Duyarlı Bellek Hızlandırılmış Performans

Sisteminize duyarlılığı düşük maliyetle katın. Intel® Optane™ bellek, kişiselleştirme ve hızı parmak uçlarınıza getirir.1

Alıştığınız Belleklerden Değil

Diğerlerinden farklı, bağımsız bir bellek aygıtı olan Intel® Optane™ bellek sayesinde geleneksel bellek ve depolama arasındaki uçurumu kapatın. Depolama kapasitesi ve akıllı sistem hızlandırmayı birleştirerek bilişim deneyiminizi kolaylaştırır. Hem hız hem kapasite—üstelik hepsi düşük fiyata.

Intel® Optane™ Bellek nedir?

Intel® Optane™ bellek, Intel® Core™ bazlı PC'lerde sistem başlangıcından uygulama çalıştırmaya dek bilişim deneyiminizi kişiselleştiren ve hızlandıran, akıllı bir teknolojidir. Sıkça kullandığınız belge, görüntü, video ve uygulamaları öğrenir; hızlı erişim için elinizin altında tutar ve onları PC'nizi kapattıktan sonra dahi hatırlar.

Intel® Optane™ Bellek ne yönden farklı?

Intel® Optane™ bellek, en sık kullandığınız programları öğrenerek ve onları kullanıma hazır tutarak, en düşük gecikme ile kişiselleştirilmiş ve duyarlı bir deneyim sunar. Alışkanlıklarınız zamanla değişse bile fark eder ve uyum sağlar, böylece asla ritmi kaçırmazsınız.

Diğerlerinden Bir Adım Üstte

Günümüzde sisteminizin performansını Intel® Optane™ bellek kadar kişiselleştirebilen başka bir bellek daha yoktur. Intel® Optane™ bellek, sıkça kullandığınız dosyalarınızı, uygulamalarınızı ve oyunlarınızı tanır, hatırlar ve onlara hızlı erişim sağlar. Intel® Optane™ bellek, bilişim alışkanlıklarınız zamanla değiştikçe uyum sağlayarak duyarlı ve hızlandırılmış bir kullanıcı deneyimi sunmaya devam eder.

Önemli Olana Güç Verir

Özellikle ihtiyacınız olan nesnelere tam da ihtiyaç duyduğunuzda odaklanan bir sistem ile arka planda güç tüketimi geçmişte kalıyor. Intel® Optane™ bellek, gücü en çok kullandığınız programlara yönlendirerek daha hızlı çalışmalarını sağlıyor ve işlerinizi halletmeniz için şaşırtıcı bir duyarlılık sunuyor.

Oyun için

Seri ve Hızlandırılmış Erişim ile Oyun Oyna

Oyun için yaşıyorsun ve asla kesinti istemiyorsun. En iyi oyununu oynamak için, hızlı erişim ve inanılmaz duyarlılık sağlayarak oyunlarını başlangıçtan yüklemeye dek hızlandıran NVMe tabanlı Intel® Optane™ bellek özellikli, gücünü Intel® Core™ işlemciden alan bir bilgisayara ihtiyacın var.

İçerikler için

Bilgisayarınız İçin Bir Egzersiz Programı Gibi

Tercih ettiğiniz düzenleme yazılımı yoğun işlem gerektiriyor, fotoğraflarınızın ve videolarınızın boyutları büyük ise sıkça kullandığınız dosyaları önceden yükleyen ve kaynakları akıllıca ihtiyaç duyduğunuz uygulamalara odaklayan Intel® Optane™ bellekli bir bilgisayara ihtiyacınız var. Sorunsuz işleyen bir makine gibi çalışan bir bilgisayar ile daha üretken olabilir, emeğinizi yaratıcılığa odaklayabilirsiniz.

İş için

Daha Fazla Sorumluluk Alın - Aygıtınız Üstesinden Gelebilir

İster sabırsızlık ister modern yaşam deyin, bazı şeyleri hemen istersiniz. Intel® Optane™ bellekli bir bilgisayar size ve bilgisayarınıza dijital dünyaya ayak uydurmak için yardım eder, böylece işleri hızlı ve kolayca halledersiniz. Bilgisayar deneyiminizi kısa önyükleme süreleri, hızlı uygulama başlatma, olağanüstü oyun tecrübesi ve internette gezinme ile zenginleştirin.

Her Ne Yapıyorsanız, Size Uygun Bir Seçenek Var

PC'niz en iyi bileşenlere ihtiyaç duyar: Performans için Intel® Core™ işlemciler ve duyarlılık için Intel® Optane™ bellek. Intel® Optane™ bellek, depolama kapasitesi olsun veya olmasın, performans sunar.

Katı Hal Depolama özellikli Intel® Optane™ bellek H10, SSD performansı ve yüksek kapasite depolama ile kişiselleştirilmiş bir bilgisayar deneyimi sunar. Intel® Optane™ bellek M10'un varolan SATA depolama aygıtınızı akıllıca hızlandırmasına izin vererek başlatma veya veri sürücünüzden SSD benzeri yanıt performansı elde edin.

Intel® Optane™ Bellek İhtiyaçlarınız İçin Geliştirilmiştir

Solid State Depolama Özellikli Intel® Optane™ Hafıza H10

Intel® Optane™ bellek H10, Intel® QLC 3D NAND depolama ve Intel® Optane™ belleğin tek bir M.2 biçim çarpanında akıllı bir bileşimini sunarak yüksek kapasiteli depolama ile SSD performansı sağlar.

Ürünlere bakın

Intel® Optane™ Bellek M10

Intel® Optane™ bellek M10, kişiselleştirilmiş ve duyarlı SSD-benzeri performans sunabilmek için var olan büyük yerel depolama kapasitesini (SATA bazlı HDD'leri) hızlandırır.

Ürünlere bakın


Intel® Optane™ bellek için indirmeler.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Belirli 7. Nesil, 8. Nesil ve 10. Nesil Intel® Core™ işlemci tabanlı PC'ler ile birlikte sunulur. Daha fazla bilgi için bayinize danışın.