Intel® Run Sure Teknolojisi ile Sunucuların Çalışma Sürelerini En Üst Düzeye Çıkarın

Görev açısından kritik iş yükleri için güçlü bir platform direnci.

İleri Düzey Güvenilirlik Sunan Intel® Xeon® Platinum ve Gold İşlemciler

Birçok işletmede sunucunun bir saatliğine bile plan dışı bir şekilde kapalı kalması, operasyonları önemli ölçüde etkileyebilir. Artık Intel® Run Sure Teknolojisi ile sunucu kapalı kalma sıklığını ve maliyetini azaltırken kritik verilerinizin bütünlüğünü daha iyi koruyabilirsiniz.1 Gelişmiş güvenilirlik, kullanılabilirlik ve hizmet verebilirlik (RAS) özellikleri, Ölçeklenebilir Intel® Xeon® işlemcilerin dayanıklılığını arttırırken, en kritik iş yükleriniz için en üst düzey çalışma zamanını mümkün kılar.

Intel® Xeon® Ölçeklenebilir İşlemciler ile Daha Gelişmiş Intel® Run Sure Teknolojisi

Sistem Direncini Arttırın

Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcilerdeki Intel® Run Sure Teknolojisi, Yerel Makine Denetimi İstisnası tabanlı Kurtarma (veya Geliştirilmiş Makine Denetimi Kontrolü Mimarisi Kurtarma 3. Nesil) gibi MCA kurtarma işlemini geliştirmek ve sistem çalışma zamanını arttırmak üzere tasarlanan yeni ve gelişmiş RAS özellikleri içerir. Çok sayıda kurtarılabilir hatanın birbirine yakın yerlerde meydana gelmesi durumunda ölümcül etkinliklerin önlenmesine yardımcı olur.

Kritik Verilerinizi Koruma

Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcilerdeki yeni özelliklerden biri olan bellek hatası düzeltme özelliğinde yapılan geliştirmeler, verilerinizin güvenliğini sağlamak için en ideal performans ile bellek koruması arasındaki tavizleri ortadan kaldırır.

Plan Dışı Kapalı Kalma Süresini Azaltın

Intel® Run Sure Teknolojisi, işlemci, sabit yazılım ve yazılım katmanlarını entegre ederek önemli hataların teşhis edilmesine, hataların toplanmasına ve sunucunun çalışmasını sürdürmek için otomatik olarak düzeltilmesine yardımcı olan Dirençli Sistem Teknolojisine sahiptir.

Veri Bütünlüğünü Arttırın

Bir diğer özellik grubu olan Dirençli Bellek Teknolojileri, bellek alt sisteminde veri bütünlüğünün sağlanmasına yardımcı olur. Böylece sistem daha uzun bir süre güvenilir bir şekilde çalışır ve acil servis çağrılarına olan ihtiyaç azalır.

Maliyetleri Azaltın

Intel® Run Sure Teknolojisi, sunucunun plan dışı kapalı kalma süreleri nedeniyle kayıp gelir olasılıklarını ve hizmet ve bakım giderlerini en aza indirmenin yanı sıra, şirketin itibarına zarar verebilecek ve yasal sonuçları tetikleyecek maliyeti yüksek senaryolardan korunmanıza yardımcı olur.

Temel Uygulamalar

Intel® Run Sure Teknolojisinden faydalanan görev için kritik iş yüklerinden bazıları şöyledir:

  • İş süreçleri (ERP, CRM, OLTP uygulamaları)
  • Bellek içi uygulamalar
  • Veri analizi/madenciliği
  • Veri ambarı/veri marketi

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenilirlik, kullanılabilirlik ve hizmet verebilirlik sağlayamaz. Intel® Run Sure Teknolojisi'nin bulunduğu bir Intel® Xeon® işlemci gerektirir. Belirli Intel® işlemcilerde bulunan entegre güvenilirlik özellikleri; ek yazılım, donanım, hizmet ve/veya internet bağlantısı gerektirebilir. Sonuçlar yapılandırmaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için sistem üreticinize başvurun.