Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

En iyi iş fikirlerinizi gerçekleştirin

İş İstasyonları

Profesyoneller İçin Tasarlandı

Intel® Xeon® E5 işlemci ailesi, gelişmiş 3D tasarımlar, dijital içerik oluşturma ve mühendislik analizleri için gerekli hızı sunar.

İşlemci serisi

Masaüstü Yeniden Tasarlandı

Intel® Xeon® E3-1200 v3 işlemci ailesi tabanlı iş istasyonlarıyla gelişmiş görsel performans, entegre güvenlik ve daha kısa kapalı kalma süresi elde edin.

Çok amaçlı kullanım elde edin

Taşınabilirlik İle Güç Bir Arada

Intel® Xeon® E3-1500M v5 işlemcili mobil iş istasyonlarıyla seyahat halindeyken yaratıcılık, işbirliği ve etkileyici performansı yanınızda götürün.

Mobil iş istasyonları

Daha Geniş Bir Ağ

Intel® Xeon® E3-1200 v4 işlemcili iş istasyonları, yerel ve daha geniş alanlı ağlar üzerinden kullanıcılara her konumda, her cihazdan zengin, hızlı, 3D uygulamalar sunar.

Daha uzağa erişin

Daha Fazlası İçin Optimize

Daha hızlı çözüm oluşturmak, test etmek ve sunmak için ideal işlemci gücü, bellek, entegre grafikler ve depolama kombinasyonunu seçin.

Ürün özetini okuyun

Tespit ve Onarım İçin Donatıldı

Hata düzeltme kodu veya ECC belleği, iş istasyonu uygulamalarının verileri bozmadan hatasız çalışmaları için tek bitlik hataları otomatik olarak tespit eder ve onarır.

Veri kaybı riskini azaltın

Daha Fazla Grafik Performansı

Intel® HD Grafikleri P530 teknolojisi, 15'ten fazla en çok kullanılan iş istasyonu ve CAD uygulaması için entegre, ayrı grafik performansı ve sertifikasyon sunar.

Nasıl olduğunu öğrenin

Hızlı, Güvenilir Depolama

Intel® Solid State Sürücüler (SSD), güvenilir depolama performansıyla yoğun iş uygulamalarını desteklerken, güvenliği ve yönetilebilirliği arttırır.

Doğru SSD'yi bulun

Yeni Intel Teknolojilerini Keşfedin