Daha Hızlı Bir Deneyim Elde Edin

Intel® Optane™ hafıza içeren 8. Nesil Core işlemcili cihazlar şimdi satışta.

Satın Al

Artık 8. Nesil Intel® Core™ işlemcili laptoplarda ve masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilen akıllı ve uyarlanabilir bir sistem hızlandırıcı olan Intel® Optane™ hafıza ile daha hızlı, daha kusursuz ve yanıt hızı yüksek bilgisayar deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Oyun Deneyiminize ve Yaratıcılığınıza Hız Katın

Intel® Optane™ hafızanın yeni Veri Sürücüsü Hızlandırma özelliğiyle geniş kapasiteli ikincil HDD sürücünüze hız kazandırın. Bu güçlü kombinasyon, 4,7 kata kadar daha hızlı oyun yükleme ve 1,7 kata kadar daha hızlı medya yükleme olanakları sunar.

Sürücüyü edinin ›

Masaüstü Performansı

Maks.

2X

Daha hızlı günlük görevler1

Maks.

3,9x

Daha hızlı oyun seviyesi yükleme1

Maks.

3x

Daha hızlı büyük medya dosyaları açma1

Dizüstü Bilgisayar Performansı

Maks.

2,2x

Daha hızlı günlük görevler1

Maks.

4,7x

Daha hızlı oyun seviyesi yükleme1

Maks.

1,4x

Daha hızlı büyük medya dosyaları açma1

İş için

İş Akışınızı Hızlandırın 

Intel® Optane™ hafıza, çalışma şeklinizi öğrenerek ve hatırlayarak sizin için en önemli görevleri hızlandırırken bilgisayar alışkanlıklarınızı üretkenlik avantajlarına dönüştürür. Yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemciler Intel® Optane™ hafıza ile bir araya geldiğinde, günlük görevleriniz 2,2 kata kadar daha hızlı çalışacak1 ve böylece daha verimli bir şekilde çalışmak ve ekran karşısında daha az zaman harcamak için ihtiyacınız olan yüksek performansı elde edeceksiniz.

İçerikler için

Daha Az Bekleyin, Daha Fazlasını Yapın

Bilgisayarınızdaki Intel® Optane™ hafıza, cihazınızı hızlı bir şekilde başlatmanız, büyük medya dosyalarını 3 kata kadar daha hızlı1 açmanız ve neredeyse hiç gecikme olmadan kaydetmeniz için mükemmel bir yanıt hızı sunar. Yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemciler Intel® Optane™ hafıza ile bir araya geldiğinde, daha verimli bir şekilde çalışmak ve ekran karşısında daha az zaman harcamak için ihtiyacınız olan yüksek performansı elde edeceksiniz.

Oyun için

Oyun Yüklenirken Daha Az Bekleyin, Daha Çok Oynayın

En çok oynadığınız oyunları öğrenen ve hızlandıran Intel® Optane™ hafıza ile uyumlu, yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle tanışın. Yeni seviyeyi 4,7 kata kadar1 daha hızlı yükleyerek rakiplerinizden önce savaş alanında hazır olun; tüm oyunlarınızı geniş kapasiteli bir HDD’ye yükleyin ve hızlı depolama alanını temizlemeden yeni bir oyunu SSD hızında oynayın.

Media Asset with Text Component (RWD)

Size ayak uyduracak şekilde optimize edilen gelişmiş performans

Karşınızda Intel® Optane™ hafızaya sahip ve bilgisayarınızın depolama alanından mahrum kalmadan dijital dünyanın hızına yetişmesini sağlamak üzere tasarlanan yeni 8. Nesil Intel® Core™ i5/i7/i9 + işlemci platformu. 8. Nesil Intel® Core™ i5/i7/i9 + platformu tabanlı yeni bir bilgisayar, eski bilgisayarlara göre gelişmiş performans sunarak tüm işlerinizi daha hızlı ve daha kolay yapmanızı sağlar.

Farkı Görün

Intel® Optane™ hafızaya sahip bir bilgisayar, bu iki teknolojinin en iyi özelliklerini sunar: Son derece geniş bir depolama kapasitesi ve SSD hızında performans1 2.

Nasıl Çalışır: Intel® Optane™ Hafıza

Intel® Optane™ hafızanın ve akıllı sistem hızlandırma özelliğinin depolama kapasitesinden taviz vermeden nasıl daha yüksek performans ve yanıt hızı sunduğunu öğrenin.

Teknoloji hakkında bilgi edinin

Kendi Sisteminizi Kurun

Intel® Optane™ hafıza modülleri ayrı olarak satın alınabilir ve Intel® Optane™ hafızaya hazır anakartlarla ya da Intel® Optane™ hafıza destekli sistemlerle eşleştirilebilir.

Birden çok uygulamayı çalıştırmak ve sık sık görevler arası geçişler yapmak için idealdir.

Teknik özellikleri, kurulum kılavuzunu ve destek bilgilerini görüntüleyin

Veri bakımından yoğun uygulamaları ve birden çok oyunu çalıştırmak ve geniş biçimli medya içeriklerini oluşturmak ve düzenlemek için idealdir.

Teknik özellikleri, kurulum kılavuzunu ve destek bilgilerini görüntüleyin

Yeni bilgisayarınız için Intel® Optane™ hafızaya hazır doğru anakartı ya da Intel® Optane™ hafıza destekli sistemi bulun.

Ürün teknik özelliklerini görüntüleyin

Bilgisayarlar Satın Alın

Intel® Optane™ hafızaya sahip yeni bilgisayarlar şimdi satışta. Kutudan çıkardığınız gibi kullanmaya başlayabileceğiniz yeni bir bilgisayar satın alın. Cihazda Intel® Optane™ hafıza logosu olduğundan emin olun.

 

Cihazınızı bulun

Yardıma mı ihtiyacınız var?


Ürün ve Performans Bilgileri

1

Karşılaştırma testi sonuçları, "Spectre" ve "Meltdown" olarak adlandırılan yetkisiz erişim programlarına karşı uygulanan en yeni yazılım yamaları ve sabit yazılım güncellemelerinden önce alınmıştır. Bu güncellemelerin uygulanması, bu sonuçları cihazınız ya da sisteminiz için geçersiz kılmış olabilir. 

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/benchmarks adresini ziyaret edin. 

2

PCMark* Vantage (HDD Paketi) – Futuremark*'ın Windows* günlük bilgisayar performansını ölçen bir karşılaştırma testidir. PCMark Vantage birkaç karşılaştırma paketinden oluşur: PCMark Paketi (“PCMark” Skorunu üretir), Bellek Paketi, TV ve Film Paketi, Oyun Paketi, Müzik Paketi, İletişim Paketi, Üretkenlik Paketi ve HDD Paketi. HDD Paketi, HDD - SSD önyükleme cihazları karşılaştırmasına duyarlı bir işletim sistemi başlatma iş yükü içerir.