Dinamik Ortamlarda Sistem Performansını Serbest Bırakın

Intel® Resource Director Teknolojisi (Intel® RDT), son seviye önbellek (LLC) ve bellek bant genişliği gibi paylaşımlı kaynakların uygulamalar, sanal makineler (VM) ve konteynerler tarafından nasıl kullanıldığını daha iyi görmeyi ve kontrol etmeyi mümkün kılar. İş yükü konsolidasyon yoğunluğu, performans tutarlılığı ve dinamik hizmet sunumunda devrim niteliğindeki bu teknoloji, veri merkezinde verimliliği ve esnekliği arttırmaya yardımcı olurken, genel toplam sahip olma maliyetini (TCO) azaltır. Yazılımla tanımlı altyapı ve kaynağı tanıyan gelişmiş orkestrasyon teknolojileri sektörü yeniden şekillendirirken, Intel® RDT, uygulama performansını optimize eden ve Intel® Xeon® işlemcilerle orkestrasyon ve sanallaştırma yönetimi sunucu sistemlerini güçlendiren temel özellikler sunar.

Intel® Resource Director Teknolojisi (Intel® RDT) Çerçevesi

Intel® RDT, önbellek ve bellek takibi ve tahsisi için CMT, CAT, CDP, MBM ve MBA dahil olmak üzere çeşitli bileşen özelliklerine sahip bir çerçeve sunar. Bu teknolojiler, Son Seviye Önbellek (LLC) ve ana bellek (DRAM) bant genişliği gibi platform üzerinde aynı anda çalışan birçok uygulama, konteyner veya VM tarafından kullanılan paylaşımlı kaynakların takibini ve kontrolünü mümkün kılar. RDT “gürültücü komşuların” tespit edilmesine ve performansa müdahalelerinin azaltılmasına yardımcı olarak, karmaşık ortamlarda ana iş yüklerinin performansının korunmasını sağlar.

Intel® Resource Director Teknolojisi (Intel® RDT) Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Intel® Resource Director Teknolojisiyle (Intel® RDT) Faydalı Kaynakları İnceleyin

Bu site, öne çıkan içerikler, blog'lar, teknik yardımcı materyaller ve araçlar dahil olmak üzere Intel® Resource Director Teknolojisi (Intel® RDT) hakkında bilgiler sunar.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Resource Director Teknolojisi’nin (Intel® RDT) Avantajları

En kritik uygulamalarınızın, performansı en üst düzeye çıkarmak için gerekli kaynaklara ulaşmasını nasıl sağlarsınız? Intel® Resource Director Teknolojisiyle (Intel® RDT), yazılımla güdümlü donanım özellikleri, hizmet kalitesini (QoS) garanti etmeye ve ihtiyaç duyduğunuzda takip konusunda görüşler ve kontrol sağlamaya yardımcı olmak üzere, temel paylaşımlı sistem kaynaklarının tahsisini takip ve kontrol eder.

Videoyu izleyin

Intel® Platform Resource Manager (Intel® PRM)

Intel® Platform Resource Manager (Intel® PRM), en iyi çaba işleriyle gecikme bakımından kritik işleri bir düğümde ve kümede yan yana yerleştirmenize yardımcı olan yazılım paketlerinden oluşur.

Araç kitini inceleyin

Dinamik Ortamlar için İnovatif Teknolojiler

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® İşlemciler

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® işlemci platformu ile harekete geçirilebilir görüşler elde edin, donanım tabanlı güvenlikten faydalanın ve dinamik hizmet sunumunu devreye alın. Hibrit bulut altyapınızı ve daha talepkâr uygulamalarınızı destekleyin.

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® işlemciler hakkında daha fazla bilgi edinin

Kurumsal Bulut

Yenilik tabanlı Intel® mimarisiyle yüksek verimli, iş yerinde bulut dağıtımını hızlandırın.

İş yerinde bulut hakkında daha fazla bilgi edinin