Uzaktan Yönetimi Geliştirin

Intel® Active Management Teknolojisi, BT yöneticilerinin ağa bağlı bilgi işlem varlıklarını tespit etmelerini, onarmalarını ve korumalarını sağlar. Uzaktan bakım ve kablosuz yönetilebilirlik ile zamandan tasarruf ederken, güvenli sürücü temizleme özelliğiyle bilgisayar yaşam döngüsü geçişlerini kolaylaştırın. Intel® Core™ vPro™ işlemcileri ve Intel® Xeon® işlemcileri kapsayan Intel® vPro™ platformunun bir parçası olarak123 pakete dahildir.

Uzaktan Yönetilebilirliği Uç Noktaya Taşıyın

En yeni nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili bilgisayarlarda bulunan Intel® Active Management Teknolojisi; cihazların kolaylıkla tespit edilmesini, onarılmasını1 ve korunmasını sağlayan özellikleriyle genel olarak bilgisayar bakım ve yönetim maliyetlerini düşürür.

Güçlü Uzaktan Kontrolü Devreye Alın

Intel® Active Management Teknolojisinin Klavye-Video-Fare (KVM)4 özelliği, 8. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili bir bilgisayara sanki başında oturuyormuş gibi uzaktan bağlanmasını sağlar.

Şirket Bilgisayarlarınızın Kontrolünü Elinize Alın

Daha hazırlıklı olmak için Intel® Active Management Teknolojisi’ne sahip Intel® vPro™ platformunun sağladığı uzaktan yönetilebilirlik özelliğinden faydalanın.

Intel® Active Management Teknolojisi Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Bilgisayarları Daha Kolay Yönetin

Intel® Active Management Teknolojisi ile zamandan tasarruf edin, güvenliği artırın ve uzaktan bakımı geliştirin.

İnfografiği görüntüleyin

Intel® Active Management Teknolojisi ile Bilgisayar Yönetimini Optimize Edin

Akıllı ve bağlantılı iş cihazlarının yönetimi için hizmet kalitesini artırın, servis çalışması maliyetlerini indirin ve ilkelerden destek alan, tutarlı bir yaklaşımı benimseyerek kurumunuzu koruyun.

Çözüm özetini okuyun

Uzaktan Bilgisayar Yönetimi ile Fabrika Maliyetlerini Düşürürken Verimliliği Artırın

Intel® fabrikalarının 1000’den fazla bilgisayarla gerçekleştirdiği konsept kanıtı çalışması; sorunların erken teşhisi, uzaktan bilgisayar yönetimi, sorunların tespiti ve onarımı konusunda Intel® vPro™ Platform Solution Manager’ın basit, uygun maliyetli ve etkili bir çözüm olduğunu kanıtladı.

İnceleme raporunu okuyun

Intel® Active Management Teknolojisinden faydalanmaya başlamak için araçlar

Intel, Intel® AMT’nin uygulamaya koyulmasına yardımcı olan birçok kaynak sağlıyor. Adım adım videolar, kılavuzlar ve uzman yardımıyla Intel® Active Management Teknolojisinin avantajlarını hızlı bir şekilde ve kendi tercihlerinize göre elde edebilirsiniz.

Şimdi başlayın

İşe Kurumsal Bilgi İşlemin Temelini Oluşturan Intel® vPro™ Platformu ile Başlayın


Şirketlerde ciddi bilgi işlem için gereken hızlı performans ile üretkenliğe yeni bir standart getirin. Donanımla geliştirilmiş güvenlik ile tehditlerin önüne geçerken, uzaktan yönetilebilirlik ile BT operasyon maliyetlerini düşürün.

Benzersiz Kimlik Koruması Elde Edin

Intel® Authenticate Çözümü, kolaylıkla devreye alınabilen uçtan uca donanımla geliştirilmiş kimlik koruması ve özelleştirilebilir Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA) olanakları sunar.

Intel® Authenticate Çözümü hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP) ile Bilgisayar Yaşam Döngüsü Yönetimi

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP), bir teknoloji neslinden yeni bir nesle öngörülebilir bir geçiş olanağı sunar.

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP) hakkında daha fazla bilgi edinin

İlgili Ürünler ve Teknolojiler

Intel® Xeon® İşlemciler

Intel® Xeon® işlemcilerle sunucu ihtiyaçlarınızı karşılayın. Intel® işlemcilerle kurulan altyapı, her tür uygulamada çeviklik ve güvenlik sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Toplantılara Daha Hızlı Başlayın

Intel Unite® çözümü, bilgisayarları ekranlara ve kurumsal ağınızdaki diğer cihazlara kablosuz olarak bağlayan, güvenli ve kullanımı kolay içerik paylaşımını mümkün kılar.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® SSD Professional Ailesi

Intel® vPro™ platform entegrasyonuyla yüksek performans, gelişmiş güvenlik ve uzaktan yönetilebilirlik elde edin.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Kurumsal Destek

Intel’in kurumsal ürünlerine ilişkin destek bilgilerine, öne çıkan ürünlere, öne çıkan içeriklere, indirilebilir içeriklere ve daha fazlasına ulaşın.

Daha fazla bilgi edinin

Durum İncelemeleri

Intel® vPro™ Platformu Hukuk Şirketinin Verilerini Güvende Tutmasını Sağlıyor

Intel® Core™ vPro™ işlemcili laptoplar, Lancaster, Brooks & Welch LLP hukuk şirketindeki çalışanların mobilken bile her zaman verimli ve üretken olmalarına, böylelikle olağanüstü müşteri hizmeti sunmalarına yardımcı oluyor.

Durum incelemesini okuyun

Intel® vPro™ Platformu Lightbridge Academy’nin Geleceğe Odaklanmasına Yardımcı Oluyor

Intel® Core™ vPro™ işlemcili bilgisayarlar, Lightbridge Academy’nin çalışanlarının yarının liderlerini bugünden geliştirmek için teknolojiden faydalanmalarına yardımcı olurken, aynı zamanda verimliliği ve üretkenliğini sürdürmelerini sağlıyor.

Durum incelemesini okuyun

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® vPro™ teknolojisi karmaşık bir teknolojidir; kurulması ve etkinleştirilmesi gerekir. Özelliklerin ve sonuçların kullanılabilirliği donanım, yazılım ve BT ortamlarınızın kurulmasına ve yapılandırılmasına bağlı olacaktır. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/vpro/vpro-technology-general.html sayfasına bakın.

2

Etkinleştirme ve kurumsal ağ bağlantısına, Intel® AMT özelliği etkin bir çip sete, ağ donanımına ve yazılıma sahip bir sistem gerektirir. Dizüstü bilgisayarlarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve yapılandırmaya bağlı olarak değişebilir. Daha fazla bilgi için, www.intel.com.tr/technology/vpro/index.html sayfasına bakın.

3

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

4

KVM (Klavye, Video, Fare) Uzaktan Kumanda özelliği yalnızca etkin entegre grafikleri olan, çift çekirdekli Intel® Core™ i5 vPro™ ve i7 vPro™ işlemcilerle kullanılabilir. Harici grafik kartları desteklenmez.