Kablo ve Gecikme Olmadan Her Yerden İş Birliği Yapın

Yeni Intel Unite® Çözümünün içerik paylaşımı ve iş birliği deneyimini nasıl geliştirdiğini görün. BT için daha kolay yönetim olanağı, kullanıcılar için her zaman her yerden daha güvenli bağlantı.

Intel Unite® Çözümü, kuruluşunuz için güvenli bir içerik paylaşımı ve iş birliği platformunu kolaylıkla oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Ekranları, çalışanları ve karma teknoloji ortamlarını kablosuz olarak birbirine bağlayabilir ve ekibinizin her yerden kusursuz bir şekilde bilgi paylaşmasını ve iş birliği yapmasını sağlayabilirsiniz.

Açık Platform

Intel Unite® Çözümü; tüm önemli cihazları, işletim sistemlerini ve ekranları birbirine bağlayarak mevcut altyapınızla uyumlu çalışır. Intel Unite® uygulama vitrinindeki eklentiler; Skype Kurumsal, Zoom, oda içi kontroller, akıllı tahtalar gibi birçok mevcut aracı ve işlevi kolaylıkla eklemenizi sağlar.

Daha Güvenli ve Daha Yönetilebilir

Intel vPro® platformu merkez bilgisayarı tabanlı Intel Unite® Çözümü, ortamınızdaki diğer tüm bilgisayarlar gibi uzaktan yönetilebilir. Platformda paylaşılan tüm içerikler 256 bit SSL ile tümüyle şifrelenir ve bir güvenlik desteği olarak erişim kodları sık sık yenilenir.

Kusursuz Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcılar bir tıkla toplantıya katılabilir, dosya paylaşabilir ve sunum yapan kişiler arasında geçiş yapabilir. Bağlı her ekran, en fazla dört paylaşımlı ekranlı destekleyebilir. Toplantılar daha hızlı başlar, herhangi bir teknik sorun olmadan gerçekleşir ve böylece herkes en gerekli konulara odaklanır.

Intel Unite® Bulut Servisi ile Tanışın

Toplantı alanlarınızı Intel vPro® platform tabanlı bir dağıtıcı olan Intel Unite® uygulaması ve Intel Unite® Bulut Servisi ile etkileşimli işbirliği merkezlerine çevirin. Bu basit, erişilebilir,işletme kalitesindeki bulut işbirliği aracı, gözetimli PIN servisi sunarak Intel Unite® Çözümünün kurulumunu düzenler, zamanınızdan ve kaynaklarınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

"Bu çözümü deneyen iş ortaklarımız, 'Bunu bize ne kadar hızlı getirebilirsiniz?' diye soruyorlar."

Lance Alsup, Kurumsal Bilişim Mimarisi Kıdemli Yöneticisi, Cerner

Intel Unite® Çözümünü Deneyin


Intel Unite® Çözümünün kuruluşunuz için nasıl basit, açık ve genişletilebilir bir çözüm sunduğunu görmek isterseniz bir tanıtım talep edin.

Sektörler Arasında İş Birliğini ve Üretkenliği Artırma

Kurumsal

Sık yaşanan bağlantı sorunları olmadan ekibinizin her yerden bağlantı kurmasını, içerik paylaşmasını, iş birliği yapmasını ve fikirler edinmesini sağlayın. Intel Unite® Çözümü ile şirket genelinde boşa giden zamanı ortadan kaldırın ve toplantıların verimliliğini artırın.

Daha fazla bilgi edinin

Eğitim

Eğitim ortamlarına yönelik Intel Unite® Çözümü ile etkileyici öğrenmeyi destekleyin, öğrencilerle bire bir ve daha anlamlı iletişimler kurun. Abonelik ücreti olmayan bu çözüm, mevcut teknolojinizden en iyi şekilde faydalanmanın uygun maliyetli bir yolunu sunuyor.

Daha fazla bilgi edinin

Sağlık

Tabloları ve tıbbi raporları hastalarla ve ekip üyelerinizle her yerden daha güvenli bir şekilde paylaşabilir ve ekibinize danışabilirsiniz. Intel Unite® Çözümü, sağlık sektörü çalışanlarına daha iyi hasta bakımı ve bakıcı deneyimlerini destekleyen ve kolaylıkla devreye alınabilen bir iş birliği platformu sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Araçları ve İşlevleri Kolaylıkla Ekleyin

Intel Unite® uygulama vitrininde yer alan eklentiler, Skype ve Zoom'dan akıllı tahtalar, misafir erişimi, oda içi kontroller gibi birçok yeni ya da zaten kullanmakta olduğunuz aracı iş birliği ortamlarınıza eklemenizi sağlar.

Yardımcı Olacak Ek Kaynaklar

Intel Unite® Çözümünün Toplam Ekonomik Etkisi*

Intel Unite® Solution Intel'in Toplam Ekonomik Etkisi *, Intel Unite® Çözümünün uygulanmasının Toplam Ekonomik Etkisini * incelemek için Forrester Consulting'i görevlendirdi.

Raporu inceleyin

İnfografiği inceleyin

Kurumsal İhtiyaç Anketi

Forrester, mevcut araştırmaları gözden geçirerek BT'nin ve kullanıcıların toplantı ve iş birliği teknolojilerinden neler beklediğini anlamak üzere bir anket yaptı.

Raporu inceleyin

En İyi Devreye Alma Uygulamaları

Intel Unite® Çözümü Intel'in toplantı odalarını daha güçlü iş birliği alanlarına dönüştürürken, Intel BT ekibi de en iyi devreye alma uygulamalarını belirledi.

İnceleme raporunu okuyun

Kolay İş Birliği Özelliklerini İnceleyin

Intel Unite® Çözümünün çok sayıdaki özelliğinin çeşitli cihaz ve işletim sistemleri kullanan farklı ekiplerin kolaylıkla iş birliği yapmalarına yardımcı olabileceği yeni yolları görmek için bu demoyu izleyin.

Videoyu izleyin

"Mevcut en güçlü ve basit çözüm."

Kurt Stetler, BT müdürü, SAMES KREMLIN Kuzey America

Intel Unite® Çözümünden Faydalanın

{{event.title}}

Ek Bilgiler
Daha Azını Göster

{{event.description}}

Maalesef aramanızla eşleşen bir etkinlik yok. Filtre ayarlarını değiştirmeyi veya aşağıdaki düğmeyle filtreleri temizlemeyi deneyin.

Intel Unite® Çözümünden Faydalanın

Şu anda hiç etkinlik yok. Daha sonra tekrar kontrol edin.

{{event.title}}

Ek Bilgiler
Daha Azını Göster

{{event.description}}

Maalesef aramanızla eşleşen bir etkinlik yok. Filtre ayarlarını değiştirmeyi veya aşağıdaki düğmeyle filtreleri temizlemeyi deneyin.

Şu anda hiç etkinlik yok. Daha sonra tekrar kontrol edin.

Eşleşen Etkinlik Yok

Maalesef aramanızla eşleşen bir etkinlik yok. Filtre ayarlarını değiştirmeyi veya aşağıdaki düğmeyle filtreleri temizlemeyi deneyin.

Intel Unite® Çözümü ile İlgili Daha Fazla Yardıma mı İhtiyacınız Var?


Kendi Eklentilerinizi Geliştirin

Intel Unite® Eklenti Yazılım Geliştirme Kiti (Plugin SDK) ile Intel Unite® Çözümü için uygulamalar geliştirerek platformun gücünü yayın.

SDK'yi alın ›

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.