Kablo ve Gecikme Olmadan Her Yerden İş Birliği Yapın

Yeni Intel Unite® çözümünün içerik paylaşımı ve iş birliği deneyimini nasıl geliştirdiğini görün. BT için daha kolay yönetim olanağı, kullanıcılar için her zaman her yerden daha güvenli bağlantı.

Intel Unite® çözümü, kuruluşunuz için güvenli bir içerik paylaşımı ve iş birliği platformunu kolaylıkla oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Ekranları, çalışanları ve karma teknoloji ortamlarını kablosuz olarak birbirine bağlayabilir ve ekibinizin her yerden kusursuz bir şekilde bilgi paylaşmasını ve iş birliği yapmasını sağlayabilirsiniz.

Açık Platform

Intel Unite® çözümü; tüm önemli cihazları, işletim sistemlerini ve ekranları birbirine bağlayarak mevcut altyapınızla uyumlu çalışır. Intel Unite® uygulama vitrinindeki eklentiler; Skype Kurumsal, Zoom, oda içi kontroller, akıllı tahtalar gibi birçok mevcut aracı ve işlevi kolaylıkla eklemenizi sağlar.

Daha Güvenli ve Daha Yönetilebilir

Intel vPro® platformu merkez bilgisayarı tabanlı Intel Unite® çözümü, ortamınızdaki diğer tüm bilgisayarlar gibi uzaktan yönetilebilir. Platformda paylaşılan tüm içerikler 256 bit SSL ile tümüyle şifrelenir ve bir güvenlik desteği olarak erişim kodları sık sık yenilenir.

Kusursuz Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcılar bir tıkla toplantıya katılabilir, dosya paylaşabilir ve sunum yapan kişiler arasında geçiş yapabilir. Bağlı her ekran, en fazla dört paylaşımlı ekranlı destekleyebilir. Toplantılar daha hızlı başlar, herhangi bir teknik sorun olmadan gerçekleşir ve böylece herkes en gerekli konulara odaklanır.

Intel Unite® Bulut Servisi ile Tanışın

Gücünü Intel'den alan, basit ve erişilebilir bulut iş birliği çözümü.

Daha fazla bilgi edinin

"Bu çözümü deneyen iş ortaklarımız, 'Bunu bize ne kadar hızlı getirebilirsiniz?' diye soruyorlar."

Lance Alsup, Kurumsal Bilişim Mimarisi Kıdemli Yöneticisi, Cerner

Araçları ve İşlevleri Kolaylıkla Ekleyin

Intel Unite® uygulama vitrininde yer alan eklentiler, Skype ve Zoom'dan akıllı tahtalar, misafir erişimi, oda içi kontroller gibi birçok yeni ya da zaten kullanmakta olduğunuz aracı iş birliği ortamlarınıza eklemenizi sağlar.

Birleşik İletişimler

Dijital Akıllı Panolar

Oda Ses/Görüntü Kontrolleri

Belge Kamerası

Misafir Erişimi ve Toplantıya Katılım

Analizler

Yardımcı Olacak Ek Kaynaklar

Intel Unite® Çözümünün Total Economic Impact* (Toplam Ekonomik Etki) Değeri

Intel, Intel Unite® çözümünü dağıtmanın Total Economic Impact* (Toplam Ekonomik Etkisini) değerini ölçmesi için Forrester Consulting firmasını görevlendirdi.

Raporu inceleyin

İnfografiği inceleyin

Kurumsal İhtiyaç Anketi

Forrester, mevcut araştırmaları gözden geçirerek BT'nin ve kullanıcıların toplantı ve iş birliği teknolojilerinden neler beklediğini anlamak üzere bir anket yaptı.

Raporu inceleyin

En İyi Devreye Alma Uygulamaları

Intel Unite® çözümü Intel'in toplantı odalarını daha güçlü iş birliği alanlarına dönüştürürken, Intel BT ekibi de en iyi devreye alma uygulamalarını belirledi.

İnceleme raporunu okuyun

Kolay İş Birliği Özelliklerini İnceleyin

Intel Unite® çözümünün çok sayıdaki özelliğinin çeşitli cihaz ve işletim sistemleri kullanan farklı ekiplerin kolaylıkla iş birliği yapmalarına yardımcı olabileceği yeni yolları görmek için bu demoyu izleyin.

Videoyu izleyin

"Mevcut en güçlü ve basit çözüm."

Kurt Stetler, BT müdürü, SAMES KREMLIN Kuzey America

Intel Unite® Çözümünden Faydalanın

{{event.title}}

Ek Bilgiler
Daha Azını Göster

{{event.description}}

Maalesef aramanızla eşleşen bir etkinlik yok. Filtre ayarlarını değiştirmeyi veya aşağıdaki düğmeyle filtreleri temizlemeyi deneyin.

Intel Unite® Çözümünden Faydalanın

Şu anda hiç etkinlik yok. Daha sonra tekrar kontrol edin.

Eşleşen Etkinlik Yok

Maalesef aramanızla eşleşen bir etkinlik yok. Filtre ayarlarını değiştirmeyi veya aşağıdaki düğmeyle filtreleri temizlemeyi deneyin.

Intel Unite® Çözümü ile İlgili Daha Fazla Yardıma mı İhtiyacınız Var?


Kendi Eklentilerinizi Geliştirin

Intel Unite® Eklenti Yazılım Geliştirme Kiti (Plugin SDK) ile Intel Unite® çözümü için uygulamalar geliştirerek platformun gücünü yayın.

SDK'yi alın ›

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım ile yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Performans, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.