Daha Hızlı Bir Deneyim Elde Edin

Daha hızlı, daha kusursuz ve inanılmaz düzeyde hızlı bir bilgisayar deneyimi sunan akıllı ve uyarlanabilir bir sistem hızlandırıcı.

Farkı Görün

Intel Optane™ hafızaya ve sabit disk sürücüsüne [HDD] sahip bir bilgisayar, bu iki teknolojinin en iyi özelliklerini sunar: Son derece geniş bir depolama kapasitesi ve SSD hızında performans1 2.

Performans

Maks.

5,8X

Daha hızlı e-posta başlatma1

Maks.

5x

Daha hızlı tarayıcı başlatma1

Maks.

67%

Daha hızlı oyun başlatma1

İş için

İş Akışınızı Hızlandırın 

Intel Optane™ hafıza, çalışma şeklinizi öğrenerek ve hatırlayarak sizin için en önemli görevleri hızlandırırken bilgisayar alışkanlıklarınızı üretkenlik avantajlarına dönüştürür. Şimdi internet tarayıcınızı 5 kata kadar daha hızlı1  başlatabilir, e-postanızı 5,8 kata kadar daha hızlı1  açabilir ve içerik bakımından zengin sunumlarınızı 3,8 kata kadar daha hızlı1  hazırlayabilirsiniz. Yaptığınız her şey artık daha hızlı, daha kusursuz ve daha kolay olacak.1 3

İçerikler için

Daha Az Bekleyin, Daha Fazlasını Yapın

Bilgisayarınızdaki Intel Optane™ hafıza, cihazınızı hızlı bir şekilde başlatmanız, büyük medya projesi dosyalarını 4 kata kadar daha hızlı1 4 açmanız ve neredeyse hiç gecikme olmadan kaydetmeniz için mükemmel bir yanıt hızı sunar. Birden çok uygulama ve görev arasında hızlı geçişlerle tüm tasarım, düzenleme ve içerik oluşturma işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.1 3

Oyun için

Oyun Deneyiminizi Hızlandırın

Oyunun bir sonraki seviyesini %651 5 daha hızlı yükleme imkanı, oyun kitaplığınızın tamamına yerel erişim ve sıfır manuel dosya yönetimi (iki sürücülü sisteme kıyasla) ile mükemmel bir oyun deneyimi elde edin. Intel® Optane™ hafıza, 1 TB HDD ile birlikte kullanıldığında sürücü genelinde yükleme becerinizi otomatik olarak hızlandırarak uygun maliyetli, SSD benzeri performans1 2 ve en sevdiğiniz oyunları depolamanız için bolca alan elde etmenizi sağlar.

Media Asset with Text Component (RWD)

Nasıl Çalışır: Intel Optane™ Hafıza

Intel Optane™ hafızanın ve akıllı sistem hızlandırma özelliğinin depolama kapasitesinden taviz vermeden nasıl daha yüksek performans ve yanıt hızı sunduğunu öğrenin.

Teknoloji hakkında bilgi edinin

Kendi Sisteminizi Kurun

Intel Optane™ hafıza modülleri ayrı olarak satın alınabilir ve Intel Optane™ hafızaya hazır sistemlerle ya da anakartlarla eşleştirilebilir. Ürün teknik özelliklerini, kurulum talimatlarını ve erişim desteğini görüntüleyin.

Birden çok uygulamayı çalıştırmak ve sık sık görevler arası geçişler yapmak için idealdir.

Teknik özellikleri, kurulum kılavuzunu ve destek bilgilerini görüntüleyin

Veri bakımından yoğun uygulamaları ve birden çok oyunu çalıştırmak ve geniş biçimli medya içeriklerini oluşturmak ve düzenlemek için idealdir.

Teknik özellikleri, kurulum kılavuzunu ve destek bilgilerini görüntüleyin

Masaüstü Bilgisayar Satın Alın

Intel Optane™ hafızaya sahip yeni masaüstü bilgisayarlar şimdi satışta. Kutudan çıkardığınız gibi kullanmaya başlayabileceğiniz yeni bir bilgisayar satın alın. Cihazda Intel® Optane™ hafıza logosu olduğundan emin olun.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/benchmarks/benchmark.html adresini ziyaret edin.

2

PCMark* Vantage (HDD Paketi) – Futuremark*'ın Windows* günlük bilgisayar performansını ölçen bir karşılaştırma testidir. PCMark Vantage birkaç karşılaştırma paketinden oluşur: PCMark Paketi (“PCMark” Skorunu üretir), Bellek Paketi, TV ve Film Paketi, Oyun Paketi, Müzik Paketi, İletişim Paketi, Üretkenlik Paketi ve HDD Paketi. HDD Paketi, HDD - SSD önyükleme cihazları karşılaştırmasına duyarlı bir işletim sistemi başlatma iş yükü içerir.

3

SYSmark 2014 SE (Yanıt Hızı Alt Skoru) – Windows* platformlarının performansını ölçen ve BAPCo* konsorsiyumu tarafından geliştirilmiş bir karşılaştırma testidir. SYSmark* dört kullanım senaryosunu test eder: Ofis Üretkenliği, Medya Oluşturma, Veri Analizi/Finansal Analiz ve Yanıt Hızı. SYSmark*, Microsoft* ve Adobe* gibi Bağımsız Yazılım Tedarikçileri'nden gerçek uygulamalar içerir.

4

Media Project Load Workload – Time elapsed to load a 500MB video project file in Adobe Premiere Pro* (CS6).

5

Game Launch & Level Load Workload – Workload developed by Intel® measuring the time elapsed to launch Bethesda Softworks* Fallout 4 and reach the Main Menu with intro videos disabled (Launch), and the time elapsed from the Main Menu to completion of level loading (Level Load).