Videolarınızı Çabucak Oluşturun, Düzenleyin ve Paylaşın

Ultra HD videolar her yerde. Video oluşturmak ve görüntülemek artık her zamankinden daha önemli ve eğlenceli. Intel® Quick Sync Video ile evde ya da internette videolarınızı düzenlemek, dönüştürmek ve paylaşmak artık saatlerinizi almayacak, birkaç tıklama yetecek. Artık bekleme sırası videonuzda.

"Daha yüksek (4:2:0 yerine 4:2:2) renk örneklemeyle 8K içerik yakalayan kameraların sayısının artmasıyla içerik üreticilerin yüksek doğrulukta video içeriğini oynatma veya başka şekilde yönetme talebi de giderek artmaktadır. Intel ile yürüttüğümüz iş birliği sayesinde optimize ettiğimiz DaVinci Resolve 17.1 uygulamasıyla performanstan ödün vermeden müşterilerimize bu gelişmiş ortam özelliklerini sunabilmemiz için Intel'in en yeni 11. Nesil işlemcilerde sunduğu yerleşik, özel, donanım tabanlı Quick Sync Video teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Intel'in geleceğe yönelik geliştirdiği teknolojiler ve güçlü iş ortaklığımız sayesinde içerik üreticileri topluluğuna Intel CPU'ları için optimize edilmiş en gelişmiş, sezgisel ve yüksek performanslı çözümleri sunmayı dört gözle bekliyoruz."

- Rohit Gupta, Yönetmen – DaVinci Software Engineering, Blackmagic

Geliştiriciler için

Uygulamalarınızı Intel® Quick Sync Video için optimize edin.

Intel® Media Server Studio ve Intel® Media SDK istemci çözümleri ile nasıl yapıldığını öğrenin.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.