Verileri Daha Hızlı Taşıyın

Veri odaklı çağda, ağınızdaki talebi karşılamak için ölçeklendirme yapın. Intel® Ethernet ürün portföyüyle yüksek öncelikli uygulamaları, paket işlemeyi ve gecikmeye duyarlı iş yüklerini hızlandırın.

Intel® Ethernet 800 Serisi

800 Serisi; 10/25, 50 ve 100 GB/sn hıza, çoklu form faktörlerine (PCIe ve OCP NIC 3.0) ve geniş işletim sistemi desteğine sahip yeni denetleyiciler ve adaptörler sunar. Tüm 800 Serisi ürünleri ADQ ve DDP içerir, düşük gecikme ve yüksek aktarım hızlı iş yükleri için her bağlantı noktasına özel olarak yazılım üzerinden seçilebilen iWARP ve RoCEv2 RDMA desteği sunar.

Daha fazla bilgi edinin:

Intel® Ethernet 800 Serisi Ağ Adaptörleri ›

Intel® Ethernet 800 Serisi Denetleyiciler ›

Veri Merkezi İçin Çok Yönlülük ve Esneklik

100 Gb Intel Ethernet 800 Serisi Ağ Adaptörleri, bağlantı noktası konusunda kısıtlamalara sahip olan ağ ortamları için karmaşıklığı azaltmaya yardımcı olur. Ethernet Port Configuration Tool (EPCT) fiziksel bağlantı noktası yapılandırmalarının hızlı bir şekilde ve ihtiyaç duyulan sıklıkla değiştirilmesini sağlar.

EPCT İnfografiğini inceleyin ›

Buluttan 5G Uç noktasına kadar Zamanlama Senkronizasyonu için Basitlik

5G RAN ve uç dağıtımlarındaki büyüme, ağ genelinde yüksek hassasiyetli zamanlama senkronizasyonu talebini artırıyor. Entegre GNSS modülüne ve yerleşik osilatöre sahip standartlara dayalı PCIe, Intel Ethernet Ağ Adaptörü E810-XXVDA4T, buluttan 5G kenarına yüksek hassasiyetli zamanlama senkronizasyonu sağlamak için 1588 PTP ve SyncE'yi destekler.

Ürün özetini indirin ›

BT Ölçeğini Ağınızdan En İyi Yararlanacak Şekilde Genişletin

Doğru ürün kombinasyonunun Ethernet ağlarının verimini nasıl maksimuma çıkarabileceğini görün.

OCP NIC 3.0

Sunucu ağı özelliklerini PCIe form faktörünün ötesine genişleten bu heyecan verici yeni standardı destekleyen Intel® Ethernet Ağ Bağdaştırıcıları hakkında bilgi alın.

10 GbE'ye Geçişi Kolaylaştırın

1'den 10 Gigabit Ethernet'e geçişin avantajlarını kavrayın. Bu videoda, alanında uzman Gary Gumanow, 10GBASE-T'yi kullanarak geçişi basitleşirmeye yönelik dikkat edilmesi gereken önemli hususları ve ipuçlarını paylaşıyor.

Ağ hızı teknolojisi seçerken dikkat edilmesi gereken konular kılavuzunu okuyun ›