Silikon Tabanlı Güvenilir Bir Altyapı İnşa Edin

Intel® Xeon® Ölçeklenebilir platformu, çok önemli bir donanım tabanlı güven kaynağı ortamı sağlar. Silikondan başlayan koruma, platform donanımı ve sabit yazılım boyunca devam ederek etkili bir BT güvenliği platformunu garantiler.

Güven, Dayanıklılık ve Kontrol Elde Edin

Intel® teknolojisi, Intel® silikonunda geliştirilen bir platform güvenliği teknolojileri paketiyle Güvenilir Altyapı sunar. Donanım tabanlı güvenlik teknolojileri, güvenli BT için çok önemli bir temel oluşturur. Bu teknolojiler, fiziksel ve sanal altyapılarda sayısı giderek artan ve sürekli değişim halinde olan birçok tehdide yanıt verir.

Saldırı Yüzeyi Genişliyor

İnternete bağlı cihazların ve buluta taşınan iş yüklerinin sayısı artarken, bilgisayar korsanlığı da giderek daha büyük bir tehdit haline geliyor. Kötü olduğu bilinen faktörlere karşı kullanılan geleneksel yöntemler, artık şirketlerin güvenliğini sağlamak için yeterli değil. Kökten platform silikonuna kadar BT altyapısının tamamının güvenliğinin sağlanması gerekiyor.

Kapsamlı Bir Çözümü Devreye Alın

Güvenilir Altyapı, Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler ile doğrudan platformun temelinde geliştirilen donanım tabanlı güvenliğe dayanır. Intel® Cloud Integrity Teknolojisi (Intel® CIT); Tek Dokunuşla Aktivasyon özelliği sunan Intel® Trusted Execution Teknolojisi (Intel® TXT) ve Intel® Platform Trust Teknolojisini (Intel® PTT) içeren çözüm paketinin bir parçasıdır.1

Intel® PFR—Platform Bellenimini Koruyun

Intel® Platform Bellenim Dayanıklılığı (Intel® PFR)

Intel® FPGA tabanlı bir kök güven çözümü kullanarak sunucu platform bellenimini Koruyun, Tespit Edin ve Kurtarın.

Intel® TXT: Platformun Güvenliğini Sağlayın

Intel® Trusted Execution Teknolojisi (Intel® TXT)

Bilgi işlem platformunun ve güvenliğinin değerlendirilmesi için gereken tüm destekleri sağlar. Şimdi Tek Dokunuşla Aktivasyon sayesinde devreye alması her zamankinden daha kolay.

Intel® SecL- DC—Bulut Ölçeğinde Güvenlik Teknolojileri

Intel® Security Libraries for Data Center (Intel® SecL - DC)

Donanım köklü Intel güvenlik teknolojilerinin bulut ölçeğinde kullanımını kolaylaştıran yazılım kütüphaneleri ve hizmetler.

Intel® TXT ile Tanışın

Intel® Bulut Geliştiriciler Sektör Genelinde İş Birliğini Destekliyor

Lider sektör çözümü sağlayıcıları, yayınlara, referans mimarilerine, inceleme raporlarına, çözüm özetlerine ve daha birçok kaynağa erişim sağlıyor.

Hemen katılın

Intel® CIT'yi Uygulamaya Koyun

Sanallaştırılmış ve sanallaştırılmamış Intel-IA tabanlı platformların bütünlüğünü yönetmek için Intel® CIT'den faydalanın.

Nasıl olduğunu öğrenin

Intel® TXT Ürünleri ve Çözümleri Edinin

Bir OEM/ODM'den ayrı bir Güvenilir Platform Modülü (TPM) çipi ya da doğrudan platformdan devreye alınan entegre Intel® PTT teknolojisine sahip bir sunucu satın alın.

Buradan başlayın

Intel® TXT'yi etkinleştirin

Intel® TXT çözümleri ve ürünleri, lider sunucu sistemi sağlayıcıları ile yazılım ve hizmet sağlayıcılardan bulunabilir.

Daha fazla bilgi edinin

Bu Faydalı Kaynaklardan Yararlanın

Intel® TXT ile Sunucu Platformu Güvenliğini Güçlendirin

Donanım tabanlı güvenlik teknolojilerinin giderek artan ve değişen güvenlik tehditlerine karşı savunmaya nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

İnceleme raporunu okuyun

Güvenli ve Uyumlu Bir Buluta Giden Yol

Güvenilir bir bulut altyapısı geliştirmeyi öğrenin.

İnceleme raporunu okuyun

Intel® TXT'yi Kurun ve Yapılandırın

Intel® TXT yapılandırma rehberi ile eksiksiz arka plan bilgisi alın ve yöntemleri adım adım öğrenin.

İnceleme raporunu okuyun

SoftLayer'ın Intel® TXT'yi Nasıl Kullandığını Görün

SoftLayer, tüm sistemin güvenliğini ve bütünlüğünü ölçen, izleyen ve doğrulayan bir bulut ortamının oluşturulmasını kolaylaştırıyor.

İnceleme raporunu okuyun

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.