• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Intel® Centrino® Wireless-N 2200

Experience better Wi-Fi for your connected life

Intel® Centrino® Wireless-N 2200

Your Ultrabook™ with the Intel® Centrino® Wireless-N 2200 Wi-Fi adapter combines fast speed (up to 300 Mbps1), greater range, and reliability with Intel-only wireless features to deliver a better connected experience: small business, web browsing, streaming video, and network connectivity in moderate-traffic, low-interference wireless environments.

Ürün Özet Bilgileri:  Ön izleme |  İndir

Desteklenen Sistem Türleri:

systemtype

systemtype

systemtype

Daha Fazla Bilgi
Features and benefits

Better performance

802.11bgn, 2x2, dual stream delivers up to 300 Mbps speed and greater range and reliability. Energy efficient2 for greater mobility and convenience.

Intel® Wireless Display 3

Get a front row seat to all your personal and online favorites on the big screen with a simple wireless connection.

Intel® Smart Connect Technology 4

Automatically updates important content even while your Ultrabook™ is asleep or for quicker Internet access on resume.

Intel® Wi-Fi HotSpot Assistant5 Experience the power of instant connectivity to millions of free and paid Wi-Fi hotspots worldwide with Intel® Wi-Fi HotSpot Assistant–exclusively available only on Intel® wireless products. Auto-connect to available Wi-Fi hotspots as you roam—no more annoying manual login process at each hotspot. With Intel® Smart Connect Technology, even your favorite cloud content (email, social networks, news, etc.) is automatically refreshed as your Ultrabook™ sleeps.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. 1 uzaysal akış ile 1x1 802.11n uygulamalarının sağladığı teorik maksimum bant genişliğine dayanır. Gerçek kablosuz kapasitesi ve/veya menzili işletim sistemine, donanıma ve yazılım yapılandırmasına göre değişir. Ayrıntılı bilgi için, bilgisayar üreticinize başvurun.

2. Güç tüketimi ile ilgili referanslar, Wi-Fi modülü güç tüketimi karşılaştırmaları veya kıyaslanan 802.11n WLAN çözümlerine dayanır. Gerçek platform pil ömrü, işletim sistemine, donanıma ve yazılım yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Ayrıntılı bilgi için, bilgisayar üreticinize başvurun.

3. Intel® WiDi özellikli bir sistem ve Intel® WiDi özellikli bir alıcı cihazı gerektirir. 1080p ve Blu-ray* veya diğer korumalı içerikler yalnızca entegre görsel teknolojiler özelliğine sahip, uyumlu bir alıcı cihazı ve ortam oynatıcı içeren ve destekleyici Intel® WiDi yazılımı ile grafik sürücüsünün yüklü olduğu 3. veya 4. nesil Intel® Core™ işlemci tabanlı bilgisayarlarda oynatılabilir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

4. ¹ Intel® Smart Connect Teknolojisi belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi, Intel® Kablosuz bağdaştırıcı ve Internet bağlantısı gerektirir. Katı hal bellek veya sürücü eşdeğeri gerekebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize başvurun.

5. Intel® WiFi Bağlantı Noktası Asistanı, Intel kablosuz adaptörü gerektirir Ayrıntılı bilgi için bilgisayar üreticinize başvurun.