Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Business Class Wireless Suite

Features and Benefits

   
Intel® vPro™ Technology Enables enterprise IT to take advantage of intelligent platform security and manageability capabilities for WLAN laptop clients to deliver cost savings and control.
Intel® Active Management Technology Delivers enhanced security and improved remote manageability of WLAN laptop clients to discover assets, heal systems regardless of OS, and protect against malicious attacks.
Intel® Anti-Theft Technology  Provides laptop security technology built into select Intel® Core™ and Intel® Core™ vPro™ processors to help you secure mobile assets. If a laptop is lost or stolen, it shuts down, becoming useless to thieves.
Intel® PROSet/Wireless Enterprise Software Combines an easy-to-use client interface with advanced IT tools to manage wireless profiles and enforce corporate network policies including IT administrator tool, profile migration, adapter switching, and client support tools.
Intel® Pro WiDi for Business Share a presentation wirelessly from your laptop quickly and easily on HDTV. No passing display cable or complex multi-display switching.
Intel® Wireless-AC 802.11ac Performance Delivers up to 3x faster Wi-Fi speeds (up to 867 Mbps1) than 802.11n, with more bandwidth per stream 433 Mbps), more capacity for more users, broader coverage and better battery life (more data transmit efficiencies reduce power consumption). Advanced optional 802.11ac specification features implemented that improve channel reliability resulting in better coverage and performance.
  Additional information: 1 2 3 4 5

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® vPro™ Teknolojisi karmaşık bir teknolojidir; kurulması ve etkinleştirilmesi gerekir. Özelliklerin ve sonuçların kullanılabilirliği donanım, yazılım ve BT ortamınızın kurulmasına ve yapılandırılmasına bağlı olacaktır. Daha fazla bilgi için şu sayfaya gidin: www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/vpro/vpro-technology-general.html

2

Etkinleştirme ve şirket ağ bağlantısı, Intel® AMT yetenekli chipset, ağ donanımı ve yazılım içeren bir sistem gerektirir. Dizüstü bilgisayarlarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve yapılandırmaya bağlıdır. Daha fazla bilgi için, www.intel.com/technology/vpro/index.htm sayfasına bakın.

3

Intel® Wireless Display özelliğine sahip bir bilgisayar, tablet, akıllı telefon, uyumlu bir adaptör ve televizyon gerektirir. 1080 piksel ve Blu-ray* ya da diğer korumalı içeriğin oynatılması, yalnızca entegre görsel teknolojileri etkinleştirilmiş belirli Intel® işlemciler ile mümkündür. Bilgisayar üreticinize danışın. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

4

Intel® PROSet/Kablosuz yazılımı bilgisayarınızın üreticisi tarafından desteklenmeyebilir. Kullanılabilirlik ile ilgili ayrıntılı bilgi için bilgisayarınızın üreticisine başvurun.

5

1 uzaysal akış ile 1x1 802.11n uygulamalarının sağladığı teorik maksimum bant genişliğine dayanır. Gerçek kablosuz kapasitesi ve/veya menzili işletim sistemine, donanıma ve yazılım yapılandırmasına göre değişir. Ayrıntılı bilgi için, bilgisayar üreticinize başvurun.