Verileri Daha Hızlı Taşıyın

Intel® Ethernet Teknolojisi ile gerçek zamanlı iş yüklerinin ve devasa verilerin zorluklarının üstesinden gelin. Yüksek öncelikli uygulamaları, paket işlemeyi ve gecikmeye duyarlı iş yüklerini hızlandırın.

Intel® Ethernet 800 Serisi

Esnek Ethernet bağlantı noktası yapılandırmasına sahip Intel® Ethernet 800 Serisi, farklı bağlantı modlarını ve hızları destekler. Ağ performansını artıracak güçlü özelliklere sahip olan bu seri, gecikmeye duyarlı iş yükleri için iş yüküne göre optimize edilen performans ve tutarlı uygulama performansı sunar. Intel® Ethernet 800 Serisi'nin sunduğu 100 Gb/sn'ye kadar aktarım hızıyla verileri daha hızlı taşıyın.

Öne çıkan teknolojiler hakkında bilgi edinin: Uygulama Aygıtı Kuyrukları (ADQ), geliştirilmiş Dinamik Aygıt Kişiselleştirme (DDP) ve tüm Ethernet tabanlı "NVMe* over Fabrics" (NVMe*-oF) depolama taşıma protokolleri için üçü bir arada destek (iWARP, RoCE v2, ve NVMe*/TCP).

Intel® Ethernet Denetleyici E810 ürün özetini inceleyin ›

Uygulama Aygıtı Kuyrukları (ADQ)

Intel, kuyrukları öncelikli ağ hizmetlerine ayırarak ağ trafiğini şekillendiren üstün bir teknoloji sunar. Uygulama yanıt süresi tahmin edilebilirliğini artırın, gecikmeyi azaltın ve kritik uygulamalarda aktarım hızını geliştirin. Hizmet seviyesi anlaşmaların (SLA'lar) gerekliliklerini daha iyi karşılayarak ve hizmet kapsamını genişleterek daha fazla son kullanıcıya ulaşın.

Hizmet seviyesi anlaşmalarını ADQ ile istikrarlı bir şekilde yerine getirin ›

ADQ teknolojisi özetini inceleyin ›

ADQ özellikli Intel® Ethernet 800 Serisini destekleyen ilk ticari veritabanı hakkında bilgi edinin: Aerospike 4.7 basın bülteni ›

Intel web günlüğünü okuyun - Uygulama Aygıtı Kuyrukları (ADQ) özellikli Aerospike veritabanı, daha tahmin edilebilir uygulama yanıt süreleri sunuyor ›

Redis Özellikli Uygulama Aygıtı Kuyrukları (ADQ) çözüm özetini inceleyin ›

Uzaktan Doğrudan Bellek Erişimi (RDMA)

Intel, iWARP RDMA desteğini, 4 x 10 GbE'ye kadar hız sunan entegre Intel® Ethernet Bağlantısı X722'ye sahip Intel® C62x Serisi Yonga Seti ile başlattı. Intel® Ethernet 800 Serisi, düşük gecikme ve yüksek aktarım hızlı iş yükleri için her bağlantı noktasına özel olarak yazılım üzerinden seçilebilen iWARP ve RoCEv2 RDMA desteği sunacak şekilde genişletiliyor.

iSER, NVMe* over Fabrics ve SMB Direct gibi çözümler, Intel® Ethernet 800 Serisi ürünlerle kullanılabiliyor.

Intel web günlüğünü okuyun - Intel NVMe*-oF depolama taşıma protokol seçeneklerini SNIA Depolama Geliştiricileri Konferansında tanıtıyor ›

NVMe* over Fabrics yapılandırma kılavuzunu inceleyin ›

Dinamik Aygıt Kişiselleştirme (DDP)

Dinamik Aygıt Kişiselleştirme (DDP), Veri Düzlemi Geliştirme Kiti (DPDK) ile bir araya geldiğinde gecikmeyi azaltıp bulut, iletişim ve ağ ucu iş yüklerinde paket işleme performansını ve verimliliği artırır. DDP özellikli Intel® Ethernet 700 Serisi, varsayılan olarak desteklenen birkaç protokolle duyurulmuştu ancak artık GENEVE ve VXLAN-GPE gibi ek protokolleri de destekliyor.

Intel® Ethernet 800 Serisi, daha fazla esneklik için sürücü başlatma sırasında yüklenebilecek daha fazla sayıda protokol desteği sağlayan tamamen programlanabilir iletişim hattıyla DDP'yi daha da geliştirdi.

Dinamik Aygıt Kişiselleştirme (DDP) ile İletişim Hakkı Programlanabilirliği özetini inceleyin ›

Veri Merkezi Performansını Optimize Edin

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® işlemcilerle birlikte yüksek performanslı Intel® Ethernet 700 Serisi Ağ Adaptörleri ve Intel® SSD'leri kullanan dengeli bir platform sayesinde sunucu performansını en üst düzeye çıkarın. Veri merkezi performansınızı optimize etmek için Ölçeklenebilir Intel® Xeon® platformlarının yapılandırmalarını karşılaştırın.

Karşılaştırma aracını deneyin ›

Intel® Ethernet Ürün Kataloğu


Sunucunuzun ağ bağlantısı hızını ve verimliliğini artırarak yeni hizmetlerin ve özelliklerin sunumunu hızlandırın. Intel® Ethernet ürünleri başarısı kanıtlanmış birlikte çalışabilirlik, akıllı iş yükü hızlandırma ve çok çeşitli bağlantı noktası hızları aracılığıyla verimli paket işleme sunar.