• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Intel® Centrino® Wireless-N 2200 for Desktop

Experience better Wi-Fi (desktop or all-in-one PCs) and Intel® features for your connected life

Intel® Centrino® Wireless-N 2200

Delivers enhanced Wi-Fi performance with innovative Intel-only features. This dual-stream (2x2), single-band, 802.11b/g/n Wi-Fi product with Wi-Fi Direct* combines better speed (up to 300 Mbps1), range, and reliability with Intel® Smart Connect Technology, Intel® Wireless Display, and Intel® My WiFi Dashboard.

Ürün Özet Bilgileri:  Ön izleme |  İndir

Desteklenen Sistem Türleri:

systemtype

Daha Fazla Bilgi
Features and benefits

Multi-stream, single band

Delivers premium Wi-Fi speed (up to 300 Mbps), greater range, and more reliability.

Energy efficient

Optimized power modes during periods of inactivity saves battery life for greater mobility and convenience.

Wi-Fi Direct*

Enables Wi-Fi-enabled devices to connect directly without WLAN or hotspot access.

Intel® Smart Connect Technology2

Automatically updates important content and can identify access points while asleep for quicker Internet access on resume.

Intel® Wireless Display3

Enjoy all of your personal and online content on a big screen with a simple wireless connection.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. 2 uzaysal akış ile 2x2 802.11n uygulamalarının sağladığı teorik maksimum değere dayanır. Gerçek kablosuz kapasitesi ve/veya menzili işletim sistemine, donanıma ve yazılım konfigürasyonlarına göre değişir. Ayrıntılı bilgi için, bilgisayar üreticinize başvurun.

2. ¹ Intel® Smart Connect Teknolojisi belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi, Intel® Kablosuz bağdaştırıcı ve Internet bağlantısı gerektirir. Katı hal bellek veya sürücü eşdeğeri gerekebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize başvurun.

3. Intel® WiDi özellikli bir sistem ve Intel® WiDi özellikli bir alıcı cihazı gerektirir. 1080p ve Blu-ray* veya diğer korumalı içerikler yalnızca entegre görsel teknolojiler özelliğine sahip, uyumlu bir alıcı cihazı ve ortam oynatıcı içeren ve destekleyici Intel® WiDi yazılımı ile grafik sürücüsünün yüklü olduğu 3. veya 4. nesil Intel® Core™ işlemci tabanlı bilgisayarlarda oynatılabilir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.