Teknolojiler ve Farklı Konumlar Arasında Kusursuz İşbirliği

Her büyüklükteki işletmeler, okul bölgeleri ve sağlık kuruluşları; karışık teknolojileri birleştirmek, bilgi paylaşımı kolaylaştırmak ve işbirliğini geliştirmek üzere Intel Unite® çözümünü kullanıyor. Uygun maliyetli ve güvenli olan bu çözüm, mevcut BT ortamınızda kolaylıkla devreye alınabiliyor ve yönetilebiliyor.

Kurumsal

Daha İyi İşbirliği, Daha İyi Ticaret

Intel Unite® çözümü, ekibinizin dilediği cihazı kullanarak her yerden kablosuz bağlantı kurmasına, gerçek zamanlı materyal paylaşmasına ve işbirliği yapmasına olanak tanımanızı sağlıyor. Bu basit ve güvenli çözüm, toplantılarda bağlantı sorunlarından kaynaklanan zaman kaybını önlüyor.

SAMES KREMLIN, Intel Unite® Çözümü ile Daha Üretken

Intel Unite® çözümünü devreye alan SAMES KREMLIN North America; kurulum, katılımcı erişimi ve ekran paylaşımı ile ilgili teknik sorunların neden olduğu zaman ve konsantrasyon kaybını ortadan kaldırdı.

Durum incelemesini okuyun

IHG, Intel Unite® Çözümü ile Toplantıları Modernize Ediyor

Konaklama sektörünün küresel liderlerinden InterContinental Hotels Group (IHG), çalışanlarının her yerden kolaylıkla materyal paylaşmasını ve işbirliği yapmasını sağlamak için Intel Unite® çözümden faydalanıyor.

Durum incelemesini okuyun

Büyük Sigorta Şirketi, Daha İyi İletişim için Intel Unite® Çözümünü Kullanıyor

Intel Unite® çözümü, daha hızlı ve teknik sorunlar olmadan gerçekleşen, müşteriler ve çalışanlar arasında daha iyi iletişim kurulmasını sağlayan toplantılarla Kuzey Amerika’daki büyük bir sigorta şirketinin işlerini destekliyor.

Durum incelemesini okuyun

Eğitim

Modern Eğitim Aracı

Daha ilgi çekici sınıf ortamlarını, aktif öğrenmeyi, problem çözmeyi ve işbirliğini destekleyen Intel Unite® çözümü, okullarda mevcut yazılım ve donanımın büyük bir kısmıyla uyumludur.

Anaheim UHSD, İşbirliğini Artırmak için Intel Unite® Çözümünü Kullanıyor

Anaheim Union High School District (Anaheim UHSD); bilgiye erişimi, fikir paylaşımını ve öğrencilerinin başarısını desteklemek için Intel Unite® çözümünü kullanıyor.

Durum incelemesini okuyun

Günümüzün Eğitim Alanlarında Kusursuz İşbirliği

Okullarda daha zengin ve daha aktif öğrenme deneyimleri sunulmasını sağlayan Intel Unite® çözümü, kolaylıkla devreye alınabilen ve kullanılabilen uygun maliyetli bir yaklaşımdır.

İnfografiği inceleyin

Öğrencilerin Öğrenme Biçimleri Değişiyor

Intel Unite® çözümünün eğitim kurumlarının aktif öğrenme için doğru ortamı oluşturmalarına nasıl yardımcı olduğunu izleyin.

Videoyu izleyin

Öğrenciler ve Öğretmenler Arasında İnteraktif İşbirliği

Newport, NH, School District, öğrencilerin her zaman her yerden öğrenmeye ulaşabilmesini desteklemek için Intel Unite® çözümünü kullanıyor.

Durum incelemesini okuyun

Intel Unite® Çözümü Aktif Sınıf Öğrenimini Destekliyor

Intel Unite® çözümü, Monticello School District’teki öğretmenlerin öğrencilerine daha aktif ve etkileyici öğrenme deneyimleri sunmasını sağlıyor.

Durum incelemesini okuyun

Sağlık

Daha İyi Bilgi Paylaşımı ve Daha İyi Hasta Bakımı

Doktorların dijital bilgileri her ekranla güvenli ve kablosuz olarak paylaşmasını mümkün kılan Intel Unite® çözümü, koordinasyonun ve işbirliğinin güçlendirilmesini ve hasta bakımının iyileştirilmesini sağlıyor.

Intel Unite® Çözümü Cerner’de İnovasyonu Destekliyor

Intel Unite® çözümünün mümkün kıldığı kablosuz kullanım rahatlığı ve gerçek zamanlı fikir paylaşımı olanakları, sağlık sektöründeki BT liderlerinin daha iyi işbirliği yapmalarını ve daha üretken olmalarını sağlıyor.

Durum incelemesini okuyun

Intel Unite® Çözümünün Klinik Ortamlardaki Faydaları

Sağlık sektörü çalışanları, Intel Unite® çözümüyle mevcut altyapılarını kullanarak tıbbi bilgileri ekip üyeleri ve hastalarla daha kolay bir şekilde paylaşabiliyor.

İnfografiği inceleyin

Hastaların Bilgilendirilmesine ve Hasta Memnuniyetinin Arttırılmasına Yardımcı Olun

Intel Unite® çözümünün sağlık uzmanlarının hasta bilgilerini uzaktaki uzmanlarla paylaşmalarını nasıl sağladığını öğrenin.

Videoyu izleyin

Intel Unite® Çözümü Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Intel Unite® çözümü, kuruluşunuz için güvenli bir içerik paylaşımı ve işbirliği platformunu kolaylıkla oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Ekranları ve karma teknoloji ortamlarını kablosuz olarak birbirine bağlayabilir ve ekibinizin her yerden kusursuz bir şekilde bilgi paylaşmasını ve işbirliği yapmasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin ›

Eklentilerle Sağlayabileceğiniz Tüm Araçları ve İşlevleri Görün