Videolarınızı Çabucak Oluşturun, Düzenleyin ve Paylaşın

Ultra HD videolar her yerde. Video oluşturmak ve görüntülemek artık her zamankinden daha önemli ve eğlenceli. Intel® Quick Sync Video ile evde ya da internette videolarınızı düzenlemek, dönüştürmek ve paylaşmak artık saatlerinizi almayacak, birkaç tıklama yetecek. Artık bekleme sırası videonuzda.

Intel® Quick Sync Video teknolojisi nedir?

Intel® Quick Sync Video teknolojisi1, Intel® Grafikleri Teknolojisinin özel medya işleme özelliklerini kullanarak hızlı kod çözme ve kodlama işlemi yaparken, işlemcinin diğer görevleri de yerine getirmesini ve sistem yanıt hızını artırmasını mümkün kılar.

Intel® Quick Sync Video demosunu izleyin

Nasıl Çalışıyor?

Video içeriği genel olarak sabit sürücülerde, DVD'lerde, kameralarda, cep telefonlarında ya da yayın araçlarında sıkıştırılmış ve kodlanmış olarak depolanır. Bu tür içerikleri oynatmak, çevrimiçi yüklemek veya telefonunuza kopyalamak istediğinizde, içeriğin önce kodunun çözülmesi, ardından yeni formatı için yeniden kodlanması gerekir; bu da hem kaynak hem de zaman gerektiren bir süreçtir. Intel® Quick Sync Video teknolojisi, Intel® Grafikleri Teknolojisinin özel medya işleme özelliklerini kullanarak hızlı kod çözme ve kodlama işlemi yaparken, işlemcinin diğer görevleri de yerine getirmesini ve sistem yanıt hızını artırmasını mümkün kılar.

Intel® Quick Sync Video ve FFmpeg kurulum ve doğrulama kılavuzu

Geliştiriciler için

Uygulamalarınızı Intel® Quick Sync Video için optimize edin.

Intel® Media Server Studio ve Intel® Media SDK istemci çözümleri ile nasıl yapıldığını öğrenin.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.