Intel Unite® Bulut Hizmeti ile Tanışın

Gücünü Intel'den alan, basit ve erişilebilir bulut iş birliği çözümü.

Intel Unite® Bulut Hizmeti'ni edinin1


Intel'den Güçlü İş Birliği Aracı

Intel Unite® çözümü; yüksek kaliteli, uygun maliyetli, kurumsal düzeyde işbirliği olanağı sunuyor. BT, cihazdan bağımsız olarak kolaylıkla devreye alınabilen açık platformdan faydalanıyor. Kullanıcılar çözümün basitliğini beğeniyor. Toplantılar daha güvenli ve daha üretken geçiyor.

Şimdi Bulut Hizmeti Olarak Sunuluyor

Intel Unite® Bulut Hizmeti, PIN hizmetini bulutta barındırma seçeneği sunar. Bu sayede bu işi kendiniz yönetmek için zaman ve kaynak harcamak zorunda kalmıyorsunuz. Toplantı odalarınızda seçili Intel vPro® platformu tabanlı cihazları ve istemci cihazlarında Intel Unite® uygulamasını tercih etmeniz yeterli.

Intel Unite® Bulut Hizmeti ile Toplantılarınızın Verimliliği Artıyor

Açık ve Genişletilebilir

Birçok farklı cihazı, işletim sistemini ve eklentileri kullanabilirsiniz.

Uygun Maliyetli

Altyapıya ve yönetime daha az harcayabilirsiniz.

Daha Güvenli

Uçtan uca veri koruması sağlamaya yardımcı olur.

Daha Kolay

Yepyeni ve sezgisel dokunmatik arayüz, toplantılara hızlı ve kolay bir şekilde başlamanızı sağlıyor.

İşbirliğini destekler

Birden çok ekranı paylaşabiliyor, yorum yapabiliyor ve notlar ekleyebiliyorsunuz.

BT Dostu

Uzaktan analiz alın, yönetin ve sorunları giderin.

Intel Unite® Çözümünü Deneyin


Intel Unite® çözümünün kuruluşunuz için nasıl basit, açık ve genişletilebilir bir çözüm sunduğunu görmek isterseniz bir tanıtım talep edin.

Her Ortam için Bulut İşbirliği

Toplantı Alanları

Toplantı Alanları

Konferans salonlarını, birlikte çalışma alanlarını, toplanma yerlerini ve diğer tüm alanları ilgi çekici ve interaktif işbirliği merkezlerine dönüştürün.

Daha fazla bilgi edinin ›

Sınıflar

Sınıflar

Eğitim, daha düşük bir toplam sahip olma maliyetiyle heyecan verici ve etkileşimli bir multimedya işbirliği deneyimine dönüştürülebilir.

Daha fazla bilgi edinin ›

Dijital Ekran

Dijital Ekran

Dijital ekranların arka planında çalışan Intel Unite® Bulut Hizmeti sayesinde kullanıcılar anlık toplantılarda ekran üzerinde iş birliği yapabilir. Toplantı bittiğinde ekran tekrar dijital ekran veya monitör olarak kullanılabilir.

Sağlık

Sağlık

Intel Unite® çözümüyle daha iyi bir hasta konsültasyon deneyimi sunabilir, bakım ekipleri arasındaki işbirliğini güçlendirebilir ve hasta verilerini koruyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin ›

Her Ölçekten Kuruluş için Bulut İşbirliği

Intel Unite® çözümü için Intel Unite® çözümünü destekleyen Intel® Core™ vPro® işlemcili bir bilgisayar merkezi, kullanıcı cihazlarında Intel Unite® uygulaması ve bir PIN servisi gerekiyor.

Yeni Intel Unite® Bulut Hizmeti ile yönetilen PIN hizmeti Intel tarafından sağlanır. Böylelikle PIN sunucunuzun olması, böyle bir sunucuyu yönetmeniz veya bakımını yapmanız gerekmiyor.

  • Daha düşük maliyet, küçük ve orta ölçekli işletmelerin kurumsal düzeyde bulut işbirliğine erişmelerini mümkün kılıyor
  • Devreye alma sürecinin standartlaştırılması ve bakım gerekliliğinin az olması, BT'nin diğer önceliklere odaklanmasını sağlıyor
  • Kullanım kolaylığı, çalışanların üretkenliğini artırıyor

Yeni Intel Unite® Bulut Hizmeti, sağladığı bulut iş birliğiyle altyapı maliyetlerini ve BT maliyetlerini en aza indirir.

Daha İyi Bir İşbirliği Mümkün

Intel, Kolay ve Daha Güvenli İşbirliği Olanakları Sunuyor

Farklı yerlerde ve farklı cihazlarda kusursuz bir işbirliği deneyimi yaşayabilirsiniz.

İnfografiği indirin

Modern İşyerleri için İşbirliği

Intel Unite® çözümünün işbirliğindeki zorlukları nasıl üretkenliğe dönüştürebildiğini görün.

Çözüm özetini okuyun

Intel Unite® Bulut Hizmeti'ni edinin1


Intel Unite® Çözümü Destek Sayfasına Gidin


Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknoloji özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize veya bayinize danışın ya da https://www.intel.com.tr adresini ziyaret edin.

Anlatılan maliyeti azaltma senaryoları, belirli bir Intel® işlemcili ürünün, belirtilen durumlarda ve yapılandırmalarla, ileride maliyetleri nasıl etkileyebileceğine ve maliyet tasarrufu sağlayabileceğine örnekler vermeyi amaçlamaktadır. Koşullar değişebilir. Intel, herhangi bir maliyet ya da maliyet düşüşü garantisi vermez.
Intel, Intel logosu, Intel vPro® teknolojisi ve Intel Unite® Bulut Hizmeti, Intel Corporation'ın veya bağlı kuruluşlarının ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.
*Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.
© Intel Corporation