Daha Akıllı Toplantı Odaları. Daha Akıllı İş Birliği.

Tüm ekibinizi bir araya getirecek bir iş birliği çözümü.

Intel Unite® çözümü, üretken ve daha güvenli iş birliğini destekler. İçeriklerin odadaki ekranlar ve kurumsal ağa bağlı diğer cihazlar ile kablosuz olarak kolaylıkla paylaşılması toplantıların hızlı bir şekilde başlamasını sağlar. Her toplantı alanının kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak için, korumalı misafir erişimi ve yakınındaki diğer iş birliği teknolojileriyle entegre kontroller gibi seçeneklerle çözümünüzü kolaylıkla özelleştirebilirsiniz. Gücünü Intel® Core™ vPro™ işlemcilerden alan bir Mini Bilgisayarda kurulu Intel Unite® yazılımıyla, her odayı modern ve yönetilebilir bir toplantı alanına dönüştürmek mümkün.

Intel Unite® Çözümünü Devreye Alın

Intel Unite® çözümü, Intel'in konferans odalarını odada bulunan ve uzaktan katılan tüm çalışanların birlikte daha verimli çalışabileceği, akıllı ve bağlantılı alanlara dönüştürerek modernleştiriyor.

Intel'de BT'nin Intel Unite® çözümünü devreye almaya yönelik en iyi uygulamalarını okuyun

İş Birliğinin Potansiyelini Artırın

Bu çözüm, etkileyici ve ilgi çekici bir toplantı ortamı yaratmak için büyük bir fırsat sunar. Intel, ekosistem genelinde entegrasyon sağlamak ve şirketlere daha standart araçlar sunmak üzere iş birliği alanında inovasyon yapan diğer paydaşlarla birlikte çalışır.

Intel Unite® çözümüne yönelik giderek genişleyen uygulama listesini inceleyin

Bizimle birlikte inovasyon yapın

Intel’in toplantıları daha üretken hale getirme misyonuna katılmak için hemen uygulamalar geliştirmeye başlayın. Yeni deneyimler yaratmaları için geliştiricilere sunulan Intel® Software Development Kit'i ve diğer kaynakları inceleyin.

Intel Unite® Plugin SDK'yı Edinin

Daha Verimli Bir İş Birliğini ve Yönetimi Mümkün Kılın1

Ekranınızı katılımcılarla paylaşmak yalnızca bir başlangıç. Odadaki katılımcılarla HD kalitesinde video ve ses paylaşın. Başka bir katılımcının ekranına anında geçiş yapın, aynı anda birden çok ekranı görüntüleyin, notlar ekleyin ve anında dosya paylaşın. Ekranınızı paylaşmak ve aynı anda birden çok görev yürütmek için genişletilmiş mod özelliğini kullanın.

İster her seferinde tek ekran paylaşın isterseniz aynı anda 2-4 ekranı birden görüntüleyin. Sunumu yapan kişilerin kablo veya sandalye değiştirmesine gerek kalmadan tek bir tıkla yer değiştirmesini sağlayın.

Paylaşılan önemli bilgilere dikkat çekmek için notlardan faydalanın.

Yönetici Web Portalı ile şirket kurulumlarında oda çözümü ayarlarını uzaktan yönetin ve yapılandırın.

Odadaki katılımcılarla Windows* tabanlı cihazlardan HD kalitesinde video ve ses paylaşın.

Intel Unite® Çözümü Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Intel Unite® yazılımının çalışanlar ve BT yöneticileri için toplantıları nasıl kolaylaştırdığını öğrenin.

İnfografiğe bakın

Çalışanlarınızı, çözümlerinizi ve platformlarınızı kolaylıkla bir araya getirmeye hazırlanın.

Çözüm özetini okuyun

Intel Unite® çözümünün sağladığı BT avantajları hakkında bilgi edinin.

Videoyu izleyin

Küçük Değişikliklerle Büyük Bir Değişim Yaratın

 

Toplantı düzenlemek, içerik paylaşmak, tek adımda erişim ve mevcut konferans ve tesis teknolojilerinin kontrolünü sağlamak için toplantı alanlarını Intel® Core™ vPro™ işlemcili mini bilgisayarlar ve Intel Unite® yazılımıyla donatın.

 

Müşterilerimizin ve İş Ortaklarımızın Intel Unite® Çözümü Hakkındaki Görüşlerini Okuyun

“Intel Unite® yazılımının en güzel yanı kullanımının çok kolay olması. Test ettiğimiz en iyi iş birliği çözümlerinden biri. Toplantı bağlantılarını kablosuz olarak kurmayı sağlayan ve hem toplantı odasında hem de uzaktan çalışanlar için iş birliğini destekleyen Intel Unite® çözümü iletişimi kolaylaştırıyor. Ayrıca mevcut iş birliği teknolojimizle çalışabildiği için yatırımlarımızdan daha çok getiri sağlamamızı mümkün kılarken, daha iyi ortak çalışma alanı deneyimleri sunuyor. Önemli tasarruflar sağlıyor, zamanımızı daha iyi değerlendiriyor ve çok daha iyi Kullanıcı Deneyimi sunuyoruz.” —Victor Ruiz, Enel* Digital Enabling Office.

“Intel Unite®, hem esnek hem de yüksek kaliteli bir iş birliği seçeneği sağlamamız konusunda bize çok yardımcı oldu. Intel Unite®, birçok sağlayıcının kullanıcıları katı bir ortama hapsetmeye giriştiği bir ortamda müşterilerin kendi deneyimlerini oluşturmalarına olanak tanıyor. Bu da güçlü bir yazılım platformu sunarak normun dışına çıkabilecek ve yeni bir inovasyon düzeyi sunabilecek iş ortaklarını güçlendirerek, aksi halde pazarda asla göremeyeceğimiz inovasyonlar geliştirmelerini mümkün kılıyor. Sonuç olarak müşterilerimiz, esnek ve özelleştirilebilir olmanın yanı sıra sürekli ve hızla gelişen bir deneyimden faydalanabiliyor.” - Nate Moyal, FlatFrog* Pazarlama Başkan Yardımcısı

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.