Kablo ve Gecikme Olmadan Her Yerden İşbirliği Yapın

Yeni Intel Unite® çözümünün içerik paylaşımı ve işbirliği deneyimini nasıl geliştirdiğini görün. BT için daha kolay yönetim olanağı, kullanıcılar için her zaman her yerden daha güvenli bağlantı.

Intel Unite® çözümü, kuruluşunuz için güvenli bir içerik paylaşımı ve işbirliği platformunu kolaylıkla oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Ekranları, çalışanları ve karma teknoloji ortamlarını kablosuz olarak birbirine bağlayabilir ve ekibinizin her yerden kusursuz bir şekilde bilgi paylaşmasını ve işbirliği yapmasını sağlayabilirsiniz.

Açık Platform

Intel Unite® çözümü; tüm önemli cihazları, işletim sistemlerini ve ekranları birbirine bağlayarak mevcut altyapınızla uyumlu çalışır. Intel Unite® Uygulama Vitrini’ndeki eklentiler; Skype Kurumsal, Zoom, oda içi kontroller, akıllı tahtalar gibi birçok mevcut aracı ve işlevi kolaylıkla eklemenizi sağlar.

Daha Güvenli1 ve Daha Yönetilebilir

Intel® vPro™ merkez bilgisayarı tabanlı Intel Unite® çözümü, ortamınızdaki diğer tüm bilgisayarlar gibi uzaktan yönetilebilir. Platformda paylaşılan tüm içerikler 256 bit SSL ile tümüyle şifrelenir ve bir güvenlik desteği olarak erişim kodları sık sık yenilenir.

Kusursuz Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcılar bir tıkla toplantıya katılabilir, dosya paylaşabilir ve sunum yapan kişiler arasında geçiş yapabilir. Bağlı her ekran, en fazla dört paylaşımlı ekranlı destekleyebilir. Toplantılar daha hızlı başlar, herhangi bir teknik sorun olmadan gerçekleşir ve böylece herkes en gerekli konulara odaklanır.

“Bu çözümü bir kere deneyen iş ortaklarımız, ‘Bunu bize en çabuk ne zaman getirebilirsiniz? diye soruyorlar.”

Lance Alsup, Sr. Kurumsal Mimari Müdürü, Cerner

Araçları ve İşlevleri Kolaylıkla Ekleyin

Intel Unite® Uygulama Vitrini’nde yer alan eklentiler, Skype ve Zoom’dan akıllı tahtalar, misafir erişimi, oda içi kontroller gibi birçok yeni ya da zaten kullanmakta olduğunuz aracı işbirliği ortamlarınıza eklemenizi sağlar.

Birleşik İletişimler

Dijital Akıllı Panolar

Oda Ses/Görüntü Kontrolleri

Belge Kamerası

Misafir Erişimi ve Toplantıya Katılım

Analizler

Yardımcı Olacak Ek Kaynaklar

“Mevcut en güçlü ve basit çözüm.”

Kurt Stetler, BT Müdürü, SAMES KREMLIN North America

Intel Unite® Çözümü ile İlgili Daha Fazla Yardıma mı İhtiyacınız Var?


Kendi Eklentilerinizi Geliştirin

Intel Unite® Eklenti Yazılım Geliştirme Kiti (Plugin SDK) ile Intel Unite® çözümü için uygulamalar geliştirerek platformun gücünü yayın.

SDK’yi alın ›

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.