Nesilde Bir Gelen İnovasyon

İşte Intel® Optane™ teknolojisi. 25 yıl sonra depolama ve bellek alanında yaşanan ilk yeni büyük gelişme.

Bellek ve Depolama Alanında Bir Devrim

Intel® Optane™ teknolojisi, çeşitli ürünlerde büyük bir sistem performansı potansiyelini gerçekleştirmek üzere yüksek iş hacmi, düşük bekleme süresi, yüksek hizmet kalitesi ve yüksek dayanıklılık özelliklerini eşsiz bir şekilde bir arada sunar1.

Intel® Optane™ teknolojisi

Intel® Optane™ teknolojisi, Intel'in tasarladığı gelişmiş sistem hafıza denetleyicisi, arayüz donanımı ve yazılım IP'si ile Intel® 3D XPoint™ Hafıza Medyası'nı bir araya getiren benzersiz bir kombinasyondur. Bu yapı taşları birlikte kullanıldığında, yeni bilgisayar mimarisi fırsatları ve çeşitli pazarlarda yeni bilgi işlem olanakları sunan yenilikçi bir teknolojiyi meydana getirir. 

Karşınızda Intel® Optane™ DC Sürekli Bellek

Intel® Optane™ DC Sürekli Bellek, veri merkezi gereklilikleri için özel olarak geliştirilen yeni bir bellek ve depolama teknolojisi sınıfıdır. Bu hafıza medyası; yüksek kapasite, uygun maliyet ve kararlılığın eşsiz bir birleşimini sunar. daha büyük miktardaki verileri işlemciye yakınlaştırarak gecikmeleri azaltmak ve performansı artırmak üzere iş yüklerini ve hizmetleri optimize eder.

Daha fazla bilgi edinin

Dünyanın En Hızlı Yanıt Veren Veri Merkezi SSD’si ile Tanışın

Depolama teknolojisindeki çığır açan bir gelişme radikal bir bellek inovasyonuyla buluşunca neler olabileceğini bir düşünün. Dünyanın en hızlı yanıt veren veri merkezi SSD’si çıktı. Karşınızda Intel® Optane™ SSD DC P4800X. Depolama darboğazlarının üstesinden gelmeye yardımcı olan bu ürün, veri merkezlerinin daha büyük ve daha uygun maliyetli veri kümelerini devreye almalarını, uygulamaları hızlandırmalarını ve daha büyük bellek havuzlarıyla çalıştıkları için kurumsal düzeyde kritik görüşler sunmalarını sağlar. Performansı hızlandırın. Veri kümelerini genişletin. Darboğazları ortadan kaldırın.

Şimdi satın alın

Seçenekleri Keşfedin

Bu teknolojinin çok çeşitli bilgi işlem, depolama, gömülü tasarım ve cihaz uygulamalarında kullanılacağını tahmin ediyoruz. Perakendeciler, dolandırıcılık tespit modellerini daha hızlı belirleyebilmek için Intel® Optane™ teknolojisi tabanlı çözümlerden faydalanabilir. Finans kuruluşları, ticari faaliyetleri hızlandırabilir. Sağlık araştırmacıları, daha büyük veri kümeleriyle gerçek zamanlı çalışarak, genetik analizi ve hastalık takibi gibi karmaşık görevleri hızlandırabilirler.

Son Kullanıcının Bilgisayar Deneyimini Optimize Edin

Kuruluşların sanallaştırılmış hizmet sunumunu keşfetmeleriyle birlikte son kullanıcıların bilgisayar deneyimi yeniden şekilleniyor. Kullanıcı odaklı planlama büyük önem taşıyor.

İnceleme raporunu okuyun

Intel® Optane™ SSD’ler MRI Sürelerini Kısaltıyor

Pisa Üniversitesi, Intel® Optane™ SSD’ler kullanarak MRI (Manyetik Rezonans Görüntüleme) sürelerini kırk dakikadan iki dakikaya indiriyor!

Videoyu izleyin

Intel® Optane™ teknolojisi

Intel® Optane™ teknolojisi, bilgisayar tutkunlarının deneyimini geliştirerek profesyonellerin ve tüketicilerin daha etkileyici, üretken ve interaktif deneyimler elde etmelerini sağlar.

Artık Saniyeler Yerine Nanosaniyeler Var

Video çekmeyi, yazı yazmayı, oyununuzu kaydetmeyi ya da herhangi bir şekilde içerik oluşturmayı seviyorsanız, bu sürücüyle tüm bunları daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Karşınızda Intel® Optane™ SSD 905P. İçerik oluşturuculara yönelik olarak tasarlanan bu inovatif teknoloji, büyük dosyalara erişimi ve bunların başlatılmasını hızlandırır. Yani bekleyerek zaman kaybetmez, yaratıcılığa daha fazla zaman ayırırsınız

Şimdi satın alın

Daha Hızlı Yükleyin, Daha Kusursuz Bir Deneyim Elde Edin

Oyun deneyiminizi hızlandırma zamanı geldi. Intel® Optane™ SSD 900P ve 905P, hız kesen engeller olmadan daha önce görülmemiş hızlarda oyun başlatmayı ve seviye yüklemeyi mümkün kılar. İster hiperuzayda büyük bir maceraya çıkın ister hızlı bir hücum sırasında defans yapın, daha kısa gecikme süresi ve daha az performans darboğazıyla kusursuz ve zengin bir deneyimin keyfini çıkarın.

905P SSD’ler Satın Alın

900P SSD’ler Satın Alın

Ne Yaparsanız Yapın, Daha Hızlı Yapın

Önce sistemin başlatıldığı andan itibaren dosya arama ve program başlatmaya kadar her aşamada en sık kullandığınız görevleri öğrenir. Sonra da gaza basar. Karşınızda Intel® Optane™ hafıza: Daha hızlı, daha kusursuz ve daha kolay bir deneyim için yaptığınız her şeyi hatırlayan, akıllı ve uyarlanabilir bir sistem hızlandırıcı.

Daha fazla bilgi edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.