Verileri Daha Hızlı Taşıyın

Veri merkezli çağda, ağınızdaki talebi karşılamak için ölçeklendirin. Intel® Ethernet ürün portföyüyle yüksek öncelikli uygulamaları, paket işlemeyi ve gecikmeye duyarlı iş yüklerini hızlandırın.

OCP NIC 3.0

Sunucu ağı özelliklerini PCIe form faktörünün ötesine genişleten bu heyecan verici yeni standardı destekleyen Intel® Ethernet Ağ Bağdaştırıcıları hakkında bilgi alın.

10 GbE'ye Geçişi Kolaylaştırın

1'den 10 Gigabit Ethernet'e geçişin avantajlarını kavrayın. Bu videoda, alanında uzman Gary Gumanow, 10GBASE-T'yi kullanarak geçişi basitleşirmeye yönelik dikkat edilmesi gereken önemli hususları ve ipuçlarını paylaşıyor.

Intel® Ethernet 800 Serisi

Yeni özelliklere ve 100 Gb/sn'ye varan bant genişliğine sahiptir. Ağ performansına, ölçeklenebilirliğe ve öngörülebilirliğe ivme kazandırın.

Intel® Ethernet Denetleyici E810 ürün özetini inceleyin ›

Intel® Ethernet Teknolojileri

Ağları daha öngörülebilir iş yükü için optimize edilmiş performansın yanı sıra daha verimli ve daha hızlı paket işleme ile donatmak için tasarlanmış güçlü teknolojiler.

ADQ

Uygulama Cihazı Kuyrukları (ADQ), uygulama yanıt süresi öngörülebilirliğini ve ölçeklenebilirliğini artıran gelişmiş bir trafik yönlendirme teknolojisidir.

Hizmet seviyesi anlaşmalarını ADQ ile istikrarlı bir şekilde yerine getirin ›

Memcached ile Performans Testi Uygulama Cihazı Sıraları ›

Aerospike ile Performans Testi Uygulama Cihazı Sıraları ›

DDP

Dinamik Cihaz Kişiselleştirme (DDP); gecikmeyi azaltır ve bulut, iletişim ve ağ ucu iş yükleri için paket işleme performansı ile verimliliğini artırır.

Dinamik Cihaz Kişiselleştirme (DDP) ile İletişim Hakkı Programlanabilirliği özetini inceleyin ›

RDMA

Hem iWARP hem de RoCE v2 desteğiyle Uzaktan Doğrudan Bellek Erişimi (RDMA); düşük gecikmeli, yüksek verimli iş yükleri için ağ performansını artırır.

Intel web günlüğünü okuyun - Intel NVMe*-oF depolama taşıma protokol seçeneklerini SNIA Depolama Geliştiricileri Konferansında tanıtıyor ›

NVMe* over Fabrics yapılandırma kılavuzunu inceleyin ›

Ürün Kılavuzları

Intel® Ethernet ürün portföyü hakkında daha fazla bilgi edinin.

PCIe bağdaştırıcıları ›

OCP bağdaştırıcıları ›

Bağlantılar ve denetleyiciler ›

Ürün Kataloğu

70'ten fazla Intel® Ethernet ürünün teknik özelliklerini ve özetlerini görüntüleyin.

Intel® Ethernet ürün kataloğu ›