Veri Akınını Kontrol Altına Alın

Veri varlıklarınızdan en iyi şekilde faydalanmak için stratejik bir yaklaşım benimseyin

Veriler, şirketinizin en değerli varlığı olabilir. Verilerin potansiyelini gerçekleştirmek için karmaşık veri ortamınızı yakalayabildiğinizden, depoladığınızdan ve yönettiğinizden emin olmak çok önemlidir. Ardından görüşlere dayalı inovasyon ve başarıyı teşvik etmek için yapay zeka ve makine öğrenimi gibi gelişmiş analiz becerilerini kapsayacak şekilde tasarlanan geleceğe hazır bir veri stratejisi oluşturabilirsiniz.

Veri Akını Nasıl Kontrol Altına Alınır?

Her gün kuruluşunuza yapılan veri akışları etkin bir şekilde yakalanmalı ve yönetilmelidir. Aksi halde anlaşılmaz ve kullanışsız hale gelebilir. Bu inceleme raporu, veri altyapınızı modernleştirmek ve hem çevik hem de bağlantılı bir veri gölü oluşturmak için atabileceğiniz adımları özetler.

İnceleme raporunu okuyun

Sanallaştırma ile Büyük Verinin Avantajlarından En İyi Şekilde Yararlanın

Sanallaştırmanın ve herkese açık bir büyük veri çözümünün BT ve iş değeri sağlamak üzere büyük veri ortamlarından en iyi şekilde yararlanmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Çözüm özetini okuyun

Veri Stratejisini İş İhtiyaçları ile Eşleştirin

İşletmenizin radarına doğrudan ilerleyen verilerin BT için sağladığı etkiler oldukça büyüktür. BT liderlerinin akıllı ve iş merkezli bir veri stratejisi oluşturmak için dikkate alması gereken temel hususların bazılarını inceleyin.

Hazır olun

Büyük Veri Analizleri Bulmacasını Çözün

Geleneksel analiz yöntemleri, büyüyen veri hacimlerine yetişmekte zorlanırken veritabanlarını ve destekledikleri uygulamaları yavaşlatır. Veri katmanlamanın modern analiz iş yüklerinizi hızlandırmaya nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Çözmeye başlayın

Geleceğe Merhaba Deyin

Günümüzde her şirket, bir veri şirketidir. İçinde bulunduğumuz analiz çağında başarıyı yakalayanlar, bu kimliği benimseyen ve veriyi işletmenin en önemli parçası haline getirenler olacaktır. Bu gelişmelerin gerisinde kalmayın.

Bir başlangıç yapın

Veri Stratejinizi Tanımlamak İçin Pratik Adımlar

Verilerin görünümünü değiştiren çevresel etmenleri keşfedin ve kuruluşların, değişen dünyada karşımıza çıkan aksaklıklarla ve fırsatlarla başa çıkmasına yardımcı olmak için bir veri stratejisi geliştirme çerçevesi tanımlayın.

E-kılavuzu okuyun

Intel IT'den Apache Hadoop Platform

Intel'in kendi BT departmanının bazı stratejik veri zorluklarına nasıl yaklaştığı hakkında bilgi alın. Intel'in nasıl maliyetleri azalttığını, büyük verilerini ve analiz becerilerini genişlettiğini öğrenin.

Daha fazlasını keşfedin

Veri Yönetimi Stratejisi Oluştururken Dikkate Alınacak Temel Hususlar

Veri stratejisi oluşturma fikri, birçok kuruluş için yenidir ve nereden başlayacağını bilmek zor olabilir. Nasıl başlayacağınıza ilişkin ipuçları için bu blogu okuyun.

Planınızı yapın

BlueData EPIC*, Büyük Verinin Engellerini Ortadan Kaldırıyor

Veri yönetimi stratejinizi devreye almak gözünüzü korkutabilir, ancak bu süreci basit ve sorunsuz bir hale getirmenize yardımcı olacak çözümler mevcut. Sonuç alma hızını artırmak için Hizmet Olarak Büyük Veriden faydalanan bu çözümlerden biri hakkında bilgi alın.

Çözüm özetini okuyun

Gelişmiş Analizlerin Ticari Etkisi

Stratejinizi bir kere uygulamaya koyduktan sonra, yeni görüşleri ortaya çıkarmak için değerli varlıklarınızdan faydalanabilirsiniz. Verilere dayalı inovasyon sağlama fırsatları, tüm sektörleri ve ortamları kapsayacak kadar geniştir.

E-kılavuzu okuyun

Gelişmiş Analizlerle Bankacılık

Dünyanın dört bir yanındaki finansal kuruluşların müşterileri daha iyi anlamak, yeni iş görüşleri oluşturmak ve riski azaltmak için gelişmiş analizlerden nasıl faydalandığını inceleyin.

Blogu okuyun

Montefiore, Hassas Tıp ile Hasta Bakımını İyileştiriyor

New York'un kapsamlı Montefiore Health System merkezi, daha iyi yoğun bakım hizmetleri ve hasta sonuçları sunan harekete geçirilebilir görüşler elde etmek için kapsamlı bir veri gölü oluşturuyor ve öngörücü algoritmalardan faydalanıyor.

Videoyu izleyin

Özeti okuyun

Gelişmiş Analiz Tedavisi

Sağlık hizmetleri kuruluşlarının yaygın hastalıkları öngörme ve proaktif şekilde tedavi etme becerilerini nasıl geliştirdiğini ve kısıtlı zamana sahip hastane personelinin verimliliklerini nasıl optimize edeceğinizi öğrenin.

Makaleyi okuyun

Intel'deki Verileriniz

Sektör lideri olan veriye dayalı portföyümüzün, altyapınızı modernleştirmenize ve veri analizlerini hızlandırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Veriye dayalı iş yüklerinizi dönüştürün

Gelişmiş Analizler

İş inovasyonunda bir üst düzeye ulaşmak, daha hızlı görüşler elde etmeyi gerektirir. Intel® ürünleri ve teknolojileriyle analizlere başlayın.

Daha fazla bilgi edinin