Entegre Bilgisayar Güvenliğinde Yeni Bir Düzey

Intel vPro® platformunun bir parçası olan Intel® Hardware Shield, modern iş gücü için entegre güvenlik özellikleri sunar.

Günümüzde çalışanlar, özel ve halka açık olmak üzere birçok farklı yerden çalışmakta ve genellikle kurumsal güvenlik duvarının dışında oturum açmaktadır. Bunun sonucunda daha iyi platform koruması gerektiren yeni bir güvenlik paradigması oluşmuştur. Intel vPro® platformuna özel olan Intel® Hardware Shield, kuruluşların giderek karmaşıklaşan bu tehdit alanındaki riskleri azaltmasına yardımcı olan yerleşik güvenlik özellikleri sunar.

Uç Nokta Güvenliği Kararları Bilgisayarda Başlar

Bilgisayar korsanları, bilgisayarın BIOS dahil saldırılacak yeni alanlarını arıyor. Intel® Hardware Shield, BIOS'un saldırı yüzeyini azaltmaya yardımcı olur ve BIOS belleğini kilitleyerek kötü amaçlı yazılım enjeksiyonunu önlemeye çalışır. Bu teknoloji, BIOS'un donanım kullanım şekline dair dinamik işletim sistemi görünürlüğü dahil olmak üzere, yazılım saldırılarına karşı durabilmek için hazır koruma sağlar.

Daha Güçlü Bir Güvenlik Temeline Yönelik Özellikler

Intel® Hardware Shield, daha güvenli bir bilgisayar filosunun temel taşıdır. Platform koruması artırılması için entegre güvenlik özellikleri sunar. Intel® Hardware Shield, işletim sisteminizin yasal donanım üzerinde çalışmasına yardımcı olup donanım-yazılım güvenliği görünürlüğü sağlayarak işletim sisteminin daha eksiksiz bir güvenlik ilkesi uygulamasını mümkün kılar. Üstelik ek bir BT altyapısı da gerekmez.

İşletme İnovasyonu için Geliştirildi

Intel vPro® platformunda geliştirilen cihazları tercih ederek bilgi işlem uç noktalarını stratejik kurumsal varlıklara dönüştürün.

Uzaktan Yönetimi Kolaylaştırın

Güç kaybı ya da işletim sistemi arızalarında bile uzaktan keşif ve onarım olanağı sağlayan Intel® Active Management Teknolojisi ile zamandan ve yerinde destek maliyetlerinden tasarruf edin.

Intel® Active Management Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP) ile Bilgisayar Yaşam Döngüsü Yönetimi

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP), bir teknoloji neslinden yeni bir nesle öngörülebilir bir geçiş olanağı sunar.

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP) hakkında daha fazla bilgi edinin

Yasal Uyarı

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Performans, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize veya bayinize danışın ya da intel.com.tr adresini ziyaret edin.