Kullanıma Hazır Yerleşik Bilgisayar Güvenliği

Intel vPro®’daki Intel® Hardware Shield, işletmeniz için en kapsamlı güvenliği sağlar.1

Siber saldırıların sayısı, karmaşıklığı ve şiddeti arttıkça her katmanda derinlemesine savunma sağlayarak modern tehditlere karşı koruma sunar: Donanım, BIOS/donanım yazılımı, hypervisor, VM'ler, işletim sistemi ve uygulamalar.

Tüm Donanım Güvenliği Özellikleri Aynı Değildir

Bir sonraki bilgisayarınızı satın alırken daha ayrıntılı bir inceleme yapın.

İşletmenizi Daha İleri Taşımak İçin Tasarlandı

Intel vPro® Enterprise for Windows teknolojili bilgisayarlar kurumsal kullanıma yönelik tasarlanmıştır. Güvenliğin geleceğine kendinizden emin bir şekilde yön vermenizi ve ekibinizin daha sorunsuz bağlantı kurmasını ve iş birliği yapmasını sağlamak için tasarlanmış ileriye dönük özellikler. Intel vPro®; çevikliğinizi korumak, ölçeklendirme yapmanıza imkan vermek ve hedeflerinizi hızlıca gerçekleştirmenize yardımcı olmak için işletmenizi ileriye taşır. Uygun donanımla her şeyi yapmak mümkündür.

Yasal Açıklamalar 2 3

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel vPro’nun her boyuttaki işletme için sunduğu, işletim sisteminin üstünde ve altında güvenlik özellikleri, uygulama ve veri korumaları ve gelişmiş tehdit korumalarının rakipsiz kombinasyonunun yanı sıra Intel’in ürün tasarımı, üretimi ve desteğindeki "önce güvenlik" yaklaşımı ile ölçüldüğü üzere. Intel vPro platformunda geliştirilen tüm kurumsal bilgisayarlar, benzersiz donanım tabanlı güvenlik özellikleri dahil olmak üzere titiz spesifikasyonlara göre doğrulanmaktadır. Ayrıntılar için www.intel.com/PerformanceIndex (platformlar) adresini ziyaret edin. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz.

2

Performans sonuçları, yapılandırmada gösterilen tarihler itibarıyla yapılan testlere dayalıdır ve genel kullanıma açık tüm güncellemeleri içermeyebilir. Yapılandırma ayrıntıları için yedeklemeye bakın. Daha fazla bilgi için şu sayfayı ziyaret edin: www.Intel.com/PerformanceIndex.

3

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.