• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Ultrabook™ Videoları

Tek bir dokunuş ile dünyanız değişecek.

İstediğiniz zaman dizüstü. İstediğiniz zaman tablet. Ultrabook™ videoları ve deneyimlerinden oluşan bu koleksiyonda aklınıza gelebilecek her yerden bir Ultrabook™ çıkıyor. Ek bilgi: 1,2,3

Ultrabook™ Satın Alın >

Ultrabook™ ile Oyun Deneyimi

Ultrabook™ ve Intel® HD Graphics Teknolojisi ile Oyun Deneyimi

Counter-Strike: Global Offensive, Football Manager* 2013 ve daha birçok popüler oyunda Ultrabook™ ile Göz Alıcı ve Akıllı deneyimin keyfini çıkarın.

Sega Sonic*

Sonic & All-Stars Racing Transformed*

Sumo Digital, Ultrabook™ için özel olarak Sonic & All-Stars Racing Transformed* oyununu tasarladı; yeni bir oyun deneyimi için dokunmatik ekranlar kullanıldı.

Şimdi Ultrabook™ Satın Alın

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

Alışverişe başlayın

Ultrabook™ Satın Alın >

Karşınızda İkisi Bir Arada Ultrabook™

Teknoloji Şefi Videoları – Eğlenceli Teknoloji İpuçları Caddelerde

Ultrabook™ Satın Alın

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü. İstediğinizde tablet. 12" dokunmatik 2'si 1 arada dizüstü, Windows 8 tabletin eğlencesiyle Ultrabook™ cihazının gücünü birlikte sunuyor.

 • Fujitsu LIFEBOOK*

  LIFEBOOK U772 Ultrabook™, Ultrabook™ teknolojisinin tüm avantajlarını yalnızca Fujitsu'nun geliştirebileceği güvenilir ve dayanıklı bir cihazda bir araya getiriyor.

 • HP ENVY TouchSmart*

  Göz alıcı metal tasarımıyla HP ENVY TouchSmart* Ultrabook™ 4, 14 inçlik dokunmatik bir HD ekrana sahip.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Samsung 9* Serisi

  Karşınızda 3. nesil Intel® Core™ i5 işlemcili Samsung Series 9* Ultrabook™. Mükemmel güçlü ve hızlı bu cihaz incecik gövdesiyle sizi şaşırtacak.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Toshiba Satellite*

  Windows 8* için optimize edilen Satellite* U925t, Ultrabook™ performansını tabletin hafifliği ve kullanım kolaylığı ile bir araya getiriyor.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Entegre görsel teknolojiler her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

2. Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost Teknolojisi ve Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

3. Ultrabook™ ürünleri farklı modeller halinde sunulmaktadır. Bazı modeller bulunduğunuz ülkenin piyasasında sunulmayabilir. Ultrabook™ cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html sayfasına bakın.