• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

En İyi Dizüstü Bilgisayarları
Bulma

E-postalarınıza bakmak için akşamları eve varana kadar beklemek çok mu zor geliyor? Kütüphanede çalışırken bir rapor yazmak için klavyeye mi ihtiyacınız var? Ve bir Wi-Fi noktasındayken Hulu*'da bir televizyon programı mı izlemek istiyorsunuz? Neyse ki Intel Ürün Arama Aracı Intel® teknolojisine sahip en iyi dizüstü ve masaüstü bilgisayarları tanımanın ve karşılaştırmanın en hızlı yolu.

 

En İyi Dizüstü Bilgisayarlar Gücünü Intel'den Alır

Yeni dizüstü bilgisayarınız ya da Ultrabook™ cihazınızdaki Intel® Core™ işlemci ile filmlerin, oyunların ve fotoğrafların mükemmel görsellerini fark edeceksiniz. Düşük enerjili kullanım ve daha uzun süre dayanan pil ile en iyi dizüstü bilgisayarların ve tabletin eğlencesiyle bilgisayarın performansını bir arada sunan yeni Ultrabook cihazının iş, okul ve arkadaşlarınızla iletişimlerinizde nasıl büyük bir fark yaratabileceğini kolaylıkla görebilirsiniz—yaşam sizi nereye götürürse götürsün.

 

Hızlı ve Meraklı

Güncel haberleri almak, sorularınıza iyi araştırılmış yanıtlar bulmak ve gerektiğinde ailenizle Skype* üzerinden kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız, hızlı ve meraklı mobil neslin bir parçasısınız demektir. En iyi dizüstü bilgisayarlar, sizi yavaşlatmayacak ya da banka hesabınızın boşaltılmasına neden olmayacak olanlardır. Size en uygun cihaza karar verirken gerekli her şeyi bildiğinizden emin olmak için aşağıdaki noktaları gözden geçirin:

 

 • Performans – Intel Core işlemci, sosyal ağlar, iş ve eğlence uygulamaları arasında kusursuz bir şekilde çoklu görev yürütmenizi sağlayan yeni dizüstü bilgisayarınızın ya da Ultrabook cihazınızın makine dairesidir. Sevdiğiniz şeylerle bağlantıdayken asıl işi yapan bilgisayarın hızıdır.
 • Uygun fiyat – Yalnızca birkaç yıl önce en iyi dizüstü bilgisayarlar yüksek fiyatlarından dolayı genellikle erişilemez durumdaydı. En yeni dizüstü bilgisayarların ve yeni Ultrabook cihazının tasarımında uygun maliyet kilit faktör olduğundan her cihazda kalite ile uygun fiyatı bir arada bulabileceksiniz.
 • Güvenlik – Dizüstü bilgisayar ya da Ultrabook, kullanımı rahat cihazlardır, ancak güvenlik ve emniyet de önemli. İşte bu nedenle, hem bilgisayarınızı hem de kişisel verilerinizi korumak üzere tasarlanan Intel® Anti-Theft Teknolojisi1 ve Intel® Identity Protection Teknolojisi2 tüm mobil cihazların en iyi tamamlayıcı unsurlarıdır.
 • EsneklikUltrabook dokunmatik ekranlı tablet deneyimini güçlü bilgisayar deneyimi ile bir araya getiriyor ve böylece esneklik artık bir hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşüyor. Tümü ince tasarıma sahip, dönen, kayan ve katlanabilir ekran seçenekleriyle dokunmatik ekran teknolojisinden ya da tam klavye kontrolünden bir daha hiçbir zaman taviz vermek zorunda kalmayacaksınız.

 

Adeta Sizin Bir Parçanız

Günümüzde piyasadaki dizüstü bilgisayar sayısı giderek artsa da sizin için doğru olanı seçmek nispeten daha kolay. Dizüstü bilgisayarınız ya da Ultrabook cihazınız, sosyal ağlarınızla bağlantıda kalmanızı, mesleki anlamda her şeyden haberdar olmanızı ve istediğiniz gibi eğlenmenizi mümkün kılar. Öyleyse unutmayın, Intel Ürün Arama Aracının yardımıyla kendinize şu soruları sormanız yeterli: Benim için en uygun cihaz hangisi?

Daha Fazla Bilgi

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Alışverişe başlayın

Ultrabook™ Satın Alın >

Ultrabook™ Satın Alın

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü bilgisayar. İstediğinizde tablet. 12 inç dokunmatik ekranlı ikisi bir arada bir dizüstü bilgisayar, Windows 8 dokunmatik tabletin eğlencesi ile Ultrabook™ cihazının gücünü ve üretkenliğini bir arada sunuyor.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

2. Hiçbir sistem her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. 3. veya 4. nesil bir Intel® Core™ işlemci, etkin bir yonga seti, ürün yazılımı ve yazılımlar içeren, Intel® Kimlik Koruma Teknolojisi özellikli bir sistem ve katılımcı bir web sitesi gerektirir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolması, çalınması ya da sonuç olarak ortaya çıkan zararlar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için http://ipt.intel.com sayfasına bakın.