Dünyayı 3 Boyutlu Gözlemleyin

Intel® RealSense™ teknolojisi, cihazlara bulundukları ortamı görme, anlama, ortamla etkileşim kurma ve ortamdan öğrenme becerileri katarak teknolojinin geleceğini kökünden değiştiriyor.1 Dünyayla etkileşim kurmanın yeni ve inovatif yollarını bulmanızı sağlayacak derinlik algılama teknolojisine sahip üç ürün mevcut.

Prototipinizi Bilgisayar Görüşüyle Güçlendirin

Kutusundan çıktığı gibi kullanıma hazır olan Intel® RealSense™ Derinlik Kamerası D400 Serisi, USB ile mevcut prototiplerinize kolaylıkla eklenebilir. Yüksek görüntü çözünürlüğü ve yüksek kare hızı özelliklerinin sağladığı gelişmiş ve doğru bilgisayar görüşüyle projelerinizde inovatif görsel çözümlerden faydalanın. Hem açık hem de kapalı mekanlarda çalışan her iki Intel RealSense Derinlik Kamerası, uzun görüş menzili sağlar.

En güncel bilgiler için kaydolun

Uygulamaları Kolaylıkla Geliştirin

Intel® RealSense™ teknolojisi, birçok işletim sistemini ve programlama dilini destekler. Intel® RealSense™ SDK, kameradan derinlik verileri almanıza ve bu verilerden elde edilen yorumları seçtiğiniz platformda kullanmanıza olanak tanır. Geliştirici araçları, Windows* OS, Linux*, Mac* OS, ve başka işletim sistemlerinde sunulacaktır. Kit, aynı zamanda projenizi hızlandırmanız için örnek kodlar, hata ayıklama araçları ve değerlendirme araçları sunacaktır.

Intel® RealSense™ yazılımını GitHub'tan indirin

Ürününüze Derinlik algılama Özelliğini Entegre Edin

Hızlı ürün geliştirme için kullanıma hazır bir çözüm sunan Intel® RealSense™ Derinlik Modülü D400 Serisi, VR, Robotik ve derinlik algılamanın önemli olduğu tüm pazarlar için entegrasyon olanağı sağlar. Ürünlerinizde derinlik görüş entegrasyonunu optimize etmek için en iyi güç tüketimini, görüş sahasını ve obtüratör türünü sunan modülü seçin. Bu kişiye özel derinlik modülü, gelişmiş bir çözüm olarak ürününüze “görme” becerisi katar.

Akıllı Cihazları Daha Akıllı Yapabilirsiniz

Intel® RealSense™ Görüş İşlemcisi D4 Serisi, işin zor kısmını sizin adınıza üstlenir. Derinlik kameralarından gelen ham görüntü akışlarını işlemek için gelişmiş algoritmalar kullanır ve yüksek çözünürlüklü 3 boyutlu derinlik haritalarını özel bir GPU'ya ya da ana işlemciye ihtiyaç duymadan hesaplar. Bu görüş işlemcisini sisteminize ekleyerek, hızlı özel tasarım özelliği elde edebilir ve sisteminizin ana işlemcisine daha fazla bant genişliği için alan açabilirsiniz.

RealSense, el ve parmak izlemeden zenginleştirilmiş gerçeklik ve 3D taramaya kadar yeni ve ilginç etkileşimleri mümkün kılıyor. Yeni bir inovatif uygulama geliştirmemiz için bizimle nasıl çalışabileceğinizi öğrenin.
RealSense, el ve parmak izlemeden zenginleştirilmiş gerçeklik ve 3D taramaya kadar yeni ve ilginç etkileşimleri mümkün kılıyor. Yeni bir inovatif uygulama geliştirmemiz için bizimle nasıl çalışabileceğinizi öğrenin.

Intel® RealSense™ Teknolojisinin Olanaklarını Keşfedin

Intel® RealSense™ teknolojisi, robotikten drone'lara ve sanal gerçeklikten istemci uygulamalarına kadar çeşitli pazarlarda insana özgü duyular yaratma alanında inovasyona, entegrasyona ve liderliğe devam ediyor.

 

Daha fazla bilgi edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.