Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Hemen satın alın ve Windows® 10 deneyimini yaşayın 

Ürünlere Göz Atın

En İyi Windows® 10 Deneyimi Intel® Core™ İşlemciler ile Mümkündür
Hemen yeni bir bilgisayar edinin.

Hızlı başlangıçlar, internette gezinme ve uygulamalar arası geçişlerin yanı sıra çoklu görev yürütme; hepsi Intel® Core™ işlemcili yeni bir bilgisayarda Windows® 10 ile mümkün. Intel® Core™ işlemcili cihazların Windows® 10 Battery Saver* özelliğiyle daha yüksek verimlilik elde edin; daha uzun süre çalışın ve oyun oynayın.1 2

KUSURSUZ GEÇİŞLER

Windows* Continuum* ile 2'si 1 Arada cihazınız kolaylıkla laptop ve tablet modları arasında geçiş yapabilir. Dokunmatik ekranı veya klavyeyi seçmek için dokunmanız veya tıklamanız yeterli.

2'si 1 Arada cihazlar, Intel'in eksiksiz laptop performansı ile tablet eğlencesini tek bir cihazda sunduğu çok amaçlı bir tasarımdır. Bir an fotoğraflarınızı düzenlerken, hızlıca film izlemeye geçin. İş dosyalarını kapatıp anında oyuna geçin.

2'si 1 Arada laptoplar hakkında daha fazla bilgi edinin ›

Satın Alın

BİR BAKIŞINIZLA OTURUM AÇIN

Windows® 10 Hello* yüz tanıma, Intel® RealSense™ teknolojisiyle çalışır; böylelikle parola yerine yüzünüz ile oturum açabilirsiniz.3 4

Intel® Core™ işlemcili yeni bir Hepsi Bir Arada bilgisayar seçin ve tüm teknolojilerinizi ince ve Windows® 10 kullanımına hazır tek bir cihazla elde edin.

Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin ›

Satın Alın

TABLETİNİZLE KONUŞUN

Cortana*, ses komutlarına yanıt veren, bilgi veren, metinleri okuyan, internette arama yapan sezgisel bir dijital asistandır. Bu uygulama sayesinde, tabletiniz, kişisel bilgisayarınız, laptopunuz, telefon ve diğer cihazlarınızla konuşabilirsiniz.

Yeni tabletlerin Intel® Core™ M işlemcilerin ve Windows® 10 işletim sisteminin sağladığı daha uzun pil ömrü ve daha fazla güç sayesinde yeni tabletlerin nasıl daha uzun süre daha iyi çalışabileceğini Cortana'ya* sorun.1 2 5

Tabletler hakkında daha fazla bilgi edinin ›

Satın Alın

ŞİRKETİNİZİ İLERİ TAŞIYIN

Windows 10® ve Intel® Core™ işlemciler ile fikirlerinizi her yerden daha hızlı ve daha kolay bir şekilde başarıyla uygulayın.

Daha fazla bilgi

İÇİNDEKİ GÜCÜ SERBEST BIRAK

Ödün vermeyen mobil bilgisayar deneyimi

İnce, hafif, sessiz ve çok amaçlı. Intel® Core™ M işlemciler, mükemmel performans, ışık hızında yanıt verme ve olağanüstü pil ömrünü ince ve esnek tasarımlarda bir araya getirerek mobil bilgisayar deneyiminde çıtayı yükseltiyor. Entegre güvenlikli ve yepyeni özelliklerle dolu bu işlemci, dokunma, ses ve yüz tanıma ile birlikte hızlı başlangıçlar ve doğal etkileşimler sağlıyor. İçerikleri hızla aktarmanıza ve görüntülemenize olanak tanıyan 4K Ultra HD video oynatımı ve yüksek hızlı bağlantı seçeneklerini deneyin. Heyecan verici Windows® 10 özelliklerini sunan Intel® Core™ M işlemciler, hayal gücünüzü serbest bırakmanızı ve tüm olanakları keşfetmenizi sağlıyor.6

Intel® Core™ M işlemcileri keşfedin

Üstün güç için tasarlandı

Işık hızında başlangıçlardan dokunma, ses ve yüz tanıma ile doğal etkileşimlere kadar birçok özellikle, çıtanın yükseldiğini anında fark edeceksiniz. Olağanüstü yanıt hızı ile uygulamalar ve internet sayfaları arasında hızla geçiş yapacaksınız. Gerçekle yarışan grafiklerle 4K Ultra HD video içerikleri her an ekrandan fırlayacakmış gibi. Yüksek hızlı bağlantı seçenekleri, içerikleri hızlı bir şekilde aktarmanızı ve görüntülemenizi sağlıyor. Gönül rahatlığıyla kullanmanız için entegre güvenlik. Heyecan verici Windows® 10 özelliklerini sunan Intel® Core™ işlemciler, hayal gücünüzü serbest bırakmanızı ve tüm olanakları keşfetmenizi sağlıyor.7

Intel® Core™ işlemcileri keşfedin

Windows® 10 Cihazlar Satın Alın


6. nesil Intel® Core™ işlemciler ve Windows® 10, birlikte çok iyi bir kombinasyon oluşturuyor.

Şimdi satın alın

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da www.intel.com adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve işyükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerinde performans için optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir.

3

Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Intel, kaybolan ya da çalınan veriler veya sistemler ya da bu tür kayıplardan kaynaklanabilecek herhangi bir zarar için sorumluluk üstlenmez.

4

Windows Hello* ve Intel® RealSense™ (F200) kamera, Windows® 10'a yükseltilen Windows 8.1 cihazlarda çalışmak için yazılım güncellemesi gerektirir. Bu güncellemenin yakında sunulması planlanıyor.

5

SKL En İyi U serisi 2+2 15W TDP üzerinde, 40WHr pil ile RVP15-SN46 anakartı, 2x4 GB DDR4 @2133MHz, eDP 19x10 panel, Samsung 128 GB AHCI depolama özellikli sistemde Tears of Steel pil bitiş testi ölçümlerine göre.

6

Aynı TDP'de SPECfp*_rate_base2006 kıyaslama sonucu kullanılarak yapılan performans karşılaştırması. Önceki nesil 2S Intel® Xeon® işlemci X5690 platformunda 275 olan taban puan değeri, 5 Aralık 2011'de Intel® Compiler 12.1 sürümü kullanılarak Intel mühendislik birimi tarafından yapılan tahminlere göre belirlenmiştir. 463 olarak belirlenen yeni puan değeri, Intel® Turbo Boost Teknolojisine, Geliştirilmiş Intel SpeedStep® Teknolojisine ve Intel® Hyper-Threading Teknolojisine (Intel® HT Teknolojisi) sahip iki adet Intel® Xeon® işlemci E5-2680, 64 GB RAM, Intel® Compiler 12.1, THP devre dışı ve x86_6 için Red Hat Enterprise Linux* Server 6.1 beta içeren bir Intel platformu kullanılarak Intel tarafından şirket içinde yapılan ölçümlü tahminlere dayanmaktadır.

7

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://www.intel.com adresinden daha fazla bilgi edinin.