Masthead Light

Ultrabook™. Bir Intel Eseri.

Deneyin, Dünyanız Değişecek

Ultra hızlı ve ultra şık 2'si 1 arada Ultrabook™1 ile size ayak uyduran performansın keyfini çıkarın. Dokunmatik bir tablet ile eksiksiz bilgisayar performansını tek bir cihazda buluşturan 2'si 1 arada Ultrabook, şimdi çok daha sezgisel ve esnek. Hız ve istediğiniz akıllı özellikleri en iyi şekilde bir araya getiren modellerden birini seçin.

Deneyiminizi yeniden şekillendirin

Artık şıklık için performanstan ödün vermeye gerek yok. Gücünü Göz Alıcı ve Akıllı Intel® Core™ işlemciden alan Ultrabook™, 21 mm'den daha ince bir tasarıma sahiptir.

Taşınabilir cihazlar hiç bu kadar güçlü olmamıştı.

Ultrabook™ Satın Alın >

 


Özellikler ve Avantajlar

2'si 1 Arada ile Dokunun ve Yazın

2'si 1 arada ile dokunun ve yazın

2'si 1 Arada Ultrabook™, istediğiniz zaman tablet, istediğiniz zaman dizüstü bilgisayar. Mobil deneyiminizde yeni bir dönüşüm için cihazınızı çıkartın, katlayın, kaydırın, dokunun veya yazın.

Intel'e Özgü Performans

Intel'e özgü performans

Intel® Core™™ işlemciye entegre bir dizi görsel geliştirme sayesinde kusursuz ve kesintisiz bir film, fotoğraf ve oyun deneyimi yaşayın2. Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisinin3 sağladığı hız artışını hissedin ve 21 mm'den daha ince 2'si 1 Arada Ultrabook™ ile çarpıcı görsellerin keyfini çıkarın.

Dosyalara Anında Erişin

Dosyalara anında erişme

Ultrabook™ cihazınız artık çok daha hızlı. Intel® Smart Response Teknolojisi4 sık kullandığınız dosyaları ve uygulamaları tanıyıp sizin için saklayarak yalnızca birkaç tıklama ile erişmenizi sağlar. En sevdiğiniz ve en çok kullandığınız içeriğe daha hızlı erişerek hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edin.

Dünyayla bağlantınızı koparmayın

Ultrabook™ cihazınızdaki Intel® Smart Connect Teknolojisi5 ile sisteminiz kapalıyken bile e-postalarınız, sık kullandığınız uygulamalar ve sosyal ağlarınız sürekli ve otomatik olarak güncellenir. Artık beklemenize gerek yok; kapağı kaldırın, her şeyin güncellendiğini görün.

Entegre güvenlik özellikleri

Daha güvenli bir bilgisayar deneyiminin gönül rahatlığını hissedin. Ultrabook™ cihazınız, sisteminizi içiniz rahat bir şekilde başlatmanızı sağlar ve işlerinizi yavaşlatmadan bilgilerinizi daha güvende tutmanız için daha hızlı veri şifreleme sunar.6

Intel® güvenlik teknolojileri >

 

Uyku modundan ışık hızında çıkar

Intel® Rapid Start Teknolojisi7 en sık kullandığınız dosyaları ve uygulamaları tanıyıp otomatik olarak kolaylıkla erişebileceğiniz bir yerde depolar, böylece Ultrabook™ cihazınız ışık hızında açılır.

Ultrabook™ Cihazını Keşfedin

Ultrabook™ teknolojileri

Performansı gerçek anlamda görebilir ve hissedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin >

Alışverişe başlayın

Ultrabook™ Satın Alın >

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

İş için Ultrabook™

Mükemmel tasarım ve kurumsal işlevler bir arada.

Nasıl olduğunu görün >

Ultrabook™ Oda Arkadaşı

Birden diğer her şey gözünüze demode görünecek.

Şimdi izleyin >

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Ultrabook™ ürünleri farklı modeller halinde sunulmaktadır. Bazı modeller bulunduğunuz ülkenin piyasasında sunulmayabilir. Ultrabook™ cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html sayfasına bakın.

2. Intel® Clear Video HD Teknolojisi, her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

3. Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel Turbo Boost Teknolojisi ve Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0 yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bilgisayar üreticinizle görüşün. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

4. Intel® Akıllı Yanıt Teknolojisi, bir Intel® Core™ işlemci, belirli bir Intel® yonga seti, sürüm 12.5 veya üzeri Intel® Rapid Storage Teknolojisi yazılımı ve en az 16 GB bildirim kapasitesine sahip, SATA-I/O karma bilgi özelliğini destekleyen bir solid state karma sürücü gerektirir. Sonuçlar, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine danışın.

5. ¹ Intel® Smart Connect Teknolojisi belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi, Intel® Kablosuz bağdaştırıcı ve Internet bağlantısı gerektirir. Katı hal bellek veya sürücü eşdeğeri gerekebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize başvurun.

6. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

7. Intel® Rapid Start Teknolojisi, bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi ve Intel® Solid-State Sürücü (Intel® SSD) gerektirir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için, sistem üreticinize başvurun.