Makine öğrenimi ile Karar Alma Sürecini Otomatik ve Optimize Hale Getirin

Sıkışık teslim tarihleri, talepkâr müşteriler ve acımasız rekabet, birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızı daha yüksek kaliteli ve daha hızlı iş yapmaya zorluyor. Bunu başarmalarına yardımcı olmak BT ekibinin görevi. Bu nedenle çoğu BT ekibi, artık karar alma sürecini otomatikleştirmek ve daha ayrıntılı görüşler sunmak üzere gelişmiş analiz ve yapay zeka tekniklerini devreye almayı tercih ediyor. Yapay zekanın bir alt dalı olan makine öğrenimi, bu tür iş zorluklarının çözümünde önemli bir rol oynuyor.

Verilerinizi Rekabet Avantajına Dönüştürün

Verilerinizin kontrolünü ele almak, şirketinizin dijital dönüşüm geçiren dünyada başarılı olmasını sağlamak için atılacak ilk adımdır. Daha sonra ezber bozan görüşler toplayarak verilerinizden mümkün olduğunca çok değer elde etmeniz büyük önem taşıyor. Makine öğrenimi, bu süreçte hızla önemli bir araç haline geliyor.

MIT İnceleme raporunu okuyun

Gelişmiş analizleri ve yapay zekayı optimize etmek için trendleri ve iş fırsatlarını inceleyin.

Makine Öğreniminin Geleceği

Gelişmiş analizler ve yapay zeka teknolojileri tüm sektörlerde şirketlerin operasyonlarının yeniden şekillendirilmesine yardımcı oluyor.

Olanakları keşfedin

Makine Öğrenimiyle İlk Adım

Şirketinizi makine öğrenimi ile tanıştırmak korkutucu görünse de düşündüğünüzden daha kolay olabilir.

Bir başlangıç yapın

Makine Öğrenimini Benimseme

Verilerinizden daha hızlı ve daha ayrıntılı görüşler elde ederek bunları iş performansınızı artırmak için kullanın.

Kullanım durumlarını keşfedin

Gerçekleri Öğrenin

Makine öğrenimi hakkında çok şey söyleniyor. Peki siz efsaneleri gerçeklerden ayırabiliyor musunuz?

İnfografiği okuyun

Makine Öğrenimi ile Öne Geçin

Makine öğrenimi, yapay zekanın bilim ve akademinin hakimiyetinden çıkarak günlük yaşamlarımıza girmesine olanak tanıyor. Şehirlerimizi daha akıllı, tıbbi teşhislerimizi daha hızlı, mahsullerimizi daha büyük hale getiriyor. Daha hızlı karar almamızı sağlayarak değeri yükseltirken, maliyetleri düşürmemizi mümkün kılıyor.

Videoyu izleyin ›

Makine Öğrenimi ve Intel® Teknolojisi

Makine öğreniminin gücünü ortaya çıkarmak için çok büyük miktarda çeşitli veri kümesine, optimize veri platformlarına, güçlü veri analizine ve görselleştirme araçlarına erişmek gerekir. Makine öğrenimine başlarken, bu değişimin BT ortamınızı nasıl etkileyeceğini göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Referans mimarisini okuyun

SAP HANA* ve Intel ile Görüşlere Daha Hızlı Ulaşın

Intel® Xeon® işlemcilerde çalışan SAP HANA* makine öğrenimi, büyük veri kümelerinin hızla işlenmesi için veritabanı içinde işlem becerilerini hızlandırır.

Çözüm özetini okuyun

Mükemmel Sonuçlar için Donanım ve Yazılım Bir Arada

Intel ve Fero Labs, donanım ve yazılım entegrasyonu için bulut tabanlı çözümler sunarak makine öğrenimi becerilerini geliştirmek üzere işbirliği yapıyor.

Çözüm özetini okuyun

İş Getirilerini Artırın

Kuruluşunuzu makine öğrenimine ve diğer büyük veri analizi kullanım durumlarına hazırlarken yatırım getirisini yüksek, toplam sahip olma maliyetini düşük tutmak gerekir.

İnceleme raporunu okuyun

Teknolojiler ve Çözümler

Güçlü bir temel, başarılı veri merkezi dönüşümünü destekler. Kapsamlı bir gelişmiş analiz çözümü için bu temel teknolojileri ve çözümleri keşfedin.

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® İşlemci

En yeni nesil Ölçeklenebilir Intel® Xeon® işlemci, bilgi işlem bakımından yoğun veri uygulamalarını desteklemek üzere iş yükü için optimize edilmiştir.

Özelliklerinden faydalanın

Intel® Optane™ Teknolojisi

Bilgisayar geliştirme ve kullanma şeklimizi değiştirecek yepyeni bir üst düzey bellek sınıfı.

Devriminizi başlatın

Intel® FPGA'lar

Veri Analizi uygulamaları için veri bant genişliğini ve bilgi işlem hızını artırın.

Engelleri ortadan kaldırın

Intel® Seçkin Çözümler

Gelişmiş Analizlere Yönelik Intel® Seçili Çözümleri, performans ve esneklik için optimize edilen donanım ve yazılım yığınlarıdır.

Analize adım atın