Hayranlık Uyandıran Yeni Nesil Görselliğin Keyfini Sürün

Yepyeni grafik teknolojisi, ekran başında kalma süresini yepyeni bir deneyim haline getiriyor.Daha Fazla Deneyim Yaşayın

Bilgisayar başında vakit geçirirken yeni deneyimler yaşamak istiyorsanız en yeni Intel® Grafik Teknolojisi tam size göre. Nedenini açıklayalım:

Her Yönüyle Geliştirilmiş Bir Bilgisayar Deneyimi Yaşayın

Bu cihazlarda bulunan teknoloji, mükemmel görsellerden çok daha fazlasını sunar. Deneyiminizin tamamında size eşlik eder.

Bilgisayarınız Daha Uzun Süre Çalışabilir

Gelişmiş güç yönetimi sayesinde dikkat çekici renklerin, netliğin, derinliğin ve daha uzun pil ömrünün keyfini çıkarabilirsiniz.4

Dizüstü Bilgisayarınız Daha İnce ve Daha Hafif Olabilir

Tüm bu gelişmiş teknolojiler, yeni ve çok daha küçük bir cihazda bir araya geliyor. Daha fazla görsel. Daha fazla etki. Daha az yer kaplama.

Daha Fazla Oyun Oynayabilir ve Daha Fazla Uygulama Kullanabilirsiniz

Dünyadaki en popüler oyun ve uygulamaların çoğu, Intel® Grafik Teknolojisi için optimize edilmiştir. Intel® Iris® Plus grafikleri ve CyberLink PowerDirector* gibi uygulamalarla videolarınıza %53 daha hızlı5 otomatik fotoğraf maskeleme veya filtre uygulayın.

Daha da Fazlası Yakında Sunulacak

Grafik Deneyimlerinizi Geliştirin

Oyunlarınızı Optimize Edin

En sevdiğiniz oyunları bulun, çalıştırın ve bilgisayarınızda en iyi şekilde görünmelerini sağlayın.

Oyun deneyiminizi nasıl iyileştirebileceğinizi görün

Intel® Graphics Command Center

Yepyeni ve çarpıcı Intel® Graphics Command Center sayesinde oyun deneyiminizin kontrolünü elinize alın. Mühendislerimiz, oyun deneyiminizi tek tıklamayla optimize etmenizi kolaylaştırmak için en yeni oyunları kapsamlı olarak test eder.

Intel® Graphics Command Center'ı hemen indirin

Grafik Sürücülerinizi Güncelleyin

Sürücüler, en yeni oyunları piyasaya çıkar çıkmaz optimize etmeye hazır! Intel Grafik Başlatma Sürücülerinin yardımıyla yepyeni oyunları oynayın.

En yeni grafik sürücüleri indirin

Ürün ve Performans Bilgileri

18. Nesil Intel® Core™ i7-8565U işlemciye kıyasla ön üretim 10. Nesil Intel® Core™ i7-1065G7 işlemcideki oyun iş yüküne göre ölçülmüştür.
2OEM yapılandırmasına bağlı olarak kullanılabilir.
38. Nesil Intel® Core™ i7-8565U işlemciye kıyasla ön üretim 10. Nesil Intel® Core™ i7-1065G7 işlemcideki Handbrake İş Yüküne göre ölçülmüştür.
4

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında tam bir değerlendirme yapabilmek için bu ürünlerin başka ürünlerle birlikte gösterdiği performans gibi başka bilgilere ve performans testlerine de başvurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için www.intel.com.tr/benchmarks sayfasına bakın.

58. Nesil Intel® Core™ i7-8565U işlemciye kıyasla ön üretim 10. Nesil Intel® Core™ i7-1065G7 işlemcideki PowerDirector iş yükü, RUG105.