Büyüyen İşletmenizin Tam Potansiyelini Ortaya Çıkarın

Günümüzde tüketici cihazları küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. İşletmenizin üretkenliğini devam ettirirken korunma düzeyini artırmaya yardımcı olmak için güç, esneklik ve yerleşik güvenlik sunan iş sınıfı bilgisayarlara ihtiyacınız vardır. Özel bir BT ekibine sahip olsanız da olmasanız da küçük işletmelerinizi büyütmek için özel olarak tasarlanmış sağlam bir bilgisayar platformu olan Intel vPro® Essentials1 ile tanışın.

Büyüyen işletmenizin işin gerektirdiklerine yetişebilen bilgisayarlara ihtiyacı vardır. 15 yıldır geliştirilmekte olan teknolojilerden oluşan entegre bir paket olan Intel vPro® Essentials platformu daha hızlı dönüşüm sağlamanızı, daha kolay ölçek büyütmenizi ve daha fazla fırsat yakalamanızı sağlar. Bilgisayarınızda Intel vPro® Essentials etiketini gördüğünüzde kullanıma hazır, donanım tabanlı güvenlik özellikler ve ekibinizin her zamankinden daha sorunsuz bir şekilde uyum içinde çalışmasını sağlamak için en yeni iş birliği teknolojileri sunduğunu bilirsiniz.

Küçük İşletmeler için Temel Kaynaklar

Yararlı teknoloji bilgileri için Intel'in Küçük İşletmeler İçerik Merkezi'ni keşfedin.

Yasal Açıklamalar2 3 1 4

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel vPro® platformunun tüm sürümleri için sistemi tanımlayan yönetilebilir kulanım durumları, güvenlik özellikleri, sistem performansı ve kararlılığı sunmak üzere Intel® Core™ işlemci, desteklenen bir işletim sistemi, Intel LAN ve/veya WLAN silikon, sabit yazılım geliştirmeleri ve diğer donanım ve yazılım bileşenleri gerekir. Ayrıntılar için intel.com/performance-vpro adresini ziyaret edin.

2

Performans; kullanım, yapılandırma ve diğer faktörlere göre değişebilir. Daha fazla bilgi için şu sayfayı ziyaret edin: www.Intel.com.tr/PerformanceIndex.

3

Intel, üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Almayı düşündüğünüz ürünün performansını değerlendirmek için diğer kaynaklara başvurmanız gerekir.

4

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.