Her odada mükemmel işlemci gücü.

All-in-One bilgisayarlara göz atın

İki All-In-One Seçeneği

Tercih ettiğiniz Intel® işlemcili çok amaçlı, özelliklerle dolu All-In-One bilgisayarınızı seçin.

Odadan Odaya Taşınabilen Bilgisayar Gücü

7. Nesil Intel® Core™ işlemcili taşınabilir All-in-One bilgisayar sevdiğiniz tüm cihazları şık bir HD ekranda bir araya getirir. Bilgisayar aynı zamanda cihazın fişini çekip dilediğiniz odaya taşımanızı sağlayan entegre bir pille birlikte sunulur.

Çok Sayıda Araç. Bir Cihaz.

7. Nesil Intel® Core™ işlemcili All-in-One bilgisayar, eksiksiz bir masaüstü sisteminin performansını şık bir cihazda sunar.

Her Amaca Uygun Güç

Daha Fazla Üretkenlik

Intel® işlemcili All-In-One bilgisayarlar, az yer kaplayan tasarımlar, gelişmiş güvenlik ve daha güçlü performans sunarak, hızın çok büyük önem kazandığı bir dünyada işlerinizi kusursuzca yürütmeniz için gerekli araçları sağlar.

Daha üretken olun

Öğrenirken Bir Tarzınız Olsun

Intel® işlemcili All-In-One bilgisayarlar, interaktif dokunmatik uygulamalarla, eğlenceli ve eğitici oyunlarla öğrencilerin öğrenmelerine yardımcı olan güçlü bir öğretme aracı görevi görür.

Nasıl yapıldığını keşfedin

66%

5 yıllık masaüstü bilgisayara kıyasla daha iyi medya düzenleme performansı1 2

Güçlü İşlemci Performansı

Intel® Core™ işlemciler, All-In-One bilgisayarlar ile geleneksel bilgisayar deneyiminin sınırlarını zorlayarak masaüstü sisteminin tamamını, HD içerik oluşturabilen, aktarabilen ve paylaşabilen şık ve güçlü bir cihaza dönüştürüyor. Intel’in sağladığı ek güvenlik teknolojisi3 sayesinde, daha güvenli bir şekilde çalışabilir ve oyun oynayabilirsiniz.

5 yıllık masaüstü bilgisayara kıyasla %66'ya kadar daha iyi medya düzenleme performansı1 2

1

Anında işe ve oyuna başlamak için tek kabloyla kurulum

İçi de Dışı Kadar Güzel

All-in-One bilgisayarlar, hem sorunsuzca çalışır hem de şık ve kablosuz tasarımıyla evinizin güzelliğine güzellik katar. Taşınabilir All-in-One bilgisayarlar, inovasyonu bir adım ileri taşıyarak, geniş dokunmatik ekranlı bir tabletin en yeni teknolojilerini entegre pil ile buluşturur. Böylece kolayca toplayabilir, masaya veya yere koyabilir, prizden çıkarabilir ve istediğiniz odaya götürebilirsiniz.

27"

Göz alıcı görseller sunan ekran

HD Ekranda Dokunun ve Kaydırın

Intel® Core™ işlemcili All-In-One Bilgisayarlar, Intel® HD Grafikleri ile yüksek kaliteli HD dokunmatik ekranlara sahiptir. Benzersiz bir interaktif oyun, medya ve televizyon deneyimi yaşayacaksınız. Ailece geçirilecek film gecelerine hayat verebilir ya da derbi maçlarını arkadaşlarınızla birlikte izleyebilirsiniz. Artık yepyeni bir eğlence standardı var.

Göz alıcı görseller için maksimum 27 inç ekran

All-In-One bilgisayarlara yönelik uygulamalara göz atın ›

Diğer Mükemmel Teknolojileri Keşfedin

7. Nesil Intel® Core™ işlemciler, üretkenliği, 3D oyun deneyimini ve yaratıcı potansiyelinizi arttıracak gelişmiş özelliklere sahiptir.

7. Nesil Intel® Core™ işlemcileri keşfedin

Intel® HD Grafikleri, Iris™ Grafikleri ve Iris™ Pro Grafikleri ile büyüleyici 4K videolar izleyin, oluşturun ve düzenleyin.

4K kalitesini yaşayın

Gücünü Intel'den alan Windows® 10 teknolojili bir cihaz ile daha kusursuz çoklu görev yürütme özelliği, daha hızlı başlatma süresi ve daha iyi yönetim araçları elde edin.

Daha fazla bilgi

Darboğazları ortadan kaldırmak için daha hızlı, daha ucuz ve kalıcı bir depolama belleği gerekir. Intel® Optane™ teknolojisi ile işlemcinizin gücünün sadece bir kısmıyla yetinmek zorunda kalmaz, tamamından faydalanabilirsiniz.

İşlemcinizin gücünü açığa çıkarın

Ürün ve Performans Bilgileri

1

HDXPRT* 2014 veya açık haliyle High Definition Experience & Performance Ratings Test, Windows* medya düzenleme performansını ölçen bir Principled Technologies karşılaştırma testidir. HDXPRT için üç kullanım durumu kategorisi vardır: Fotoğraf Düzenleme, Video Dönüştürme ve Müzik Düzenleme. Sistemin performansını test etmek için ana akım medya uygulamalarını kullanır. Raporlanan ölçümler: Genel skor, fotoğraf düzenleme, video dönüştürme ve müzik düzenleme alt skorları. Ölçekleme verimlilikleri: QSV etkin. İşletim Sistemi desteği: Windows Masaüstü.
Sistem yapılandırmaları: Intel® Core™ i5-7600 İşlemci, PL1=65W TDP, 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 4,1GHz'e kadar Turbo, Anakart: ASUS* Z270, Bellek: 2x4GB DDR4-2400, Depolama: Seagate HDD, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607
Intel® Core™ i5-2500 İşlemci, PL1=95W TDP, 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 3,7GHz'e kadar Turbo, Anakart: H67, Bellek: 2x4GB DDR3-1333, Depolama: Seagate HDD*, İşletim Sistemi: Windows* 7

2

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri, özel bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu faktörlerde yapılan herhangi bir değişiklik sonuçların da değişmesine yol açabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Performans ve karşılaştırma testi sonuçları hakkında daha eksiksiz bilgi için şu adresi ziyaret edin: http://www.intel.com/performance

3

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da www.intel.com/txt adresinden daha fazla bilgi edinin.