• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Get Wi-Fi Smart

Don’t settle for Wi-Fi that can’t keep up with your connected life

The days of the one-size-fits-all Wi-Fi adapter are gone. Today, Wi-Fi is available in a range of performance capabilities that have a direct impact on the quality of your connected experience. Don’t assume the Ultrabook™, laptop, or all-in-one PC you are considering includes the best Wi-Fi adapter for your connected life. You need to make the right Wi-Fi adapter choice to future-proof your device investment.

 

More information1 2 3 4 5 6 7

 

 

 

 

 

Daha Fazla Bilgi

Rev up with 802.11ac Wi-Fi

Learn more >

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. 1 uzaysal akış ile 1x1 802.11n uygulamalarının sağladığı teorik maksimum bant genişliğine dayanır. Gerçek kablosuz kapasitesi ve/veya menzili işletim sistemine, donanıma ve yazılım yapılandırmasına göre değişir. Ayrıntılı bilgi için, bilgisayar üreticinize başvurun.

2. 2 uzaysal akış ile 2x2 802.11n uygulamalarının sağladığı teorik maksimum bant genişliğine dayanır. Gerçek kablosuz kapasitesi ve/veya menzili işletim sistemine, donanıma ve yazılım yapılandırmasına göre değişir. Ayrıntılı bilgi için bilgisayar üreticinize başvurun.

3. 1x1 802.11ac uygulamaları ile sağlanan teorik maksimum bant genişliğine dayanmaktadır. Gerçek kablosuz kapasitesi ve/veya menzili işletim sistemi, donanım ve yazılım yapılandırmalarına göre değişir. Ayrıntılı bilgi için bilgisayar üreticinize başvurun.

4. 2x2 802.11ac uygulamaları ile sağlanan teorik maksimum bant genişliğine bağlıdır. Gerçek kablosuz kapasitesi ve/veya menzili kullandığınız işletim sistemi, donanım ve yazılım yapılandırmalarına göre değişir. Ayrıntılı bilgi için bilgisayar üreticinize başvurun.

5. Intel® WiFi Bağlantı Noktası Asistanı, Intel kablosuz adaptörü gerektirir Ayrıntılı bilgi için bilgisayar üreticinize başvurun.

6. Intel® WiDi özellikli bir sistem ve Intel® WiDi özellikli bir alıcı cihazı gerektirir. 1080p ve Blu-ray* veya diğer korumalı içerikler yalnızca entegre görsel teknolojiler özelliğine sahip, uyumlu bir alıcı cihazı ve ortam oynatıcı içeren ve destekleyici Intel® WiDi yazılımı ile grafik sürücüsünün yüklü olduğu 3. veya 4. nesil Intel® Core™ işlemci tabanlı bilgisayarlarda oynatılabilir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

7. ¹ Intel® Smart Connect Teknolojisi belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi, Intel® Kablosuz bağdaştırıcı ve Internet bağlantısı gerektirir. Katı hal bellek veya sürücü eşdeğeri gerekebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize başvurun.