Hayranlık Uyandıran Yeni Nesil Görselliğin Keyfini Sürün

Intel® Iris® Xe grafikleri ekran süresini yepyeni bir deneyim haline getirir.

Intel® Iris® Xe Grafikleri Deneyimleyin

Yepyeni Intel® Iris® Xe grafikleri, tasarımcılar ve geliştiriciler için daha zengin oyun deneyimlerini ve daha yüksek hızı desteklemek için dönüşümsel GPU'yu ve entegre grafikleri sunar.

Daha Fazla İş Çıkarmak için Teknoloji

Yapay Zeka ile Geliştirilmiş

Intel® Deep Learning - GT motoru video/fotoğraf geliştirmeden yeşil ekrana stil transferine kadar daha az bekleme ve daha geliştirme anlamına gelir.

Daha Uzun Pil Ömrü

Yeni Intel® Iris® Xe grafik teknolojisi düşük güç mimarisi özelliğine sahiptir, böylece birden fazla görev tasarlayabilirsiniz.

Oyuna Hazır

Intel, oyuncuların en yeni oyun için optimize edilmiş performans seviyelerini deneyimlemede ilk olmalarını sağlayarak, yeni oyun sürümleri için Lansman Günü Sürücülerini sağlar. Artı, Adaptif Senkronizasyon fark edilebilir biçimde daha pürüzsüz bir deneyim için ekran yırtılmasını ortadan kaldırır.

Xe Mimarisi Farkı Yaratır

Intel'den Daha Fazlası

Intel® Iris® Xe MAX Grafikleri

Intel'in bilgisayarlar için ayrı grafik işleme birimi (GPU) ile ince ve hafif bir dizüstü bilgisayarın rahatlığında özel grafikler kullanın.

Intel® Iris® Xe MAX graifkleri hakkında bilgi edinin ›

11. Nesil Intel® Core™ İşlemciler

11. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin ince ve hafif dizüstü bilgisayarlarda performansın sınırlarını nasıl aştıklarını inceleyin.

11. Nesil Intel® Core™ işlemcileri hakkında bilgi edinin ›

Intel® Iris® Plus Grafikleri

Önceki 10. Nesil Intel® Iris® Plus grafik teknolojimizi ve bunun çalışmanızı ve eğlencenizi nasıl geliştirebileceği hakkında bilgi edinin.

Intel® Iris® Plus Grafik Teknolojisi hakkında bilgi edinin ›

Yasal Uyarı1 2 3 4 5

Ürün ve Performans Bilgileri

1Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri, yalnızca Intel® mikroişlemcilerdeki performans için optimize edilmiş olabilir.
2SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha ayrıntılı bilgi için www.intel.com.tr/benchmarks adresini ziyaret edin.
3Performans sonuçları, yapılandırmada gösterilen tarihler itibariyle yapılan testlere dayalıdır ve genel kullanıma açık tüm güncellemeleri içermeyebilir. Yapılandırma ayrıntıları için yedeklemeye bakın. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz.
4Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.
5Intel teknolojileri; etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir.