• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Ultrabook™ Videoları

Tek bir dokunuş ile dünyanız değişecek.

İstediğiniz zaman dizüstü. İstediğiniz zaman tablet. Ultrabook™ videoları ve deneyimlerinden oluşan bu koleksiyonda aklınıza gelebilecek her yerden bir Ultrabook™ çıkıyor. Ek bilgi: 1,2,3

Ultrabook™ Satın Alın >

Ultrabook™ ile Oyun Deneyimi

Ultrabook™ ve Intel® HD Graphics Teknolojisi ile Oyun Deneyimi

Counter-Strike: Global Offensive, Football Manager* 2013 ve daha birçok popüler oyunda Ultrabook™ ile Göz Alıcı ve Akıllı deneyimin keyfini çıkarın.

Sega Sonic*

Sonic & All-Stars Racing Transformed*

Sumo Digital, Ultrabook™ için özel olarak Sonic & All-Stars Racing Transformed* oyununu tasarladı; yeni bir oyun deneyimi için dokunmatik ekranlar kullanıldı.

Şimdi Ultrabook™ Satın Alın

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Alışverişe başlayın

Ultrabook™ Satın Alın >

Karşınızda İkisi Bir Arada Ultrabook™

Teknoloji Şefi Videoları – Eğlenceli Teknoloji İpuçları Caddelerde

Ultrabook™ Satın Alın

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü. İstediğinizde tablet. 12" dokunmatik 2'si 1 arada dizüstü, Windows 8 tabletin eğlencesiyle Ultrabook™ cihazının gücünü birlikte sunuyor.

 • Fujitsu LIFEBOOK*

  LIFEBOOK U772 Ultrabook™, Ultrabook™ teknolojisinin tüm avantajlarını yalnızca Fujitsu'nun geliştirebileceği güvenilir ve dayanıklı bir cihazda bir araya getiriyor.

 • HP ENVY TouchSmart*

  Göz alıcı metal tasarımıyla HP ENVY TouchSmart* Ultrabook™ 4, 14 inçlik dokunmatik bir HD ekrana sahip.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Samsung 9* Serisi

  Karşınızda 3. nesil Intel® Core™ i5 işlemcili Samsung Series 9* Ultrabook™. Mükemmel güçlü ve hızlı bu cihaz incecik gövdesiyle sizi şaşırtacak.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Toshiba Satellite*

  Windows 8* için optimize edilen Satellite* U925t, Ultrabook™ performansını tabletin hafifliği ve kullanım kolaylığı ile bir araya getiriyor.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Intel® Clear Video HD Teknolojisi, her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

2. Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost Teknolojisi ve Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

3. Ultrabook™ ürünleri farklı modeller halinde sunulmaktadır. Bazı modeller bulunduğunuz ülkenin piyasasında sunulmayabilir. Ultrabook™ cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html sayfasına bakın.