Her An Kullanıma Hazır Bir Bilgisayar

Her an her yerden ulaşabileceğiniz bilgisayar gücünün keyfini çıkarın.

Intel® Ready Mode Teknolojisi ile Her Zaman Anında Yanıt Almanın Ayrıcalığını Yaşayın

Artık bilgisayarınızda çalışmaya devam etmek için beklemenize gerek yok. Intel® Ready Mode Teknolojisi ile bilgisayarınız anında tüm işlevleriyle çalışmaya hazır. Bu teknoloji bildiğimiz uyku moduna bir alternatiftir; cep telefonunuz ve tabletinizin kullandığına benzer sessiz ve düşük güç tüketen bir kullanım modudur.

Intel® Ready Mode Teknolojisi, en yeni Intel® Pentium® işlemcide, Intel® Celeron® işlemcide ve Intel® Core™ işlemci ailesinde bulunur.

Intel® Ready Mode Teknolojisini indirin

Intel® Ready Mode Teknolojisiyle…

Dijital Dosyalarınıza Her Zaman Her Yerden Erişin

Telefonunuzda ve tabletinizde bulunan uygulamalar sayesinde nerede olursanız olun bilgisayarınıza uzaktan erişebilir, fotoğraf, video, büyük dosyalar ve daha fazlasını indirebilirsiniz.

Dijital Asistanınızdan Yardım Almak İçin İstemeniz Yeterli

Her zaman hazır bir bilgisayar, Microsoft Windows® 10 işletim sisteminin mümkün kıldığı Cortana* deneyimlerini tamamlayıcı niteliktedir. Cortana* asistana ihtiyacınız olduğunda, tek yapmanız gereken "Merhaba Cortana" demek. Dijital asistanınız anında hizmetinizde.

Otomatik Senkronizasyon ile Tüm Dosyalarınız Her Zaman Güncel Kalsın

Intel® Ready Mode Teknolojisine sahip bir bilgisayar, eve ya da ofisinize vardığınızda fotoğrafları ve dosyaları cihazlarınızla senkronize eder ve saklar. Uygulama güncellemeleri mi? Onlar da otomatik olarak gerçekleşiyor. Bu sayede, her zaman en sevdiğiniz araçların en yeni sürümleriyle çalışabiliyorsunuz.

En Önemli Gelişmeleri Her An Yakından Takip Edin

Intel® Ready Mode Teknolojisine sahip bilgisayarınızı kullanmıyorken bile güncellemeleri alabilirsiniz. E-postaları, Anlık Mesajları, gerçek zamanlı haberleri, spor güncellemelerini, sosyal medya gönderilerini ve hava durumu uyarılarını asla kaçırmayacaksınız. Intel® Ready Mode Teknolojisi, iş kullanıcılarının yedeklemeleri ve güncellemeleri iş saatleri dışında yapmalarını ve böylece verimliliği arttırırken enerji maliyetlerini düşürmelerini mümkün kılıyor.

Güncellemeleri Programınıza Uygun Zamanlarda Alın

“Rahatsız etmeyin” saatlerini belirleyerek belirli zamanlarda güncellemeleri kapatabilirsiniz. Intel® Ready Mode Teknolojisi, sesli uyarıları sessize alarak gelen çağrılar, uyarılar veya bildirimlerin sizi rahatsız etmemesini sağlar.

Dokunarak, Bir Sözünüzle ya da Bakışınızla Anında Bilgisayarınızda Oturum Açın

Intel® Ready Mode Teknolojisi ve Windows Hello* ile bilgisayarınız anında tüm işlevleriyle çalışmaya hazır.

Uygulamalarla Intel® Ready Mode Teknolojisinden En İyi Şekilde Faydalanın

Intel® Ready Mode Teknolojisini destekleyen üçüncü taraf uygulamaları size ve bilgisayarınıza seyahat halindeyken kullanabileceğiniz süper güçler verir.

Uygulamalara bakın