4K UHD Kalitesinde Etkileyici Eğlencenin Keyfini Çıkarın

8. Nesil Intel® Core™ işlemcili yeni bir bilgisayar muhteşem bir eğlence merkezi sunar. 4K Ultra HD video veri akışı, sanal gerçeklik ya da en sevdiğiniz oyunlar için gereken tüm özelliklere sahiptir.

Daha keskin, canlı, net görüntülerin ve videoların keyfini çıkarın. Üst düzey 4K Ultra HD içeriklerle1 her ayrıntıyı ve her açıyı muhteşem bir netlikle görebilirsiniz.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://support.intel.com adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Yalnızca belirli bilgisayar modellerinde geçerlidir.

3Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.
44K Ultra HD kullanılabilirliği Netflix* abonelik tarifenize, internet hizmetine, cihaz özelliklerine ve içerik kullanılabilirliğine bağlıdır. Daha fazla bilgi için www.netflix.com/TermsOfUse adresini ziyaret edin.
5Netflix üst düzey veri akışı üyeliği gereklidir.
6

Karşılaştırma testi sonuçları, "Spectre" ve "Meltdown" olarak adlandırılan yetkisiz erişim programlarına karşı uygulanan en yeni yazılım yamalarından ve sabit yazılım güncellemelerinden önce alınmıştır. Bu güncellemelerin uygulanması, bu sonuçları cihazınız ya da sisteminiz için geçersiz kılmış olabilir.

Performans kullanıma, yapılandırmaya ve diğer faktörlere göre değişir. Daha fazla bilgi edinmek için www.Intel.com/PerformanceIndex adresine bakın.

7

Intel Referans Platformu'nda 70WHr Pil ve 4K Panel kullanılarak yapılan Netflix 4K Veri Akışı iş yükü tahminlerine dayanır. Intel® Core™ i7-8550U işlemci, PL1=15W TDP, 4 Çekirdek/8 İş Parçacığı, 4,0GHz'e kadar Turbo, Bellek: 8GB DDR4-2400, Depolama: Intel® 600p SSD, Intel® UHD 620 Grafikleri, İşletim Sistemi: Windows* 10, Pil Ömrü: 70WHr, Ekran: 4K, Windows* 10 Power Slider – Daha İyi Performans.

8

Intel Referans Platformunda PowerDIrector Ultra HD HEVC Video Oluşturma ölçümlerine dayanır. Yeni: Intel® Core™ i5-8250U işlemci, PL1=15W TDP, 4 Çekirdek/8 İş Parçacığı, 3,4GHz'e kadar Turbo, Bellek: 8GB DDR4-2400, Depolama: Intel® 600p SSD, Intel® UHD 620 Grafikleri, İşletim Sistemi: Windows* 10 - 5 yıllık bilgisayar: Intel® Core™ i5-3317U işlemci, PL1=15W TDP, 2 Çekirdek/4 İş Parçacığı, 3,6GHz'e kadar Turbo, Dell XPS* 12 üzerinde, Bellek: 8GB DDR3, Depolama: SSD, Intel® HD 4000 Grafikleri, İşletim Sistemi: Windows* 10.