Hayranlık Uyandıran Yeni Nesil Görselliğin Keyfini Sürün

Intel® Iris® Xe grafikleri ekran süresini yepyeni bir deneyim haline getirir.

Intel® Iris® Xe Grafikleri Deneyimleyin

Yepyeni Intel® Iris® Xe grafikleri, tasarımcılar ve geliştiriciler için daha zengin oyun deneyimlerini ve daha yüksek hızı desteklemek için dönüşümsel GPU'yu ve entegre grafikleri sunar.

Daha Fazla İş Çıkarmak için Teknoloji

Xe Mimarisi Farkı Yaratır

Intel'den Daha Fazlası

Yasal Uyarı1 2 3 4 5

Ürün ve Performans Bilgileri

1Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri, yalnızca Intel® mikroişlemcilerdeki performans için optimize edilmiş olabilir.
2SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha ayrıntılı bilgi için www.intel.com.tr/benchmarks adresini ziyaret edin.
3Performans sonuçları, yapılandırmada gösterilen tarihler itibariyle yapılan testlere dayalıdır ve genel kullanıma açık tüm güncellemeleri içermeyebilir. Yapılandırma ayrıntıları için yedeklemeye bakın. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz.
4Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.
5Intel teknolojileri; etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir.