Yapay Zekayı Strateji Avantajına Dönüştürün

Intel® teknolojisi, günümüzün en önemli yapay zeka (AI) girişimlerinin arkasındaki bilgi işlem gücünü sunuyor. Her türden şirketin daha hızlı çözüm üretmesine, operasyonlarını otomatikleştirmesine, daha iyi görüşler elde etmesine ve daha akıllı kararlar almasına yardımcı oluyoruz.

Yapay Zekada Devrim Yaratacak Yeni Bir Çip

Intel® Nervana™ Neural Network İşlemci, sektörün baştan sona iş dünyasına yönelik bir yapay zeka güç merkezi olarak tasarlanan ilk çipidir.

yapay zekada devrim yaratacak yeni bir çip

Yapay Zekanın Dönüştürücü Gücünden Faydalanın

 

Toplum, çok büyük bir dönüşüm sürecinin içinde. Algılayan, mantık yürüten ve harekete geçen makineler, geniş ölçekli sorunlara daha hızlı çözümler bulunmasını sağlarken, bilimi, finansı, tıbbı ve eğitimi daha hızlı bir şekilde ileriye taşıyor. Yapay Zeka, günümüzde teknik inovasyonun büyük bir kısmının kalbinde yer alıyor. Sizin de bundan faydalanmanızın zamanı geldi.

Intel, yeni teknolojilerin benimsenmesini ve ürün inovasyonunu desteklemek üzere yapay zeka ekosistemine 1 milyar dolar yatırım yaptı ›

Vizyon Sahibi Teknoloji Liderleri Görüşlerini Paylaşıyor

Daha akıllı şehirler. Daha emniyetli yollar. Daha güvenli internet. Yapay zekanın her alanda henüz akla bile gelmeyen faydaları olacak. Bu nedenle, bu gelişmelerden herkesin faydalanabilmesi, plan yapabilmesi ve ilerleme kaydedebilmesi için önemli yatırımlar yaparken, devlet, iş dünyası ve sektörden düşünce liderleriyle görüşüyoruz.

Intel Başkan Yardımcısı ve Yapay Zeka Ürün Grubu Genel Müdürü Naveen Rao, ekibinin insan beyninden ilham alan makine öğrenimi için Intel® teknolojisini nasıl kullandığını anlatıyor.

Videoyu izleyin

NCMEC, Kıdemli Başkan Yardımcısı ve COO'su Michelle DeLaune, dünyanın kayıp ve istismara uğrayan çocuklarını kurtarmak üzere Intel ile yaptıkları iş birliğini anlatıyor.

Videoyu izleyin

Change.org Analiz Direktörü Andy Veluswami, yapay zekanın bireylerin seslerini duyurmada nasıl kullanılabileceğini anlatıyor.

Videoyu izleyin

Intel® Nervana™ AI Academy, İnovasyonu Herkes için Ulaşılabilir Hale Getiriyor

Günümüzde yapay zekaya erişim izole veri depoları, karmaşık araçlar ve kısıtlı yetenek havuzu ile sınırlı. Açık veri alışverişi ve girişim vazifelerine öncülük eden Intel, geliştiricilere, akademisyenlere ve genç teknoloji şirketlerine yönelik bu programı hazırladı. Veri erişilebilirliğinin nasıl artırıldığını öğrenin ve yapay zekayı bir sonraki adıma taşımak için gereken araçları ve eğitimi alın.

Intel iş birliği ve iş ortaklıkları sayesinde şirketler, okullar ve diğer öğrencilerle buluşun ve iş ilişkileri kurmaya başlayın. Devam eden projelere katılın ve sektör uzmanlarından uygulamalı eğitimler alın.

Bize katılın

Eğitimler, kaynaklar, toplantılar ve etkinliklerle becerilerinizi geliştirirken, yapay zeka alanındaki büyük problemlerin çözümünde aktif rol alan uzmanlara erişin. Başlamanıza yardımcı olacak araçlar, çerçeveler ve kod örnekleri bulun.

Bugün başlayın

Büyük fikirlerinizi hayata geçirmek için neler öğrenmeniz gerektiği ve Intel® mimarisiyle nasıl inovasyon yapılabildiği konularında görüşler elde edin. Intel uçtan uca bir yapay zeka çözümü, başlamak için gereken kaynaklara ve gerçek dünyada yapay zekanın nasıl şekillendiğine dair heyecan verici örnekler sunuyor.

Başarmanıza yardımcı olacak araçlar bulun

Yapay Zekayı Mümkün Kılan Ürünler ve Teknolojiler

Bulut altyapısını ve yüksek performans talep eden uygulamaları desteklemek üzere iş yükü için optimize.

Daha fazla bilgi edinin

HPC ve ölçeklenebilir kurumsal uygulamalar için ideal genel amaçlı makine öğrenimi çözümü.

Yolunuzu keşfedin

Yapay zeka iş yüklerinde bilgi işlem yoğunluğu için optimize edilen donanımlar.

Derin öğrenme performansına ivme kazandırın

Düşük bekleme süresi ve esnek hassaslık sunar, vat başı performans için optimizedir.

FPGA'ların çok yönlü kullanımını keşfedin

Derin öğrenme uygulamalarınızı Movidius™ tarafından geliştirilen çok düşük güç tüketen Neural Compute Stick ile çalıştırın. Bu USB araç kiti, uç noktalardaki sinir ağlarını derler, gereken ayarları yapar ve hızlandırır.

Okumaya devam edin

Bellek tabanlı akıl yürütme sistemiyle yapay zekanın nasıl geliştirildiğini öğrenin.

Daha fazla bilgi

Derin sinir ağı iş yükleri için ayrı bir hızlandırıcıya sahip olan dünyanın ilk görüş işleme birimini (VPU) edinin.

Daha fazla bilgi edinin

Makine Öğrenimi ve Gelişmiş Analizler Hakkında Ek Kaynaklar

Intel'in makine öğrenimine ve gerçek dünya uygulamalarına yaklaşımları hakkında bilgi edinin.

Makine öğrenimi kaynakları alın

Yapay zeka özelliklerini hızlandırmak için makine öğrenme zorluklarını nasıl çözdüğümüzü keşfedin.

Daha akıllı makineler hakkında bilgi edinin

Çeşitli sektörlerin faydalandığı gelişmiş analizlerin iş yerinde dönüşümü nasıl desteklediğini görün.

Gelişmiş analizler hakkında daha fazla bilgi

Intel'den ve çeşitli sektörlerden uzmanların yapay zeka, gelişmiş analizler, bulut bilişim, iş yerinde dijital dönüşüm ve daha birçok konuda neler düşündüklerini okuyun.

Uzmanların görüşlerini alın

Bağlantıda Kalın

Intel IT Center ile iş yerinin geleceğini şekillendiren teknolojilerden, trendlerden ve fikirlerden her zaman haberdar olun.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.