2'si 1 Arada Ultrabook™, Tercih Sizin

 • Tablet mi? Dizüstü bilgisayar mı? Bu cihaz ile ikisinin de en iyisi sizin olabilir.

Ultrabook™

Araçlar

 

Ultrabook™ Satın Alın

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü. İstediğinizde tablet. 12" dokunmatik 2'si 1 arada dizüstü, Windows 8 tabletin eğlencesiyle Ultrabook™ cihazının gücünü birlikte sunuyor.

 • Fujitsu LIFEBOOK*

  LIFEBOOK U772 Ultrabook™, Ultrabook™ teknolojisinin tüm avantajlarını yalnızca Fujitsu'nun geliştirebileceği güvenilir ve dayanıklı bir cihazda bir araya getiriyor.

 • HP ENVY TouchSmart*

  Göz alıcı metal tasarımıyla HP ENVY TouchSmart* Ultrabook™ 4, 14 inçlik dokunmatik bir HD ekrana sahip.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Samsung 9* Serisi

  Karşınızda 3. nesil Intel® Core™ i5 işlemcili Samsung Series 9* Ultrabook™. Mükemmel güçlü ve hızlı bu cihaz incecik gövdesiyle sizi şaşırtacak.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Toshiba Satellite*

  Windows 8* için optimize edilen Satellite* U925t, Ultrabook™ performansını tabletin hafifliği ve kullanım kolaylığı ile bir araya getiriyor.

Tartışmalar

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Ultrabook™ ürünleri farklı modeller halinde sunulmaktadır. Bazı modeller bulunduğunuz ülkenin piyasasında sunulmayabilir. Ultrabook™ cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html sayfasına bakın.

2. Intel® Clear Video HD Teknolojisi, her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

3. Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost Teknolojisi ve Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

4. ¹ Intel® Smart Connect Teknolojisi belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi, Intel® Kablosuz bağdaştırıcı ve Internet bağlantısı gerektirir. Katı hal bellek veya sürücü eşdeğeri gerekebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize başvurun.

5. Intel® Rapid Start Teknolojisi, belleğe ve diğer bileşenlere güç sağlanmasını sürdüren S3 güç durumu olarak adlandırılan Uyku veya Bekleme durumundaki bir sistemi, belleğe ve diğer bileşenlere güç sağlanmasını kesen S4 güç durumuna geçirir. Sisteme özel bilgiler için üretici tarafından verilen teknik özelliklere bakın.

6. Sonuçlar dahili Intel analizlerine dayalı tahminlerdir ve sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmiştir. Sistemin donanım ya da yazılım tasarımında ya da yapılandırılmasındaki herhangi bir farklılık gerçek performansı etkileyebilir.

7. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

8. Intel® Akıllı Yanıt Teknolojisi, bir Intel® Core™ işlemci, belirli bir Intel® yonga seti, sürüm 12.5 veya üzeri Intel® Rapid Storage Teknolojisi yazılımı ve en az 16 GB bildirim kapasitesine sahip, SATA-I/O karma bilgi özelliğini destekleyen bir solid state karma sürücü gerektirir. Sonuçlar, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine danışın.

9. Hiçbir sistem her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. 3. veya 4. nesil bir Intel® Core™ işlemci, etkin bir yonga seti, ürün yazılımı ve yazılımlar içeren, Intel® Kimlik Koruma Teknolojisi özellikli bir sistem ve katılımcı bir web sitesi gerektirir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolması, çalınması ya da sonuç olarak ortaya çıkan zararlar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için http://ipt.intel.com sayfasına bakın.