Modern Yönetilebilirlik

Gerek evlerinde gerekse dünyanın diğer ucunda olsun, günümüzde çalışanların mobilitesi giderek artıyor. Intel® Active Management Teknolojisinin modern yönetilebilirlik araçlarını sunan Intel vPro® platformu,1 BT’nin çalışan üretkenliğini desteklemesini kolaylaştırır. BT, yeni Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) aracı sayesinde güvenlik duvarının içinde veya dışında olmasına bağlı olmaksızın cihazları bulut üzerinden uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetebilir.

Uzaktan Yönetilebilirliği Uç Noktaya Taşıyın

Intel® Core™ vPro® işlemcilerden Intel® Xeon® işlemcilere kadar birçok seçenekle sunulan Intel vPro® platformuna dahil edilen Intel® Active Management Teknolojisi, genel bilgisayar bakım ve yönetim maliyetlerini düşürür. Uzaktan keşif ve onarım özelliklerinin yanı sıra ağa bağlı bilgi işlem varlıkları için koruma sağlayan Intel® Active Management Teknolojisi, BT operasyonlarının mobil iş gücünü desteklemesini mümkün kılar.

Güçlü Uzaktan Kontrolü Devreye Alın

Donanım tabanlı Intel® Active Management Teknolojisi, işletim sisteminden bağımsız çalışan kalıcı bant dışı bağlantı sunarak, işletim sistemi kapalıyken bile daha çok sistem sorununa çözüm bulunmasını sağlar. Bozulan sürücüleri, uygulama yazılımlarını veya yanıt vermeyen, çalışmayan ya da yüklenmeyen işletim sistemlerini onarabilir veya KVM birimlerini kullanarak işletim sistemi yükseltmelerini izleyebilir ya da sistem BIOS’una önyükleme yapabilirsiniz.

Intel vPro® platformunun modern yönetilebilirlik araçları, akıllı otomatlar, uzak/dijital reklam panoları gibi arayüzsüz cihazlara veya konferans odalarındaki Intel Unite® yazılımı merkezlerine uzaktan erişim sağlar.

Bulut Üzerinde Yönetilebilirlik

Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) yazılımı, BT’ye güvenlik duvarının dışındaki Intel® Active Management Teknolojisi cihazlarını bilinen Wi-Fi ağlarında bulut aracılığıyla uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetme olanağı sunar.

İnceleme raporunu okuyun

Uzaktan Çalışanlar ve Öğrenciler için Destek


Intel vPro® platformu üzerine kurulu bir bilgisayar filosu ile; Intel® Active Management Teknolojisi'nin sunduğu uzaktan yönetilebilirlik kolaylığı sayesinde mobil iş gücünüzü veya evlerinden çalışan öğrencileri desteklemeye yardımcı olabilir ve onları Intel® Hardware Shield gibi özellikler sayesinde güvenlik tehditlerinden koruyabilirsiniz.

Özeti okuyun

Modern Çalışanların Taleplerini Karşılayın

Şirketinizin cihazlarını kontrol altına almak için Intel® Active Management Teknolojisi ve Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) yazılımıyla birlikte sunulan Intel vPro® platformunun uzaktan yönetilebilirlik araçlarından faydalanın.

Durum İncelemeleri

Intel vPro® Platformu Hukuk Şirketinin Verilerini Güvende Tutmasını Sağlıyor

Intel® Core™ vPro® işlemcili laptoplar, Lancaster, Brooks & Welch LLP hukuk şirketindeki çalışanların mobilken bile her zaman verimli ve üretken olmalarına, böylelikle olağanüstü müşteri hizmeti sunmalarına yardımcı oluyor.

Durum incelemesini okuyun

Intel vPro® Platformu Lightbridge Academy'nin Geleceğe Odaklanmasına Yardımcı Oluyor

Intel® Core™ vPro® işlemcili bilgisayarlar, Lightbridge Academy’nin çalışanlarının yarının liderlerini bugünden geliştirmek için teknolojiden faydalanmalarına yardımcı olurken, aynı zamanda verimliliği ve üretkenliğini sürdürmelerini sağlıyor.

Durum incelemesini okuyun

Intel® Active Management Teknolojisinden Faydalanmaya Başlamak İçin Araçlar

Intel, Intel® Active Management Teknolojisi’nin uygulamaya koyulmasına yardımcı olan birçok kaynak sağlıyor. Adım adım videolar, kılavuzlar ve uzman yardımıyla Intel® Active Management Teknolojisi’nin avantajlarını hızlı bir şekilde ve kendi tercihlerinize göre elde edebilirsiniz.

Şimdi başlayın

İşe Kurumsal Bilgi İşlemin Temelini Oluşturan Intel vPro® Platformu ile Başlayın


Şirketlerde ciddi bilgi işlem için gereken hızlı performans ile üretkenliğe yeni bir standart getirin. Donanımla geliştirilmiş güvenlik ile tehditlerin önüne geçerken, modern yönetilebilirlik ile BT operasyon maliyetlerini düşürün.

Intel® Hardware Shield, Güvenli bir Platform Temeli Sağlamaya Yardımcı Olur

Bilgisayar korsanları, bilgisayarın BIOS dahil saldırılacak yeni alanlarını arıyor. Yalnızca Intel vPro® platformuna özel Intel® Hardware Shield, BIOS yüzeyine saldırıyı azaltmaya ve bilgisayarlarını nereye götürürlerse götürsün mobil iş gücünüzü korumaya yardımcı olur.

Intel® Hardware Shield hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® Sabit BT Platform Programı (Intel® SIPP) ile Bilgisayar Yaşam Döngüsü Yönetimi

Intel® Stable IT Platform Programı (Intel® SIPP), bir teknoloji neslinden yeni bir nesle öngörülebilir bir geçiş olanağı sunar.

Intel® Sabit BT Platform Programı (Intel® SIPP) hakkında daha fazla bilgi edinin

Yasal Uyarılar1 2 3 4

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Etkinleştirme ve kurumsal ağ bağlantısına, Intel® AMT özelliği etkin bir çip sete, ağ donanımına ve yazılıma sahip bir sistem gerektirir. Dizüstü bilgisayarlarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel® AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve yapılandırmaya bağlı olarak değişebilir. Daha fazla bilgi için, www.intel.com.tr/technology/vpro/index.htm sayfasına bakın.

2

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

3

KVM Uzaktan Kumanda (Klavye, Video, Fare) özelliği yalnızca etkin entegre grafikleri olan, çift çekirdekli Intel® Core™ i5 vPro™ işlemci ve Intel® Core™ i7 vPro™ işlemcilerle kullanılabilir. Harici grafik kartları desteklenmez.

4

Anlatılan maliyeti azaltma senaryoları, belirli bir Intel® işlemcili ürünün, belirtilen durumlarda ve yapılandırmalarla, ileride maliyetleri nasıl etkileyebileceğine ve maliyet tasarrufu sağlayabileceğine örnekler vermeyi amaçlamaktadır. Koşullar değişebilir. Intel, herhangi bir maliyet ya da maliyet düşüşü garantisi vermez.