• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Ücretsiz Çevrimiçi Eğitimde Yeni Devrimi Keşfediyoruz

Bugünlerde çevrimiçi eğitim almak için bir servet vermeniz gerekmiyor. Aslında hiçbir maliyeti olmayabilir de diyebiliriz. Gittikçe daha çok sayıda kurum, dünyanın her yerinden insana tamamıyla ücretsiz çevrimiçi eğitim alma olanağı sunuyor ve daha önce hiç görülmemiş bir eğitim devrimini başlatıyor. Bu mükemmel fırsatlardan faydalanmak için mevcut en güvenilir bilgisayara ihtiyacınız var. Çevrimiçi eğitim ihtiyaçlarınıza en uygun bilgisayarlar hakkında bilgi sahibi olmak için Intel Ürün Arama Aracına göz atın. Ardından, çevrimiçi olun ve ücretsiz eğitim olanaklarınızı araştırmaya başlayın. Araştırmanıza başlamanız için birkaç ipucu:


Fen Bilimleri Alanında Çevrimiçi Eğitim Nereden Alınır

Eğitim Portalı, size video sunumlarıyla sağlanan fen bilimleri alanında sayısız ücretsiz ders sunar. Abartısız yüzlerce videodan oluşan ücretsiz çevrimiçi fen bilimleri eğitimi olanakları biyoloji, genetik, mikrobiyoloji, anatomi, fizyoloji ve kimya alanlarını kapsar.


Harvard'dan Ücretsiz Matematik Eğitimi Almak İstemez Misiniz?

Eğer matematik benim alanım diyor ve eğitim almak istiyorsanız, ama yeterli finansal kaynağa sahip değilseniz ya da istediğiniz kampüse uzaksanız, çevrimiçi eğitim almak sizin için başarıya giden en hızlı yol olabilir. Harvard Üniversitesi, artık matematik dahil birçok alanda herkese açık dersler veriyor. Soyut Cebir ve Kümeler, Doğal Sayılar ve Olasılık dersleri mevcut.


Mühendislik Eğitiminizi Carnegie Mellon'dan Alın

Dünyanın prestijli üniversitelerinden Carnegie Mellon Üniversitesi'nin Açık Eğitim Girişimi, ücretsiz çevrimiçi eğitim olanağıyla cesur adımlar atmıştır. Sunulan çeşitli dersler arasında Mühendislik İstatistikleri dersi, mühendislik çalışmalarını ilerletmek isteyenlere hitap eden bir ders. Bir başka ünlü üniversite olan Yale Üniversitesi, Biomedikal Mühendisliğin Sınırları dersiyle ücretsiz mühendislik dersleri veriyor.


Çok Dilli bir MIT Eğitimi, Çevrimiçi ve Ücretsiz

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (dünya genelinde bilinen adıyla MIT) bilim, mühendislik ve teknoloji alanlarında dünyanın en iyi üniversitelerinden biridir. Çevrimiçi eğitim olanağının ortaya çıkması ve MIT'nin dil engellerini aşma çabaları sayesinde İngilizce konuşmayan öğrenciler de geleneksel Çince, basitleştirilmiş Çince, İspanyolca, Portekizce, Thai dilinde, Farsça, Türkçe ve Korece dillerindeki kurslara katılabiliyorlar.


Yeni bir bilgisayar almanın yaşamınızı böylesine değiştirebileceğini ve size ciddi paralar ödeyerek kazanabileceğiniz deneyimler ve eğitim olanakları sunabileceğini kim düşünebilirdi ki? Doğru bilgisayarı satın alarak yüksek eğitim hayallerinizi gerçekleştirmeye başlamak konusunda ciddiyseniz, Intel Ürün Arama Aracını bugün keşfedin.

Daha Fazla Bilgi

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Alışverişe başlayın

2'si 1 Satın Alın >

Ultrabook™ Satın Alın

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü bilgisayar. İstediğinizde tablet. 12 inç dokunmatik ekranlı ikisi bir arada bir dizüstü bilgisayar, Windows 8 dokunmatik tabletin eğlencesi ile Ultrabook™ cihazının gücünü ve üretkenliğini bir arada sunuyor.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.