Eksiksiz Yönetim

Gerek ofiste veya evlerinde gerekse dünyanın diğer ucunda olsun, günümüzde çalışanların mobilitesi giderek artıyor. Intel® Active Management Teknolojisinin1 modern yönetilebilirlik araçlarına sahip Intel vPro® Enterprise for Windows, tüm kuruluşunuz için uzaktan yönetilebilirlik sunar; şirket güvenlik duvarının dışında bulunan veya işletim yanıt vermeyen cihazlara bile erişim sağlayabilir. Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) aracı, BT'nin cihazları güvenlik duvarının içinden, dışından ve buluttan güvenli bir şekilde uzaktan yönetmesine imkan tanır.

Şirketinizin cihazlarının kontrolünü ele almak için Intel® Activate Management Teknolojili ve Intel® Endpoint Management Assistant (EMA) yazılımlı Intel® vPro platformunun sunduğu uzaktan yönetilebilirliğe güvenin.

İşletmenizi Daha İleri Taşımak İçin Tasarlandı

Intel vPro® teknolojili bilgisayarlar, kurumsal kullanıma yönelik tasarlanmıştır. Güvenliğin geleceğine kendinizden emin bir şekilde yön vermenizi ve ekibinizin daha sorunsuz bağlantı kurmasını ve iş birliği yapmasını sağlamak için tasarlanmış ileriye dönük özellikler. Intel vPro®; çevikliğinizi korumak, ölçeklendirme yapmanıza imkan vermek ve hedeflerinizi daha hızlı gerçekleştirmenize yardımcı olmak için işletmenizi ileriye taşır. Uygun donanımla her şeyi yapmak mümkündür.

Yasal Açıklamalar3

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Etkinleştirme ve kurumsal ağ bağlantısına, Intel® AMT özelliği etkin bir çip sete, ağ donanımına ve yazılıma sahip bir sistem gerektirir. Dizüstü bilgisayarlarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel® AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve yapılandırmaya bağlı olarak değişebilir. Daha fazla bilgi için, www.intel.com.tr/technology/vpro/index.htm sayfasına bakın.

2

KVM Uzaktan Kumanda (Klavye, Video, Fare) özelliği yalnızca etkin entegre grafikleri olan, çift çekirdekli Intel® Core™ i5 vPro™ işlemci ve Intel® Core™ i7 vPro™ işlemcilerle kullanılabilir. Harici grafik kartları desteklenmez.

3

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.