Bellek ve Depolama Alanında Son 25 Yılın İlk Devrimi

Intel® Optane™ DC teknolojisiyle daha büyük ve daha karmaşık veri kümelerini optimize edin, depolayın ve taşıyın. Bu devrim niteliğindeki yenilik, depolama ve bellek hiyerarşisindeki önemli boşlukları doldurarak kalıcı bellek, büyük bellek havuzları, hızlı önbelleğe alma ve hızlı depolama sağlar. Yalnızca Intel, en dinamik ortamlarda bile genel platform performansını artırmaya yönelik çözümler sunmak için Ölçeklenebilir Xeon işlemci platformunu Intel® Optane™ sürekli bellek ve Intel® Optane™ SSD'ler gibi esnek Intel® Optane™ ürünleriyle birleştirir.

Veri Merkezinde Intel® Optane™ Teknolojisini Devreye Almak için On Neden

Intel® Optane™ teknolojisinin şirketiniz için hangi on yolla fark yaratabileceğini öğrenin.

İnfografiği inceleyin

Veri Merkezinde Depolamayı Baştan Tasarlayın

Intel® Optane™ teknolojisinin nasıl CPU kullanım potansiyelini ortaya çıkardığı, sıkışmaları azalttığı ve büyük veri kümelerinden rakipsiz analizler sunduğu hakkında bilgi edinin.

Makaleyi okuyun

Intel® Optane™ Çözümü Seçim Kılavuzu ›

Intel® Optane™ sürekli bellek ve SSD'lerin işletmenizin DRAM ve NAND sınırlamalarının ötesine geçerek uygun bir maliyetle veri ihtiyaçlarını karşılamasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Kılavuza göz atın

Intel® Optane™ Teknolojisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Intel® Optane™ teknolojisi hakkında sık sorulan soruların cevaplarını bulun.

Daha fazla bilgi edinin

Depolama Uzmanı Olmaya Hazır Mısınız?

Geleneksel bellek ve depolamanının sınırları konusunda bilgi sahibi misiniz? Bu sınırların, veri merkezinizde performans ve kapasite eksikliklerine yol açabileceğini biliyor muydunuz?

Tüm bunların daha iyi bir yolu var. Intel'in sektörde ezber bozan mimarisinin, bu boşlukları doldurmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Uzman olun

Intel Veri Merkezi Çözümleri

Intel'in veri merkezi çözümlerinin altyapı, depolama ve yönetim süreçlerini nasıl optimize ettiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla bilgi edinin