Modern Yönetilebilirlik

Gerek evlerinde gerekse dünyanın diğer ucunda olsun, günümüzde çalışanların mobilitesi giderek artıyor. Intel® Active Management Teknolojisinin modern yönetilebilirlik araçlarını sunan Intel vPro® platformu,1 BT’nin çalışan üretkenliğini desteklemesini kolaylaştırır. BT, yeni Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) aracı sayesinde güvenlik duvarının içinde veya dışında olmasına bağlı olmaksızın cihazları bulut üzerinden uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetebilir.

Uzaktan Yönetilebilirliği Uç Noktaya Taşıyın

Intel® Core™ vPro® işlemcilerden Intel® Xeon® işlemcilere kadar birçok seçenekle sunulan Intel vPro® platformuna dahil edilen Intel® Active Management Teknolojisi, genel bilgisayar bakım ve yönetim maliyetlerini düşürür. Uzaktan keşif ve onarım özelliklerinin yanı sıra ağa bağlı bilgi işlem varlıkları için koruma sağlayan Intel® Active Management Teknolojisi, BT operasyonlarının mobil iş gücünü desteklemesini mümkün kılar.

Güçlü Uzaktan Kontrolü Devreye Alın

Donanım tabanlı Intel® Active Management Teknolojisi, işletim sisteminden bağımsız çalışan kalıcı bant dışı bağlantı sunarak, işletim sistemi kapalıyken bile daha çok sistem sorununa çözüm bulunmasını sağlar. Bozulan sürücüleri, uygulama yazılımlarını veya yanıt vermeyen, çalışmayan ya da yüklenmeyen işletim sistemlerini onarabilir veya KVM birimlerini kullanarak işletim sistemi yükseltmelerini izleyebilir ya da sistem BIOS’una önyükleme yapabilirsiniz.

Intel vPro® platformunun modern yönetilebilirlik araçları, akıllı otomatlar, uzak/dijital reklam panoları gibi arayüzsüz cihazlara veya konferans odalarındaki Intel Unite® yazılımı merkezlerine uzaktan erişim sağlar.

Bulut Üzerinde Yönetilebilirlik

Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) yazılımı, BT’ye güvenlik duvarının dışındaki Intel® Active Management Teknolojisi cihazlarını bilinen Wi-Fi ağlarında bulut aracılığıyla uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetme olanağı sunar.

İnceleme raporunu okuyun

Modern Çalışanların Taleplerini Karşılayın

Şirketinizin cihazlarını kontrol altına almak için Intel® Active Management Teknolojisi ve Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) yazılımıyla birlikte sunulan Intel vPro® platformunun uzaktan yönetilebilirlik araçlarından faydalanın.

Intel® Active Management Teknolojisinden Faydalanmaya Başlamak İçin Araçlar

Intel, Intel® Active Management Teknolojisi’nin uygulamaya koyulmasına yardımcı olan birçok kaynak sağlıyor. Adım adım videolar, kılavuzlar ve uzman yardımıyla Intel® Active Management Teknolojisi’nin avantajlarını hızlı bir şekilde ve kendi tercihlerinize göre elde edebilirsiniz.

Şimdi başlayın

Yasal Uyarılar1 2 3 4

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Etkinleştirme ve kurumsal ağ bağlantısına, Intel® AMT özelliği etkin bir çip sete, ağ donanımına ve yazılıma sahip bir sistem gerektirir. Dizüstü bilgisayarlarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel® AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve yapılandırmaya bağlı olarak değişebilir. Daha fazla bilgi için, www.intel.com.tr/technology/vpro/index.htm sayfasına bakın.

2

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

3

KVM Uzaktan Kumanda (Klavye, Video, Fare) özelliği yalnızca etkin entegre grafikleri olan, çift çekirdekli Intel® Core™ i5 vPro™ işlemci ve Intel® Core™ i7 vPro™ işlemcilerle kullanılabilir. Harici grafik kartları desteklenmez.

4

Anlatılan maliyeti azaltma senaryoları, belirli bir Intel® işlemcili ürünün, belirtilen durumlarda ve yapılandırmalarla, ileride maliyetleri nasıl etkileyebileceğine ve maliyet tasarrufu sağlayabileceğine örnekler vermeyi amaçlamaktadır. Koşullar değişebilir. Intel, herhangi bir maliyet ya da maliyet düşüşü garantisi vermez.