Rakipsiz Bir İş Bilgisayarı Platformu

Intel vPro® teknolojili bilgisayarlar, güvenliğin geleceğine güvenle yön vermenizi ve ekibinizin daha sorunsuz bağlantı kurmasını ve iş birliği yapmasını sağlama amaçlı ileriye yönelik özelliklerle işletmeler için tasarlanmıştır. Intel vPro®, daha fazla fırsat elde etmek için inanılmaz hız ve esneklikle dönüşüm sağlamanıza ve ölçeklendirme yapmanıza yardımcı olarak işletmenizi ileriye taşır. Gelişmiş kullanıma hazır özelliklerle ve birden fazla işletim sistemi ve platform desteğiyle işletmenize güç katın.

Artık Her Görev için Gerekli Tüm Donanımlara Sahipsiniz

Windows için Intel vPro® Enterprise sayesinde bilgisayarlarınız gelişmiş performansla üretkenliği artırmak, veri güvenliğini güçlendirmek ve sizin için daha fazla filo yönetimi kontrolü sağlamak için işletmenizin ihtiyaç duyduğu güce sahip olacaktır. Günümüzün BT profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak ayarlanmış olduğundan, kurumsal standartların gerektirdiği bir mükemmellik düzeyinde performans, güvenlik, yönetilebilirlik ve kararlılık sunar. Intel vPro® işletmenizin hızla değişen dijital bir dünyada başarılı olmasını sağlamak için daha fazlasını da sunar.

BT Profesyonellerine Yönelik Özellikler

IT Profesyonelleri için Kaynaklar

Yararlı kurumsal işletme bilgileri için Intel'in Kurumsal İşletme Merkezi'ni keşfedin.

Yasal Açıklamalar 1 2 3 4

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Performans; kullanım, yapılandırma ve diğer faktörlere göre değişebilir. Daha fazla bilgi için şu sayfayı ziyaret edin: www.Intel.com.tr/PerformanceIndex.

2

Intel, üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Almayı düşündüğünüz ürünün performansını değerlendirmek için diğer kaynaklara başvurmanız gerekir.

3

Intel vPro® platformunun tüm sürümleri için sistemi tanımlayan yönetilebilir kulanım durumları, güvenlik özellikleri, sistem performansı ve kararlılığı sunmak üzere Intel® Core™ işlemci, desteklenen bir işletim sistemi, Intel LAN ve/veya WLAN silikon, sabit yazılım geliştirmeleri ve diğer donanım ve yazılım bileşenleri gerekir. Ayrıntılar için intel.com/performance-vpro adresini ziyaret edin.

4

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.