• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Intel® Centrino® Advanced-N 6205

Experience the best Wi-Fi and Intel® features for your connected life

Intel® Centrino® Advanced-N 6205

Your Ultrabook™ with the Intel® Centrino® Advanced-N 6205 Wi-Fi adapter combines faster speed (up to 300 Mbps1) and greater range and reliability with Intel-only wireless features to deliver the best connected experience.

Ürün Özet Bilgileri:  Ön izleme |  İndir

Desteklenen Sistem Türleri:

systemtype

systemtype

systemtype

Daha Fazla Bilgi
Features and Benefits

Great performance

802.11agn, 2x2, dual band delivers up to 300 Mbps speed and greater range and reliability; 5 GHz boosts speeds and reduces congestion; energy efficient2 for greater mobility and convenience.

Intel® Wireless Display3

Get a front row seat to all your personal and online favorites on the big screen with a simple wireless connection.

Intel® Smart Connect Technology4

Automatically updates important content even while your Ultrabook™ is asleep or for quicker Internet access on resume.

Intel® Wi-Fi HotSpot Assistant5

Experience the power of instant connectivity to millions of free and paid Wi-Fi hotspots worldwide with Intel® Wi-Fi HotSpot Assistant–exclusively available only on Intel® wireless products. Auto-connect to available Wi-Fi hotspots as you roam—no more annoying manual login process at each hotspot. With Intel® Smart Connect Technology, even your favorite cloud content (email, social networks, news, etc.) is automatically refreshed as your Ultrabook™ sleeps.

Business Class Wireless Suite

Supports Intel® vPro™ technology, Intel® Active Management Technology, and Intel® PROSet/Wireless Enterprise Software for enterprise Wi-Fi client manageability, improved security, and streamlined deployment.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. 2 uzaysal akış ile 2x2 802.11n uygulamalarının sağladığı teorik maksimum değere dayanır. Gerçek kablosuz kapasitesi ve/veya menzili işletim sistemine, donanıma ve yazılım konfigürasyonlarına göre değişir. Ayrıntılı bilgi için, bilgisayar üreticinize başvurun.

2. MobileMark* 2005 tarafından ölçülen pil ömrü iyileştirmelerine yapılan atıflar, platformun rakip 802.11n WLAN çözümleriyle karşılaştırılmasına dayanmaktadır. Gerçek platform pil ömrü, spesifik işletim sistemine, donanıma ve yazılım konfigürasyonlarına bağlı olarak değişir Ayrıntılı bilgi için, bilgisayar üreticinize başvurun.

3. Intel® Wireless Display, uyumlu bir Intel tabanlı dizüstü bilgisayar, Intel® Wireless Display özelliği olan bir televizyon ve boş bir HDMI veya Kompozit AV girişi olan başka marka bir TV adaptörü gerektirir. Uyumlu dizüstü bilgisayarları Intel® Core™ işlemci ailesinden seçkin bir işlemci gerektirir. Gereksinimlerin tam listesi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın. Blu-ray* ve DVD film oynatma gibi çıktı koruması gerektiren içerikler desteklenmez. Spesifik ayrıntılar için, bilgisayar üreticinize başvurun.

4. ¹ Intel® Smart Connect Teknolojisi belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi, Intel® Kablosuz bağdaştırıcı ve Internet bağlantısı gerektirir. Katı hal bellek veya sürücü eşdeğeri gerekebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize başvurun.

5. Intel® WiFi Bağlantı Noktası Asistanı, Intel kablosuz adaptörü gerektirir Ayrıntılı bilgi için bilgisayar üreticinize başvurun.