacak bir bilgisayara sahip olmak kadar önemli bir durum değil. Seçeneklerinizi keşfetmek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak bir Ultrabook™, Hepsi Bir Arada bilgisayar ya da dizüstü bilgisayar bulmak için Intel Ürün Arama Aracı sayfasına göz atın. Doğru teknolojiye sahip olduğunuzda, hiçbir şey sizi durduramaz.

Daha Fazla Bilgi

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Alışverişe başlayın

Ultrabook™ Satın Alın >

Ultrabook™ Satın Alın

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü bilgisayar. İstediğinizde tablet. 12 inç dokunmatik ekranlı ikisi bir arada bir dizüstü bilgisayar, Windows 8 dokunmatik tabletin eğlencesi ile Ultrabook™ cihazının gücünü ve üretkenliğini bir arada sunuyor.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.