Büyüleyici Görüntülerin Keyfini Çıkarın

7. Nesil Intel® Core™ işlemciler sayesinde laptoplar, baş döndürücü 4K UHD çözünürlüğünü sunuyor.

Muhteşem 4K UHD teknolojisi ile daha kusursuz, canlı, net görüntülerin ve videoların keyfini çıkarın. 7. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle bir araya gelen bu teknoloji sayesinde, premium 4K UHD filmleri1 izlerken her ayrıntının ve açının çarpıcı bir netlikte görüntülendiği etkileyici bir deneyime kavuşacaksınız.

Benzersiz Görseller

Tam HD ekranlara göre 4 kat; SD ekranlara göre 27 kat daha fazla piksel sunan 4K UHD ile en üstün görüntü deneyimini yaşayabilirsiniz. Daha fazla piksel sayesinde daha yüksek çözünürlük sağlıyor; filmler, videolar, resimler ve daha birçok içeriğin inanılmaz ayrıntılarla görüntülenmesini mümkün kılıyor. 6. ve 7. Nesil Intel® Core™ işlemcilere sahip laptoplarla bu inanılmaz görüntülere kavuşun.2

İnfografiğe bakın ›

4K UHD Üst Düzey İçerikler Hayat Buluyor

7. Nesil Intel® Core™ işlemciler, en yeni bilgisayarlarda 4K UHD içeriklere hayat veriyor. Netflix*'te ödüllü orijinal içerikleri, televizyon dizilerini ve filmleri göz alıcı 4K UHD çözünürlükte izleyebilirsiniz.3 4

 

360° Video Deneyimini Üst Düzeye Taşıyın

360° videoları görüntülemenin yeni ve büyüleyici bir yoluna kavuşun. Artık 4K UHD çözünürlüğüyle bir araya gelen teknoloji sayesinde her sahneyi, her açıdan çarpıcı bir netlikte keşfedebileceksiniz.1

4K UHD NASIL İZLENİR?

Büyüleyici görüntülerin keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip misiniz? Bu infografik, büyüleyici 4K UHD teknolojisi ve 7. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle daha keskin, daha canlı, daha net görüntüler ve videolar elde etmek için hangi çevre birimlerine ihtiyacınız olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Daha fazla bilgi için infografiği okuyun

Kolaylıkla Düzenleyin ve Paylaşın

Günümüzde videolar, kolaylıkla kayıt ve paylaşım yapabilmek için daha hızlı CPU gerektiriyor. 7. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle öncekine göre 8,6 kat daha hızlı5 düzenleme ve paylaşım yapabilirsiniz.

İlgili Ürünler ve Teknolojiler

Hayal edemeyeceğiniz kadar etkili ve canlı bir görsel şölen için 4K UHD'yi Intel® HD Grafiklerini ya da Iris™ grafikleri bir araya getirin.

Intel® Grafiklerini Keşfedin

Sayısız kablo kullanmanın yükünü ortadan kaldırarak çok amaçlı bir bağlantı noktası kurun; böylelikle laptopunuzun gücünü artırın, veri aktarın ve çift 4K UHD ekranları arasında bağlantı kurun.

Thunderbolt™ 3 teknolojisi hakkında bilgi edinin

En yeni ve ileri teknoloji oyunları, yüksek çözünürlükte, karmaşık gölgeleme ve yüksek çerçeve hızlarıyla oynayın. Mümkün olan en heyecan verici deneyim için akıcı bir oyun deneyiminin keyfini çıkarın.

Oyunda zirveye çıkın

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına göre değişir ve etkinleştirilmiş donanım, yazılım veya hizmet etkinleştirmesi gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://support.intel.com adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Yalnızca belirli bilgisayar modellerinde geçerlidir.

34K Ultra HD kullanılabilirliği Netflix* abonelik tarifenize, internet hizmetine, cihaz özelliklerine ve içerik kullanılabilirliğine bağlıdır. Daha fazla bilgi için www.netflix.com/TermsOfUse adresini ziyaret edin.
4Netflix* üst düzey veri akışı üyeliği gereklidir.
5

İş yükü dosyası, 12 dakika 14 saniye uzunluğunda, yaklaşık 1,5 GB, 3840x2160p çözünürlükte, 17561 kb/sn, H.264 MP4 formatında bir video dosyasıdır. Bu dosya iPod* gibi bit hızına sahip taşınabilir bir cihazda görüntülenmek için veya internet aktarımları sırasında daha küçük boyutlu 1920x1080 çözünürlükte, 8 Mb/sn, H.264 bir .m2ts dosyasına dönüştürülür. - Cyberlink Media Espresso* kullanılır.
Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark ve MobileMark gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için, www.intel.com/benchmarks sayfasına bakın.