4K UHD Kalitesinde Etkileyici Eğlencenin Keyfini Çıkarın

8. Nesil Intel® Core™ işlemcili yeni bir bilgisayar muhteşem bir eğlence merkezi sunar. 4K Ultra HD video veri akışı, sanal gerçeklik ya da en sevdiğiniz oyunlar için gereken tüm özelliklere sahiptir.

Daha keskin, canlı, net görüntülerin ve videoların keyfini çıkarın. Üst düzey 4K Ultra HD içeriklerle1 her ayrıntıyı ve her açıyı muhteşem bir netlikle görebilirsiniz.

Günümüzün Medya İçerikleri Güçlü Grafikler Gerektiriyor

Günümüzün yüksek çözünürlüklü filmleri, oyunları, videoları ve görüntüleri her zamankinden daha fazla grafik gücü gerektiriyor. Intel® UHD Grafikleri'ne sahip 8. Nesil Intel® Core™ işlemcili bilgisayarlarla en üst düzey 4K UHD görüntüleme deneyimi elde ederken,2 hiçbir tutukluk, yükleme sorunu ya da gecikmeden etkilenmezsiniz.

İnfografiği inceleyin

Çarpıcı Ayrıntılarla Saatlerce Veri Akışı

Netflix*'te3 ödüllü orijinal içerikleri, televizyon dizilerini ve filmleri göz alıcı 4K UHD çözünürlükte izleyebilirsiniz.4 5 Daha uzun pil ömrüyle laptopunuzda yaklaşık 9 saat boyunca 4K UHD video oynatabilirsiniz.6 7

 

Olağanüstü 360° Videonun Keyfini Çıkarın

4K UHD çözünürlükte 360° video daha büyüleyici bir deneyim sunuyor. Her sahneyi ve açıyı baş döndürücü bir netlikle keşfedin.1

Kolaylıkla Düzenleyin ve Paylaşın

Kolay bir oluşturma ve paylaşma deneyimi için yüksek çözünürlüklü videolar, daha hızlı ve daha güçlü bir CPU gerektirir. Video görüntülerini 14,7 kata kadar daha hızlı düzenleyin.6 8 5 yıllık bir bilgisayarda 45 dakika süren işlemi artık 3 dakikada tamamlamak mümkün.

Yeniliklere Hazır Olun

Yeniliklere Hazır Olun

Sanal gerçeklik ile devrim niteliğinde etkileyici deneyimleri keşfedin. Günlük yaşamdan sıyrılarak yeni dünyalarda yaratın, oynayın, keşfedin, dinlenin.

4K UHD Kalitesinden Mutlaka Faydalanın

4K UHD teknolojisinden ve Intel® Core™ işlemcilerden en iyi şekilde faydalanmak için nelere ihtiyacınız olduğuna bakın.

Nasıl olduğunu öğrenin

İlgili Ürünler ve Teknolojiler

Çarpıcı Grafikler

Hayal edemeyeceğiniz kadar etkili ve canlı bir görsel şölen için 4K UHD kalitesini Intel® Grafikleri Teknolojisi ile bir araya getirin.

Intel® UHD Grafikleri hakkında bilgi edinin

Gelişmiş Bağlantılar

Sayısız kablo kullanmanın yükünü ortadan kaldırarak çok amaçlı bir bağlantı noktası kurun; böylelikle laptopunuzun gücünü artırın, veri aktarın ve çift 4K UHD ekranları arasında bağlantı kurun.

Thunderbolt™ 3 teknolojisi hakkında bilgi edinin

Yüksek Çözünürlüklü Oyun Deneyimi

En yeni ve ileri teknoloji oyunları, yüksek çözünürlükte, karmaşık gölgeleme ve yüksek çerçeve hızlarıyla oynayın. Mümkün olan en heyecan verici deneyim için akıcı bir oyun deneyiminin keyfini çıkarın.

Oyunda zirveye çıkın

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://support.intel.com adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Yalnızca belirli bilgisayar modellerinde geçerlidir.

3Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.
44K Ultra HD kullanılabilirliği Netflix* abonelik tarifenize, internet hizmetine, cihaz özelliklerine ve içerik kullanılabilirliğine bağlıdır. Daha fazla bilgi için www.netflix.com/TermsOfUse adresini ziyaret edin.
5Netflix* üst düzey veri akışı üyeliği gereklidir.
6

Karşılaştırma testi sonuçları, "Spectre" ve "Meltdown" olarak adlandırılan yetkisiz erişim programlarına karşı uygulanan en yeni yazılım yamalarından ve sabit yazılım güncellemelerinden önce alınmıştır. Bu güncellemelerin uygulanması, bu sonuçları cihazınız ya da sisteminiz için geçersiz kılmış olabilir.

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında tam bir değerlendirme yapabilmek için bu ürünlerin başka ürünlerle birlikte gösterdiği performans gibi başka bilgilere ve performans testlerine de başvurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/benchmarks adresini ziyaret edin.

7

Intel Referans Platformu'nda 70WHr Pil ve 4K Panel kullanılarak yapılan Netflix 4K Veri Akışı iş yükü tahminlerine dayanır. Intel® Core™ i7-8550U işlemci, PL1=15W TDP, 4 Çekirdek/8 İş Parçacığı, 4,0GHz'e kadar Turbo, Bellek: 8GB DDR4-2400, Depolama: Intel® 600p SSD, Intel® UHD 620 Grafikleri, İşletim Sistemi: Windows* 10, Pil Ömrü: 70WHr, Ekran: 4K, Windows* 10 Power Slider – Daha İyi Performans.

8

Intel Referans Platformunda PowerDIrector Ultra HD HEVC Video Oluşturma ölçümlerine dayanır. Yeni: Intel® Core™ i5-8250U işlemci, PL1=15W TDP, 4 Çekirdek/8 İş Parçacığı, 3,4GHz'e kadar Turbo, Bellek: 8GB DDR4-2400, Depolama: Intel® 600p SSD, Intel® UHD 620 Grafikleri, İşletim Sistemi: Windows® 10 - 5 yıllık bilgisayar: Intel® Core™ i5-3317U işlemci, PL1=15W TDP, 2 Çekirdek/4 İş Parçacığı, 3,6GHz'e kadar Turbo, Dell XPS* 12 üzerinde, Bellek: 8GB DDR3, Depolama: SSD, Intel® HD 4000 Grafikleri, İşletim Sistemi: Windows® 10.