• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Çocukların Ücretsiz Online Oyun Oynayabileceği Harika Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar

Sürekli duyarsınız: Çocuklar çok hızlı büyüyor. Üstelik çalışan birer anne babaysanız, ailece kaliteli zaman geçirmenin ne kadar değerli olduğunu biliyorsunuz demektir. Şimdi okul öncesinden liseye çocuğunuzun gelişimini teşvik etmenin, gözlemlemenin ve hatta gelişimine ortak olmanın daha kolay bir yolu var.

 

Tüm çocukların ve sayısı azımsanamayacak yetişkinlerin en çok neler yapmaktan hoşlandıklarını düşünün: Oyun oynamak! Kız ve erkek çocuklarına yönelik online oyunların sayısı giderek artıyor. Nickelodeon* oyun sayfasında, oyunlar kolay anlaşılır içindekiler tablolarında düzenleniyor. Çocuklar, çok popüler Power Rangers Samurai* oyunları ve yeni Winx Club: Dress Me Up Too* gibi sevdikleri çizgifilm karakterlerine eşlik edebilecekleri oyunlar bulabilirler. Ve en son teknoloji eğlence merkeziniz haline gelecek yeni Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar ile her yer ücretsiz online oyunlar oynayabileceğiniz güvenli birer ortama dönüşecek, üstelik tarzınızdan ve alandan taviz vermeyeceksiniz ve banka hesaplarınız güvende olacak.

 

Çocuklar için Online Oyunlar; Sizin Eğlence Merkeziniz

Hepsi Bir Arada Bilgisayar, ailece kullanıp keyfini sürebileceğiniz akıllı bir tercih. 27 inç ekrana sahip bir model seçin; hem kendinize hem de çocuklarınıza muhteşem görsellerin keyfini yaşatın. Daha şık bir görünüm ve verimli alan kullanımı için duvara monte edilebilir monitör seçeneği bile mevcut.

 

Blu-ray* disk sürücüsüne sahip hepsi bir arada bilgisayarlar, HDMI* entegrasyonu ve entegre televizyonlar mevcut. Tüm bu seçeneklerin yanı sıra istediğiniz zaman en sevdiğiniz filmleri yüksek çözünürlüklü olarak izleme özgürlüğüne, doğrudan bilgisayarınıza bağlı bir oyun konsoluna ve hayal edebileceğinizden daha hızlı veri akışı özelliklerine sahipsiniz.

 

Yaşam ve Öğrenme Oyunları

En son istatistiklere göre ABD hane halkının yüzden 65'i bilgisayar oyunu oynuyor. Ve bu sayı her gün artmaya devam ediyor. Eskiden genç yetişkin erkeklerin alanına giren oyunlar artık hızla daha çok insana hitap ediyor. Şu anda beş oyunseverden ikisi kadın. Ayrıca, online oyunların popülaritesi her yaş grubunda giderek artıyor. Bu nedenle ister ailenizin en küçük üyelerinin Cumartesi sabahları ya da Cuma akşamları oynayacağı Dora the Explorer* oyunu olsun, ister Scrabble* gibi sizin ve arkadaşlarınızın sevdiği masa oyunları olsun, istediğiniz oyunları ücretsiz oynayabilirsiniz.

 

Ayrıca, eğer çocuklarınız varsa ev ödevleri de olacak demektir. LeapFrog* gibi beceriye dayalı öğrenme oyunlarını çalıştırabilen Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar çocuklarınızın okula hazırlanmasına yardımcı olabilir. Onlar yakında yapılacak bir yazma yarışmasının heyecanını yaşamadan önce Alphabet Stew* oyununu oynamalarını sağlayın. Matematik problemlerinin Super Spin* ile onlar için birer problem olmaktan çıkmasını izleyin. Çocuklara diş ipi kullanmayı, dişlerini fırçalamayı ve iyi beslenmeyi öğreten Sugar Bugs* gibi sağlık oyunları da mevcut.

 

Hepsi Bir Arada Bilgisayar: Entegre Aile Özellikleri

Ailenize en uygun modeli seçin. Yukarıda önceden bahsedilenlere ek olarak, Hepsi Bir Arada bilgisayarlar aşağıdaki özelliklerden bazıları ya da tümüyle birlikte gelir:

 

  • Hızlı ve güvenilir performans için Intel® Core™ işlemci
  • Dokunmatik gezinme ve sezgisel kontrol için dokunmatik ekran teknolojisi
  • Kablosuz fare ve klavye ile tek bir tak çalıştır kablosu
  • Kusursuz ağ kurma, oyun deneyimi ve telekonferanslar için entegre HD web kamerası ve mikrofon
  • Müzik çalma listenizi dinlemek ve en sevdiğiniz oyunların eğlencesini daha da arttırmak için entegre hoparlörler
  • Intel® Quick Sync Video1 ve Intel® Clear Video HD Teknolojisi1 ile fotoğraf ve video düzenleme

 

İş başında görmek için Hepsi Bir Arada Bilgisayar videosunu hemen izleyin.

 

** İstatistik kaynağı: Education Database Online.

Daha Fazla Bilgi

Hepsi Bir Arada Bilgisayarları Keşfedin

Uygun fiyat ve performans sunan masaüstü bilgisayar ile premium bilgisayar ve hepsi bir arada bilgisayar arasındaki fark nedir?

Daha fazla bilgi >

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Intel® HD Graphics, Intel® Quick Sync Video, Intel® Clear Video HD Teknolojisi  (Intel® CVT HD), Intel® InTru™ 3D Teknolojisi ve Intel® Advanced Vector Extensions (Intel® AVX) içerir. Entegre görsel özelliklerin avantajlarından yararlanıp yararlanamayacağınız, seçtiğiniz bilgisayarın tasarımına bağlıdır. Sisteminizde entegre görsel özelliklerin etkinleştirilip etkinleştirilmediğini öğrenmek için bilgisayarınızın üreticisine başvurun.