Ölçekli Veri Merkezi Çevikliği

Intel’in sektör lideri ekosistemi sunar.

Intel® Rack Scale Design (Intel® RSD), bir veri merkezinin oluşturulma, yönetilme ve zaman içinde genişleme şeklini kökten değiştiren dağıtılmış ve birleştirilebilir altyapıya yönelik sektör genelinde bir mimaridir.1

Karşınızda Intel® Rack Scale Design (Intel® RSD)

İnovasyonun değişimi desteklediği ve büyümeyi hızlandırdığı bir dönemde, veri merkezi altyapılarının daima bir adım ileride olmasını sağlama çabaları, oldukça maliyetli olabilir. Sektör lideri ekosistem ortakları ile çalışan Intel, bu inovatif iş yüklerinin taleplerini karşılamak üzere çevikliği artıracak ve aynı zamanda sermayeyi ve operasyon maliyetlerini düşürecek çözümler sunar. Nasıl olduğunu öğrenmek için bilgilendirici videoyu izleyin.

Ölçekli veri merkezi çevikliğini iyileştirmeye hazır mısınız? Hemen başlamak için iş ortaklarımızla bağlantıya geçin.

İş ortaklarımızla bağlantıya geçin

Intel® RSD Hakkında Her Şeyi Öğrenin

Bir Bakışta

Intel® RSD’ye dayalı bir çözümün temel niteliklerini, yüksek çeviklik ve düşük maliyetlerle nasıl avantaj elde edebileceğinizi öğrenin.

İnfografiği okuyun

Yönetici Özeti

Veri merkezinizi yönetimi sadeleştiren ve değişen kaynak ihtiyaçlarına uyum sağlayan bir mimari temel üzerine kurmanız için öne sürülen iş gerekçelerini inceleyin.

Özeti okuyun

Mimari Genel Bakış

Yazılım çerçevesi, donanım şemaları, mevcut ve gelecek sürümlerden oluşan listeler de dahil olmak üzere Intel® RSD referans mimarisinin temel özelliklerini keşfedin.

İnceleme raporunu okuyun

Intel® RSD ile Çalışmaya Başlayın

Teknik özellikler, uygulama kılavuzları ve sürüm notları gibi Intel’in Intel® RSD referans mimarisine ilişkin kapsamlı belgelere erişin. Intel bu belgelerin yanı sıra önemli Intel® RSD yazılım bileşenleri için tamamıyla doğrulanmış bir referans kodu sunar.

Mevcut kaynakları görün

Intel® RSD Partner ile Hemen Bağlantıya Geçin

Veri merkezi dönüşümünüzü başlatmak için ortaklarımızdan birinin sunduğu Intel® RSD tabanlı bir çözüm arayın. Kuruluşların yanı sıra bulut ve iletişim hizmeti sağlayıcıların gerçek dünya taleplerini karşılamak için Intel® RSD’yi temel alarak çalışan lider donanım ve yazılım satıcılarının sunduğu ürün ve çözümleri keşfedin.

Ortak bulun

Ek Kaynaklar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.