Verileri Daha Hızlı Taşıyın

Veri odaklı çağda, ağınızdaki talebi karşılamak için ölçeklendirme yapın. Intel® Ethernet ürün portföyüyle yüksek öncelikli uygulamaları, paket işlemeyi ve gecikmeye duyarlı iş yüklerini hızlandırın.

Intel® Ethernet 800 Serisi

800 Serisi; 10/25, 50 ve 100 GB/sn hıza, çoklu form faktörlerine (PCIe ve OCP NIC 3.0) ve geniş işletim sistemi desteğine sahip yeni denetleyiciler ve adaptörler sunar. 800 Serisi ürünlerinin tamamı ADQ, DDP ve mevcut RDMA iWARP ile RoCEv2 için destek içerir.

Daha fazla bilgi edinin:

Intel Ethernet 800 Serisi Ağ Adaptörleri 

Intel Ethernet 800 Serisi Denetleyiciler ›

Veri Merkezi İçin Çok Yönlülük ve Esneklik

100 Gb Intel Ethernet 800 Serisi Ağ Adaptörleri, bağlantı noktası konusunda kısıtlamalara sahip olan ağ ortamları için karmaşıklığı azaltmaya yardımcı olur. Ethernet Port Configuration Tool (EPCT) fiziksel bağlantı noktası yapılandırmalarının hızlı bir şekilde ve ihtiyaç duyulan sıklıkla değiştirilmesini sağlar.

100 Gb Intel Ethernet 800 Serisi Ağ Adaptörleri hakkında daha fazla bilgi edinin ›

Intel® Ethernet Teknolojileri

Ağları daha öngörülebilir iş yükü için optimize edilmiş performansın yanı sıra daha verimli ve daha hızlı paket işleme ile donatmak için tasarlanmış güçlü teknolojiler.

ADQ

Uygulama Cihazı Kuyrukları (ADQ), uygulama yanıt süresi öngörülebilirliğini ve ölçeklenebilirliğini artıran gelişmiş bir trafik yönlendirme teknolojisidir.

ADQ kaynak merkezi ›

Hizmet seviyesi anlaşmalarını ADQ ile istikrarlı bir şekilde yerine getirin ›

RDMA

Hem iWARP hem de RoCE v2 desteğiyle Uzaktan Doğrudan Bellek Erişimi (RDMA); düşük gecikmeli, yüksek verimli iş yükleri için ağ performansını artırır.

Intel blogunu okuyun - Intel NVMe*-oF depolama taşıma protokol seçeneklerini SNIA Depolama Geliştiricileri Konferansında tanıtıyor ›

NVMe* over Fabrics yapılandırma kılavuzunu inceleyin ›

BT Ölçeğini Ağınızdan En İyi Yararlanacak Şekilde Genişletin

Doğru ürün kombinasyonunun Ethernet ağlarının verimini nasıl maksimuma çıkarabileceğini görün.

OCP NIC 3.0

Sunucu ağı özelliklerini PCIe form faktörünün ötesine genişleten bu heyecan verici yeni standardı destekleyen Intel® Ethernet Ağ Bağdaştırıcıları hakkında bilgi alın.

Ağlarınızı Bulut Üzerinden Uç Noktada 5G'ye Eşitleyin

Donanımla geliştirilmiş IEEE 1588 PTPv2'ye sahip Intel® Ethernet Ağ Adaptörü XXV710-DA2T, uç noktada ağların talep ettiği faz doğruluğunu sağlar.

10 GbE'ye Geçişi Kolaylaştırın

1'den 10 Gigabit Ethernet'e geçişin avantajlarını kavrayın. Bu videoda, alanında uzman Gary Gumanow, 10GBASE-T'yi kullanarak geçişi basitleşirmeye yönelik dikkat edilmesi gereken önemli hususları ve ipuçlarını paylaşıyor.

Ağ hızı teknolojisi seçerken dikkat edilmesi gereken konular kılavuzunu okuyun ›

Ürün Kılavuzları

Intel® Ethernet ürün portföyü hakkında daha fazla bilgi edinin.

PCIe bağdaştırıcıları ›

OCP bağdaştırıcıları ›

Bağlantılar ve denetleyiciler ›

Ürün Kataloğu

70'ten fazla Intel® Ethernet ürünün teknik özelliklerini ve özetlerini görüntüleyin.

Intel® Ethernet ürün kataloğu ›