BT’nin İhtiyaçlarını ve Kullanıcıların İsteklerini Karşılamak İçin Geliştirildi

Intel® Evo™ vPro® platformu, işletmeler için en iyi ince ve hafif dizüstü bilgisayar deneyimini sunuyor. Nokta.1

Karşınızda Intel® Evo™ vPro® Platformu

Intel® Evo™ vPro® platformu, işletmelere, BT’nin ihtiyaç duyduğu seçkin özellikleri yüksek derece mobil çalışanların istediği üst düzey deneyimlerle bir araya getiren şık, ince ve hafif dizüstü bilgisayarlardan oluşan yeni bir sınıf sunuyor.

BT’nin İhtiyaçlarına Göre Geliştirildi

Intel® Evo™ vPro® platformu, BT’nin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için en yeni bilgisayar teknolojilerini işletmelere yönelik doğrulanmış bir dizüstü bilgisayar çözümünde toplayarak iş sınıfı performansı, donanım tabanlı güvenlik özelliklerini, uzaktan yönetilebilirliği ve bilgisayar filosunun stabilitesini bir araya getiriyor.

Kullanıcı Deneyimleri İçin Optimize Edildi

Yüksek derecede mobil çalışanlar, çalışma biçimlerinin gereksinimlerini karşılayan ve tüm gün boyunca odaklanmış ve üretken kalmalarına yardımcı olan şık, ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar istiyorlar. Intel® Evo™ vPro® platformu tabanlı cihazlar, çalışanların istediği deneyimleri sunuyor.

Rakipsiz Bir İş Bilgisayarı Çözümü10

Intel® Evo™ vPro® platformunun temeli olan, iş için geliştirilmiş Intel vPro® platformu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Intel vPro® platformunu keşfedin

Yasal Açıklamalar11

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Windows işletim sistemli ince ve hafif aygıtlarda, 1) AMD Ryzen 7 Pro 4750U ile karşılaştırması dahil Intel® Core™ i7-1185G7 işlemcinin, benzersiz özelliklere ve sektör karşılaştırma testlerindeki performansın yanı sıra üretkenlik, içerik oluşturma ve iş birliği olmak üzere 3 ana kullanım alanındaki Temsili Kullanım Rehberlerine ve 2) 11. Nesil Intel® Core™ vPro® işlemcilerdeki Intel® Hardware Shield güvenlik özelliklerinin benzer rakip teknolojilerle karşılaştırıldığı IOActive çalışmasına (Intel talebiyle yapılmıştır) dayalıdır. Tüm testler Aralık 2020 tarihinde yapılmıştır. Intel® Evo™ vPro® platformu tasarımları, Intel'in kapsamlı dizüstü bilgisayar inovasyon programı Project Athena'nın parçası olarak ortak mühendislikle geliştirilmiştir ve benzersiz kullanıcı deneyimleri sunmak için üst düzey özellikler ve önemli deneyim göstergeleri ile doğrulanmıştır. Ayrıntılar için www.intel.com/11thgenmobile adresini ziyaret edin. Sonuçlar farklı olabilir.

2

11. Nesil Intel® Core™ vPro® i7-1185G7 İşlemci ve 8. Nesil Intel® Core™ vPro® i7-8650U İşlemci karşılaştırılarak Microsoft Office 365 iş akışıyla ölçülmüştür.

3

Windows işletim sistemli ince ve hafif aygıtlarda, 1) AMD Ryzen 7 Pro 4750U ile karşılaştırması dahil Intel® Core™ vPro® i7-1185G7 işlemcinin, benzersiz özelliklere ve sektör karşılaştırma testlerindeki performansın yanı sıra üretkenlik, içerik oluşturma ve iş birliği olmak üzere 3 ana kullanım alanındaki Temsili Kullanım Rehberlerine ve 2) 11. Nesil Intel® Core™ vPro® işlemcilerdeki Intel® Hardware Shield güvenlik özelliklerinin benzer rakip teknolojilerle karşılaştırıldığı IOActive çalışmasına (Intel talebiyle yapılmıştır) dayalıdır. Tüm testler Aralık 2020 tarihinde yapılmıştır. Daha fazla bilgi için www.intel.com.tr/11thgenvpro adresini ziyaret edin. Sonuçlar farklı olabilir.

4

Windows işletim sistemli ince ve hafif bilgisayardaki bulut tabanlı destek; bant içi yazılım tabanlı uzaktan yönetim işlevleri ve bant dışı donanım tabanlı uzaktan yönetim işlevleri üzerine yürütülen IOActive çalışmasıyla (Intel'in talebiyle yapılmıştır) Aralık 2020'de ölçülmüştür. AMT, ağ bağlantısı gerektirir. Bu, Wi-Fi bant dışı yönetimi için bilinen bir ağ olmalıdır. Daha fazla bilgi için bkz. www.intel.com.tr/11thgenvpro. Sonuçlar farklı olabilir.

5

3 yıllık üst düzey bir tasarım ile kıyaslandığında, gerçekçi bir ortamda tipik iş akışları gerçekleştirilirken üst düzey Windows İşletim Sistemi temelli tasarımların ölçülen ortalama yanıt hızı. Daha fazla bilgi için www.intel.com.tr/11thgenvpro adresini ziyaret edin. Sonuçlar farklı olabilir.

6

Gerçekçi bir ortamda tipik iş akışları gerçekleştirilirken %100’den kritik pil seviyesine inmesi için geçen süre. Daha fazla bilgi için www.intel.com.tr/11thgenvpro adresini ziyaret edin. Sonuçlar farklı olabilir.

7

Windows işletim sistemli ince ve hafif cihazlardaki benzersiz özelliklere, 1 Aralık 2020 itibarıyla yapılan sektör karşılaştırma testlerindeki performansa ve Intel® Core™ i7-1185G7 Temsili Kullanım Rehberlerine dayalıdır. AMD Ryzen 7 Pro 4750U ile karşılaştırma da buna dahildir. Daha fazla bilgi için www.intel.com.tr/11thgenvpro adresini ziyaret edin. Sonuçlar farklı olabilir.

8

Sunulan veriler hakkında daha fazla bilgi için www.intel.tr/performanceindex adresini ziyaret edin.

9

Üretkenlik ve İş Birliği İş Akışıyla ölçülmüştür. 11. Nesil Intel® Core™ vPro® i7-1185G7 ve 8. Nesil Intel® Core™ vPro® i7-8650U İşlemci karşılaştırması.

10

İnce ve hafif Windows bilgisayarlarda. Ne kadar rakipsiz olduğunu öğrenmek ve sorularınıza yanıt bulmak için lütfen intel.com.tr/vpro adresini ziyaret edin.

11

Performans; kullanım, yapılandırma ve diğer faktörlere göre değişebilir. www.Intel.com/PerformanceIndex sayfasından daha fazla bilgi edinin.