Teknolojiler

Intel; yükselen teknolojiler, veri merkezi sunucuları, iş dönüşümü, bellek ve depolama, güvenlik ve grafikler gibi birçok alanda şirketlere ve tüketicilere yönelik yeni ve heyecan verici teknolojiler geliştirme konusundaki liderliğini sürdürüyor.1 Dünyayı nasıl değiştirdiğimize bakın.

Öne Çıkan Teknolojiler

Intel'in sanal gerçeklik yaklaşımı ve 5G yolculuğundaki liderliğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Grafikler ve Görsel Teknolojiler

Intel® Graphics Teknolojisi, çok çeşitli cihazlarda çarpıcı görsellere hayat verir. Harika performansı ve muhteşem görüntüleme deneyimlerini mümkün kılan teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Veri Merkezi Teknolojileri

Intel veri merkezinin gelişimini destekliyor. Uç noktadan buluta her aşamada sunduğumuz teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Intel vPro® Platformu

Kurumsal bilgi işlemin temeli. Dijital dönüşümü mümkün kılan teknolojilerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bellek ve Ağ Teknolojileri

Bilgisayar deneyiminizi yeniden şekillendirin. Bilgisayar kurma ve kullanma alışkanlıklarımızı değiştirebilecek teknolojilerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Güvenlik Teknolojileri

Güvenlik korumasını güçlendirme. Sizi ve şirketinizi koruyan donanım tabanlı güvenlik teknolojilerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.