Altyapıyı Hemen Hızlıca Ve Kolayca Devreye Alın

Intel® mimarisi üzerinde performansı onaylanmış, iş yükü optimize edilmiş veri merkezi altyapısını daha hızlı devreye almak için değerli iş ortaklarımızdan bir Intel Seçili Çözümü1 inceleyin.

Analiz, yapay zeka ve hiper birleşik altyapıya odaklanan yeni çözümlerimiz ve iş ortaklarımızın, kuruluşların değişime adapte olmak ve daha hızlı büyümek için veri kullanımını nasıl en üst düzeye çıkardığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Optimize Performans ve Basitleştirilmiş Devreye Alma İçin Onaylanmıştır

Günümüzün karmaşık veri merkezinde "herkese uygun" bir donanım ve yazılım altyapısı yoktur. Intel Seçili Çözümler, zorlu karşılaştırma testlerinden geçirilip onaylanmış, gerçek performansa yönelik optimize edilmiş olup tahmini işlemleri ortadan kaldırır. Bu çözümler; gelişmiş analiz, hibrit bulut, depolama ve ağ bağlantısı alanlarında günümüzün kritik iş yükleri için Intel® Xeon® işlemcilerde altyapıyı devreye alma sürecini hızlandırır. Daha fazla bilgi için videoyu izleyin.

Kurumsal Şirketler ve Devlet Kurumları

Kurumsal Şirketler İçin Geliştirilmiştir

Gelişmiş analiz, hibrit bulut ve geleceğe hazır depolama çağının avantajlarından faydalanmak için modernleşen kurumsal veri merkezlerine yönelik Intel Seçili Çözümler, veriden güç alan ve BT odaklı kurumsal dönüşümü hızlandırabilir.

İletişim Hizmet Sağlayıcısı

Hassas Ağ Geliştirmeleri

5G özellikli gelecek için ağlarını dönüştüren İletişim Hizmet Sağlayıcılarına yönelik Intel Seçili Çözümler; test edilmiş, güvenilir altyapıları, yeni ve ortaya çıkan müşteri iş yükü taleplerini destekleyen sanal ağ geliştirmelerinden tam olarak yararlanan onaylı yapılandırmalarla daha hızlı ve etkili devreye alma sunar.

Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC)

Görüşlere Daha Kısa Sürede Erişin

Akademik araştırmalar, devlet kurumları ve kurumsal şirketler için Intel Seçili Çözümler sunan yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) özellikleri, daha iyi analiz ve daha karmaşık problemleri çözme becerisiyle günümüz standart verilerinin sınırlarını zorluyor.

İş Yükünüz İçin Bir Çözüm Bulun

Intel Seçili Çözümü İçin İş Ortaklarımıza Danışın

Veri merkezinizin modernleşme yolculuğunu hızlandırmada size yardımcı olacak Intel Seçili Çözümleri için katılımcı OEM iş ortaklarına danışın. Kurumsal BT, yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) ve ağ dönüşümüne yönelik seçenekleri inceleyerek Intel Xeon işlemci ailesi tabanlı çözümlerin nasıl geleceğe yönelik iş yükü için optimize performans sunduklarını keşfedin.

Intel Seçili Çözümü iş ortaklarına bakın

İlgili Ürünler ve Kaynaklar

Intel Veri Merkezi Çözümleri

Intel'in veri merkezi çözümlerinin altyapı, depolama ve yönetim süreçlerini nasıl optimize ettiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla bilgi edinin

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® İşlemciler

Ölçeklenebilir Intel Xeon işlemci platformuyla eyleme dönüştürülebilir analizler elde edin, donanım tabanlı güvenliğe kavuşun ve dinamik hizmet sürecini devreye alın. Analiz, yapay zeka, otonom sürüş, yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) ve ağ dönüşümü dahil hibrit bulut altyapınızı ve en talepkar uygulamalarınızı destekleyin.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Builders Programı

Teknik engelleri ortadan kaldıran ve çözüm sağlayıcılarına veri merkezi inovasyonlarını hızlandırmada yardımcı olan bir işbirliği ortamına katılın.

Daha fazla bilgi edinin

Bulut Bilişim

Kurumsal şirketlerin özel işletme gereksinimlerini karşılayacak uzun vadeli stratejiler ve çözümler geliştirmesine imkan sunacak çoğu sunucu ve bulut çözümünü destekler.

Daha fazla bilgi edinin

Ağ Dönüşümü

Intel; dinamik olarak yükseltilmesi, sürdürülmesi ve ölçeklenmesi kolay standart, yeniden kullanılabilir ve paylaşımlı SDN/NFV platformlarını mümkün kılar.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Ethernet Ürünleri

Intel Ethernet Ağ Adaptörü Denetleyicileri ve Aksesuarları, hizmetleri verimli ve uygun maliyetli şekilde sunmak için veri merkezi genelinde çeviklik sağlar. Intel Ethernet ürünleri; dünya çapında bulunabilirlik, yoğun uyumluluk testleri ve 35 yıllık inovasyon deneyimi sayesinde sunucu ağ bağlantısı için müşterilerin ilk tercihi haline gelmiştir.

Daha fazla bilgi edinin

Intel Solid State Sürücü Veri Merkezi

En iyi veri merkezi depolama çözümleriyle darboğazları ortadan kaldırın. Dijital ticaretin taleplerini karşılamak için altyapınızı modernleştirin. Veri merkezine yönelik Intel SSD'ler performans, güvenilirlik ve dayanıklılık açısından optimize edilmiştir.

Daha fazla bilgi edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.