Bugünün İşletmeleri için Tasarlandı. Yarının Zorluklarına Hazır

Bilgisayar filoları sürekli değişen iş ihtiyaçlarını ve sektör trendlerini karşılamak üzere gelişirken, Chrome OS* için Intel vPro® Enterprise1, en zorlu BT altyapılarını bile koruyabilmek amacıyla üretkenlik, ek koruma ve yönetim için yerleşik teknolojilerden oluşan eksiksiz bir paket sunar.

Chrome OS* için Intel vPro® Enterprise, bulut bağlantılı bilgisayarlardan oluşan filonuzu yönetmenize ve korumanıza yardımcı olmak için yerleşik teknolojilerden oluşan eksiksiz bir paket sunar. Intel vPro® Enterprise ile tasarlanan tüm Chromebook*'lar, güvenilirliği ve uyumluluğu doğrulamak üzere zorlu testlerden geçerek tüm çalışanlar için bakımı daha kolay, performansı daha güvenilir hale getirir. Bunun sağladığı üst düzey güvenlik özellikleri sayesinde içiniz rahat olur.

Yasal Açıklamalar2 3 1 4

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel vPro® platformunun tüm sürümleri için sistemi tanımlayan yönetilebilir kulanım durumları, güvenlik özellikleri, sistem performansı ve kararlılığı sunmak üzere Intel® Core™ işlemci, desteklenen bir işletim sistemi, Intel LAN ve/veya WLAN silikon, sabit yazılım geliştirmeleri ve diğer donanım ve yazılım bileşenleri gerekir. Ayrıntılar için intel.com/performance-vpro adresini ziyaret edin.

2

Performans; kullanım, yapılandırma ve diğer faktörlere göre değişebilir. Daha fazla bilgi için şu sayfayı ziyaret edin: www.Intel.com.tr/PerformanceIndex.

3

Intel, üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Almayı düşündüğünüz ürünün performansını değerlendirmek için diğer kaynaklara başvurmanız gerekir.

4

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.