Dönüşüm Yaratan Bir Teknoloji Deneyimi

Karşınızda Intel® Optane™ teknolojisi: Bilgisayar geliştirme ve kullanma şeklimizi değiştirecek yepyeni bir üst düzey bellek sınıfı.

Bellek ve Depolama Alanında Bir Devrim

Intel® Optane™ teknolojisi, yüksek iş hacmi, düşük bekleme süresi, yüksek hizmet kalitesi ve yüksek dayanıklılık özelliklerini eşsiz bir şekilde bir arada sunar.1 Yeni bilgisayar mimarilerinin veri merkezinden masaüstüne kadar nasıl benzersiz olanaklar sunduğunu görmek için bu videoyu izleyin.

Güçlü Bir Temel

Intel® Optane™ Teknolojisi

3D XPoint™ bellek ortamı, Intel Bellek ve Depolama Denetleyiciler, Intel Interconnect IP'si ve Intel® yazılımları, benzeri görülmemiş bir şekilde bu teknolojide buluşuyor. Bu yapı taşları bir araya gelerek, geniş kapasite ve hızlı depolama gerektiren iş yükleri için gecikme süresinin azaltılmasında ve sistemlerin hızlandırılmasında devrim niteliğinde bir gelişmeyi mümkün kılıyor.

Müşterilerin Intel® Optane™ teknolojisini nasıl kullandığını öğrenin ›

Geliştirilmiş Performans

Esnek Beceriler

Sistemin hızlandırılmasından hızlı önbelleğe almaya, depolamanın ve belleğin genişletilmesine kadar birçok yeni olanak ve içgörü sizi bekliyor. Dünyanın dört bir yanındaki tüketiciler, şirketler ve veri merkezleri için bilgisayar mimarisinde köklü bir değişime imza atıyoruz.

Gerçek Yaşam Uygulaması

Şirketlerden Masaüstüne

Teknoloji, inovasyonu ve deneyimleri mümkün kılar. Perakendeciler, dolandırıcılık algılama modellerini daha hızlı bir şekilde tespit edebilir. Finans kuruluşları, ticari faaliyetleri hızlandırabilir. Sağlık araştırmacıları, daha büyük veri kümeleriyle gerçek zamanlı olarak çalışabilir. Ayrıca Intel® Optane™ teknolojisi, kişisel kullanım için interaktif sosyal medyadan etkileyici oyunlara kadar bilgisayar deneyimlerini optimize edebilir.

Intel® Optane™ Hafıza ile Değişim Başlıyor

7. Nesil Intel® Core™ işlemcili ve sabit disk sürücülü bilgisayarlara yönelik akıllı ve uyarlanabilir bir sistem hızlandırıcı olan Intel® Optane™ hafıza, geniş kapasiteli depolama sürücüleri için tavizsiz sistem yanıt hızı sunarken, her şeyi hızlı, kusursuz ve zahmetsiz deneyimleri mümkün kılar.

Daha fazla bilgi edinin

Tüketiciler için Intel® Optane™ Solid State Sürücüler

Bilgisayar sisteminize iş istasyonu sınıfında performans ve sektör lideri dayanıklılık katın. Intel® Optane™ teknolojisi, yüksek performanslı masaüstü bilgisayarlar ve iş istasyonları için yeni bir standart belirleyerek profesyonel kullanıcıları, içerik oluşturucuları ve teknoloji tutkunlarını güçlendirir. 

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Optane™ Teknolojisi Veri Merkezi Çözümleri

Hızlı önbelleğe alma ve depolama için uygulamaları hızlandırabilir, bekleme süresinin önem taşıdığı iş yüklerinde işlem maliyetlerini azaltabilir ve sunucu başına ölçeği artırabilirsiniz. Intel® Optane™ teknolojisi, veri merkezlerinin geniş bellek havuzlarından yeni içgörüler elde etmek amacıyla daha büyük ve daha uygun maliyetli veri kümelerini devreye almalarını mümkün kılar.

Daha fazla bilgi edinin

Belleğin Gelişimini Tasarlama

Intel liderleri, belleğin gelişimini ve Intel® Optane™ teknolojisini yaratan inovatif düşünceyi tartışıyor.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.