Makine öğrenimi ile Karar Alma Sürecini Otomatik ve Optimize Hale Getirin

Sıkışık teslim tarihleri, talepkâr müşteriler ve acımasız rekabet, birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızı daha yüksek kaliteli ve daha hızlı iş yapmaya zorluyor. Bunu başarmalarına yardımcı olmak BT ekibinin görevi. Bu nedenle çoğu BT ekibi, artık karar alma sürecini otomatikleştirmek ve daha ayrıntılı görüşler sunmak üzere gelişmiş analiz ve yapay zeka tekniklerini devreye almayı tercih ediyor. Yapay zekanın bir alt dalı olan makine öğrenimi, bu tür iş zorluklarının çözümünde önemli bir rol oynuyor.

Verilerinizi Rekabet Avantajına Dönüştürün

Verilerinizin kontrolünü ele almak, şirketinizin dijital dönüşüm geçiren dünyada başarılı olmasını sağlamak için atılacak ilk adımdır. Daha sonra ezber bozan görüşler toplayarak verilerinizden mümkün olduğunca çok değer elde etmeniz büyük önem taşıyor. Makine öğrenimi, bu süreçte hızla önemli bir araç haline geliyor.

MIT İnceleme raporunu okuyun

Gelişmiş analizleri ve yapay zekayı optimize etmek için trendleri ve iş fırsatlarını inceleyin.

Makine Öğrenimi ile Öne Geçin

Makine öğrenimi, yapay zekanın bilim ve akademinin hakimiyetinden çıkarak günlük yaşamlarımıza girmesine olanak tanıyor. Şehirlerimizi daha akıllı, tıbbi teşhislerimizi daha hızlı, mahsullerimizi daha büyük hale getiriyor. Daha hızlı karar almamızı sağlayarak değeri yükseltirken, maliyetleri düşürmemizi mümkün kılıyor.

Videoyu izleyin ›

Makine Öğrenimi ve Intel® Teknolojisi

Makine öğreniminin gücünü ortaya çıkarmak için çok büyük miktarda çeşitli veri kümesine, optimize veri platformlarına, güçlü veri analizine ve görselleştirme araçlarına erişmek gerekir. Makine öğrenimine başlarken, bu değişimin BT ortamınızı nasıl etkileyeceğini göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Referans mimarisini okuyun